Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazite koji je to otac

    Maurizio Sarri Brings His Own Laptop Into Press Conference To Prove Harry Kane Was Offside

    http://www.sportbible.com/football/n...point-20190109
    sigpic

    Comment


    • Sramota, ja ne znam što su gledali ti ljudi koji kontrolišu VAR. Bio je onaj snimak đe se nije moglo utvrditi je li bio ofsajd 100% i samo taj ugao su nam prikazivali, ali ovdje se jasno vidi da je bio čist ofsajd. Ja očekujem neku objektivnost od VAR-a i ovo se desi...

      sigpic

      Comment


      • Mozda gledaju samo noge, kao nekad, tradicija je u Engleskoj veoma bitna
        sigpic

        Comment


        • Čak je i Kejnova noga u ofsajd, pogledaj koliko je koljeno izbačeno, samo stopalo mu je u liniji.
          sigpic

          Comment


          • E bre, Englezi ne umeju ni sa VARom. Sudije smešne, ali ljudi koji gledaju VAR još smešniji.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Stouk dobio novog menadzera

              Comment


              • Comment


                • Arnautovic pokusava da isforsira transfer u Kinu.

                  Comment


                  • Kakve su to pi....

                    Nek izvuku sto vise para od Kineza i cao

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • "He wants to go to a new market and challenge for titles."

                      Zasto prosto ne kaze "Hoce da se usere od para i cese jaja".
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Jebes fudbalera koji hoce da igra u Kini a vec se obezbedio sa lovom za jos par zivota da zivi.

                        Comment


                        • A čudi me to od njega. On je taj neki "prsonaliti" igrač. Ima svoj stav i svoje "unikatno" ponašanje. Nije npr. neki Oskar miš koji će tek tako da ode.

                          Ja sam čitao da on u WH-u ima blizu 140 k sedmično. Pazi, to je vrhunska plata i za top6 klub, kamoli WH. Imaš 29 godina i dovoljno si atraktivan igrač da i za dve-tri sezone možeš da odeš negde u inostranstvo i pokupiš lepe pare.

                          Slušam ljude koji kažu, otišao u Kinu da obezbedi svoju porodicu. On ima 140k sedmično. Mislim da mu je porodica obezbeđena do kraja života. Čak verovatno može i na kraju sezone da traži povišicu do nekih 160-170k.

                          E sad, postoji i opcija da ga povrede ubijaju. Pa želi neku egzotičnu ligu gde bi uzimao pare, a fudbal bi bio totalno u drugom planu. Mada mi ne deluje kao takav tip igrača. Deluje mi kao neko ko izgara da bi igrao što više. Kao neko ko stalno ima želju za dokazivanjem.

                          Da li je prosto toliko pohlepan da mu PL i 140k sedmično nisu dovoljne?
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Evo i sa naloga. Neće on nidje.

                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Znaš da je ozbiljno kad klub izađe sa javnim saopštenjem.

                                Sad ostaje da vidimo kako će Marko da reaguje.

                                Ako bude normalan, ovo može da se zaboravi brzo. Ali ako bude lud kao inače, ovo može da utiče i na svlačionicu i ostatak tima. Pogotovo sad kad su igrači primadone.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X