Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Limune zezas? Da je sudija radio posao kako treba akcija bi bila prekinuta i Southampton bi imao posed, do centarsuta Arnolda ne bi ni doslo.

    Ja kao navijac kluba koji je 2005. usao u visi rang zahvaljujuci velikoj pomoci sudija potpuno razumem navijacku pristrasnost, ali gol Liverpoola je neregularan.
    Ma jok, sve je regularno. Zaboravit cemo da je prije toga bio ofsajd, to je nebitno.

    Od sljedece sezone stize VAR, a pitanje je da li ce ga Engleski idioti znati koristiti?

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Limune zezas? Da je sudija radio posao kako treba akcija bi bila prekinuta i Southampton bi imao posed, do centarsuta Arnolda ne bi ni doslo.

      Ja kao navijac kluba koji je 2005. usao u visi rang zahvaljujuci velikoj pomoci sudija potpuno razumem navijacku pristrasnost, ali gol Liverpoola je neregularan.
      Pa ako tako gledas moze i nedosudjeni ofsajd u 2. minutu meca da utice na ishod tj. gol koji je recimo postignut u 80. Drugacije bi se utakmica odvijala.

      Arnold je isto ovako bilo kad mogao da se nadje u situaciji da centrira, Keita se najbolje snasao i to je to.

      Comment


      • Ja ne vjerujem sta se sve ovde pokusava opravdati.

        Idemo u drugo poluvrijeme.

        Comment


        • Zreli smo da primimo gol. Šta se dešava sa ovim ljudima? U osnovnim stvarima greše. Ne mogu da iznesu loptu...

          Odličan presing Svetaca.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Zreli smo da primimo gol. Šta se dešava sa ovim ljudima? U osnovnim stvarima greše. Ne mogu da iznesu loptu...

            Odličan presing Svetaca.
            Bolji Soton, ali nece dati gol i onda stize kazna, slusaj me Slicno nesto kao protiv Totenhema.

            Comment


            • Odbrana za sad dobro upija ovaj pritisak, ali ne može ni to da traje dugo.

              Ne mogu oni ovaj tempo da zadrže. Ako sad ne urade nešto, posle će da padnu i mi ćemo da preuzmemo inicijativu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Cudi me da nije svirao

                Comment


                • Glup je ovo bio potez Jošide. Imao je sreće jer je Keita ranije krenuo da pada. Ali kontakta je svakako bilo.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Glup je ovo bio potez Jošide. Imao je sreće jer je Keita ranije krenuo da pada. Ali kontakta je svakako bilo.
                    Poceo je prerano da pada Keita, a i Joshida je povukao nogu koliko je mogao, kontakta je bilo naravno, ali po meni nije penal ovo.

                    Comment


                    • Ni po meni nije bio. Da je Keita počeo da pada pola sek kasnije, svirao bi verovatno sudija.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Firmino i Salah kao tupko i glupko...

                        Comment


                        • Ali ove izmene.... Henderson & Milner...

                          Nije baš da razumem...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ovaj mali Valery pod vodstvom Ralfa izrasta u pakleni igrac, odlican danas!

                            Comment


                            • Ne zasluzuju titulu sa ovakvom igrom, a i Klop mi ne deluje kao spreman da rizikuje sa ofanzivnijom igrom, ocekivao sam vise jer objektivno ako ovde ne uzmes sva 3 boda, titula pa-pa

                              Kakav odgovor kriticarima... Sve sam... Bravo!
                              Last edited by ralex995; 05-04-19, 21:37.

                              Comment


                              • Tako Momo božeoče.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X