Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Nije to bas tako. Ihenaco se nije snasao. Vidis i sada jebe mamu kako igra. On bi verovatno dobijao i vise sansi da nije doveden Isus. Njegovim dolaskom je postao suvisan.
    Dok je Sanco prodat sa klauzulom da mogu da ga kupe nazad kada god hoce. I u koliko neka treca strana pozeli da ga kupi Siti ima pravo prece kupovine. Nisu ni oni ludi. Sada da li ce ga kupiti ovo leto ili ce cekati jos pitanje je, ali on svakako karijeru nakon Dortmunda nastavlja u Sitiju. U koliko ga Siti bude zeleo naravno, a ne vidim sto nece (idealan igrac za Pepa). Jedini problem je ta prenatrpanost na krilnim napadackim pozicijama. Ali videcemo sta ce se desavati.

    Dijaz je otisao bez takvih klauzula ali sa odredjenim procentima od narednih prodaja.... Koje ce u koliko se ne snadje u Madridu biti izvesne. Dok u koliko iskoristi sansu Real ga svakako nece dati nikom. On je verovatno svesno "zrtvovan" jer je mali Sanco pokidao u Dortmundu.
    Ne treba zaboraviti da su i Sterling i Sane u stvari klinci.

    Mozda je kupovina Mareza bila suvisan potez, ali tako je kako je.

    Foden ne ide nigde.
    Za Sanča je bila priča da Siti ima buy-back klauzulu, ali su potom ovi iz Dortmunda to demantovali. Ne znam kome vjerovati.
    sigpic

    Comment


    • Mitar legenda

      sloboda ili ništa

      Comment


      • Povreda Lovrena Klopu može izmamiti osmeh na lice.
        Sada je titula korak bliže.
        [emoji3]

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Au sta je ovo u Celziju?

          Barela i Pardes, Odoi izgleda ode u Bajern, Sesk vec sredio sa Monakom...
          sigpic

          Comment


          • Barela i Paredes? To su fantasticna pojacanja...

            Comment


            • Paredes jbm ti tastaturu na mobilnom .

              Moguce da ce im otici ili Drinkvoter ili Kovacic nece ostati permanentno... Ma oni spica moraju da rese sto pre. Smor ako im ode Odoi, deluje kao ozbiljan ubica u najavi.
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Neće Odoi niđe.

                  Ja mislim da će Čelsi prije neko krilo da dovede nego špica. Osuđeni smo na Moratu.

                  Last edited by Reise; 08-01-19, 12:54.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ostaje u Voždovcu na pozajmici do kraja sezone.

                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Neće Odoi niđe.

                      Ja mislim da će Čelsi prije neko krilo da dovede nego špica. Osuđeni smo na Moratu.

                      Nije uopste tesko odbiti, tesko je odbiti ako si Ajaks ili Benfika, tako je Renato otisao u Bajern za 35 miliona plus 45 za eventualne bonuse, Celsi je mnogo ozbiljan igrac da bi mu 30-40 miliona funti predstavljalo neku veliku razliku na kraju dana. Radi se o top talentu, on i Pulisic su buducnost svjetskog fudbala, a imati obojicu u istom klubu je haos.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                        Ostaje u Voždovcu na pozajmici do kraja sezone.

                        Ko je ovo skautirao da mi znati.
                        Brzo će Stršljenovi uvideti da su se zaebali pa će dotičnog poslati na kaljenje u neki Džilingem.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nije uopste tesko odbiti, tesko je odbiti ako si Ajaks ili Benfika, tako je Renato otisao u Bajern za 35 miliona plus 45 za eventualne bonuse, Celsi je mnogo ozbiljan igrac da bi mu 30-40 miliona funti predstavljalo neku veliku razliku na kraju dana. Radi se o top talentu, on i Pulisic su buducnost svjetskog fudbala, a imati obojicu u istom klubu je haos.
                          Ne vjerujem ni ja da bi ga Čelsi pustio, više mi se čini da Odoi želi da ode.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jokan odbio Stouk

                            Comment


                            • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Niko neće Džoa [emoji3]

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X