Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Celsi ce biti najlaksa utakmica do kraja sezone.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    Tako je trebalo da bude i "one" sezone, pa ispade ćorak. Nema lakih utakmica.

    Što se tiče Sitija, ako pregrme vezane utakmice protiv Junajteda i Spursa, titula je njihova. To će biti prekretnica za titulu.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Videcemo, tu si i Cp i Barnli koji se bore za opstanak.
      Jedno je sigurno, da mi moramo dobiti sve do kraja, pa sta bude.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Crystal Palace je jednostavno predobra ekipa da bi ispali. Ako bi se to nekim čudom i desilo, bila bi to najveća kosmička nepravda u istoriji sporta.

        Comment


        • Super Hooper is back! Idemo!

          Last edited by belgrade_owl; 06-04-19, 15:12.

          Comment


          • Šta radi Zaha. Pitam se gde će završiti nakon ove sezone, nema šanse da ga Palas zadrži..
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • McGinn se pretplatio na golove protiv nas
              Slican gol onom koji smo mi dali.

              Last edited by belgrade_owl; 06-04-19, 15:27.

              Comment


              • Svi rezultati nam idu u korist na poluvremenu, bilo bi lepo da dobijemo ovo u drugom. Iorfa se povredio 5 minuta pred kraj poluvremena, steta bio je u dobroj formi, cak je i postigao 3 gola posle prekida od kako je dosao.

                Comment


                • Originally posted by whitey07 View Post
                  Crystal Palace je jednostavno predobra ekipa da bi ispali. Ako bi se to nekim čudom i desilo, bila bi to najveća kosmička nepravda u istoriji sporta.
                  Oni su ekipa u rangu Wolvesa i Evertona, za gornji deo tabele sigurno. Ali mnogo lose trenere dovode, a roster imaju posle top6 ekipa najjaci.

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Promasio Fletcher penal, pa zasto brate ti sutiras kad je nad tobom penal a u timu su jos Hooper, Bannan, Reach....

                    Jack Grealish podseca na Salaha danas, cini se da bi ga i blazi povetarac oborio.

                    Last edited by belgrade_owl; 06-04-19, 16:20.

                    Comment


                    • Luka zvani bela tačka. Neverovatno koliko ih hoće penali, a što je najgore potpuno čisti penali, baš vole da ih ruše u šesnaestercu.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Stigla kazna u zaustavnom vremenu za promasaje... ovo je kraj sezone za nas, nesrecni 13. mec.

                        Edit: dupla kazna u zaustavnom vremenu.

                        Narednih 6 meceva ce biti odlicna prilika za Brusa da vidi ko ima kvalitet da konstantno igra dobro na ovom nivou.

                        Komsije se vratile na 2. mesto, bice odlicna borba izmedju njih i Leedsa za direktan plasman u EPL.
                        Last edited by belgrade_owl; 06-04-19, 16:58.

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                          Luka zvani bela tačka. Neverovatno koliko ih hoće penali, a što je najgore potpuno čisti penali, baš vole da ih ruše u šesnaestercu.
                          Za nepoverovati da im se ovoliko sviraju penali

                          Comment


                          • Najbolja utakmica Burnleya ove sezone, a sigurno ulazi u uži krug najbolje odigranih u Premiershipu općenito. Potpuna dominacija unatoč lošem startu i rano primljenom golu. U nekim periodima Bournemouth nije ni postojao na terenu, tipa na početku drugog poluvremena dvadesetak minuta nisu mogli prijeći centar.

                            Wood jako dobar, izgleda da se na treninzima ozbiljno radilo na izbjegavanju zaleđu. Baš je pametno odigrao, fantastično se ubacivao u prazan prostor i maksimalno je namučio suparničke stopere. Westwood je definitivno igrač utakmice, uz gol i asistenciju pojeo je vezni red domaćina. McNeil isto vrlo dobar (nažalost bez "statističke" nagrade za trud), uvjerljivo je najproduktivniji igrač kluba. Doslovno se ne sjećam da je otkad pratim Burnley netko izgledao toliko opasno kada ima loptu, a dečku je 19 godina.

                            Ostanak u ligi je više-manje osiguran, ali ne treba se sada opustiti kao nakon one pobjede protiv Spursa.

                            Comment


                            • Ako Emeri dobije ovo sa Genduzijem i Elnenijem na sredini stvarno je čarobnjak, taman da svet vidi kako deluje Arsenal bez Xhake koji je toliko osporavan a zapravo je glavni nosilac na sredini.

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                              Last edited by krele90; 07-04-19, 13:16.

                              Comment


                              • Vala bas ,Eleneni mu pocinje jednu od vaznih utakmica na strani,znam da nas ceka napoli,al pre cemo u ligi da obezbedimo LS
                                Miki,i Ozil mogu da urade svasta danas,u njih se pouzdam i Laku
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X