Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 85 bodova od mogućih 102. Malo li je.

    Pixi, reci nešto za Henda? Preporodio se čovek.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Svaka njemu cast, ali neka bude dobar u nekom drugom klubu, jeza me hvata od pomisli da on podigne neki pehar.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Hendo razbija od kad je Klop odlucio da ga makne sa DMF.

        Comment


        • Daj nemoj zezati. Klopp mu dao ofanzivniju ulogu u poslednje vreme i igra čovek odlično. Pasovi, kretnja, sve super.

          Konačno da ga makne sa prokletog DM-a.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ma gotivim ja Henda, ali realno nije on za ovaj nivo, svakako ga postujem zato sto uvek ispisa krv na terenu, sto je danas retko u svetu fudbala.

            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Ma gotivim ja Henda, ali realno nije on za ovaj nivo, svakako ga postujem zato sto uvek ispisa krv na terenu, sto je danas retko u svetu fudbala.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              Pa dobro, sam Klopp je rekao da mu je igrao pogrešnu poziciju godinu ipo dana jer je falio taj DM. Ova sad uloga back2back igrača mu baš leži, to se odmah vidi.

              Gol i 2 asistencije + ona lopta u stilu KDBa protiv Porta.

              Nisam ni ja neki njegov fan, ali forma je za poštovanje. Ako do kraja sezone zadrži ovaj nivo, ne bih imao ništa protiv ni da nastavi.

              Inače, prva pobeda kući protiv Čelzija od 2012. godine. U pravom trenutku.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jedini mec na kojem Liverpool moze da kiksne do kraja sezone je Cardiff ako Warnock napali one njgove mesare da biju. Huddersfield je smesan, Newcastle ce ako treba da se skloni...ako u poslednjem kolu na Anfieldu ispuste trofej mogu komotno da presele fransizu Red Soxa u Liverpool.
                Last edited by belgrade_owl; 14-04-19, 18:43.

                Comment


                • Sledeće 2 utakmice Sitija će odlučiti titulu. Ako uzmu i Spurse i Junajted, titula je gotova.

                  Brajton igra kući sledeće kolo sa Kardifom. Ako to dobiju, baj baj Kardif.

                  Već napisah, ali možda 97 bodova neće biti dovoljno za titulu. Ludnica...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Jeste baj baj Cardiff, ali Warnock (pratim ga dosta dugo posto je legenda Sheff Uniteda) je izuzetno tezak covek, brutalno iskren i ne voli kad ga neko zezne. Sumnjam da si ispratio njegove reakcije nakon sto je Clyne presao u Bournemouth.

                    Comment


                    • Liverpul koje je sreće biće drugi u LŠ i drugi u PL.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Liverpul koje je sreće biće drugi u LŠ i drugi u PL.
                        Ko zna, možda se ta ne(sreća) konačno promeni.

                        Svakako ovo što Klopp radi je maestralano. Od osrednje ekipe do ekipe od 90+ bodova u ligi(verovatno) i najmanje polufinala LŠ-a(verovatno, da na ureknem).

                        Već sad imamo više bodova od one sezone kad nam je malo falilo.

                        A ljudi su govorili da je Buvač ustvari mozak, a Klopp samo za motivaciju igrača i slično.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Nisam gledao utakmicu C.Palace - Man City.
                          Čitam na nekim ovdašnjim portalima (da ih ne reklamiram za džabe):
                          Slika Luke Milivojevića i naslov "Doktorat".
                          Prvo što pomislim da je čovek rešio utakmicu.
                          Konačan rezultat znamo svi.

                          Ne znam zašto je tako.
                          Jesmo zaista toliko nebitni i jadni.

                          Sad je bitnije ako je neki naš igrač dao gol, a to što je njegova ekipa izgubila utakmicu,
                          to nema veze.

                          Na takvim portalima smo se naslušali hvalospeva i o Milivojeviću i o Mitroviću.
                          O Mitroviću posebno. Kad god postigne gol, to je erupcija budalastih naslova.
                          Čovek igra za ekipu koja se oprostila od Premijer lige još u martu mesecu. I teoretski.

                          Ja znam da je lepo da naši igrači budu najbolji ili među najboljima u svojim ekipama,
                          ali je veoma bitno i kakve su to ekipe.
                          Last edited by Jaqen Hghar; 14-04-19, 19:12.

                          Comment


                          • Potrošio Liverpul sreću protiv Milana u finalu Lš ko Zvezda 1991. protiv Bajerna. 25-6 godina treba da se razbije taj baksuz

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Jeste baj baj Cardiff, ali Warnock (pratim ga dosta dugo posto je legenda Sheff Uniteda) je izuzetno tezak covek, brutalno iskren i ne voli kad ga neko zezne. Sumnjam da si ispratio njegove reakcije nakon sto je Clyne presao u Bournemouth.
                              Bilo bi još lepše da ih mi izbacimo iz lige zvanično, a on da zapeni.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Potrošio Liverpul sreću protiv Milana u finalu Lš ko Zvezda 1991. protiv Bajerna. 25-6 godina treba da se razbije taj baksuz
                                Onda Real ne bi smeo da uzme jedan trofej narednih 150godina

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X