Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Nije imao nekih kikseva TAA, niti je radio nesto korisno, prosek partija.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Arnold je meta svakog Liverpoolovog protivnika u obrani. Njega Klopp mora maskirat svaki put i onda jos kad ti se dogodi ovakva Lovrenova partija to je masakr.

    Comment


    • Tacno tako, sve sto protivnik stvori ide preko Arnolda prvo. Po meni on je slabiji od Lovrena defanzivno osjetno, najvise prostora dozvoljava.
      sigpic

      Comment


      • Sva sreca pa je Danilo pokidao.
        Tezak tupan od igraca.

        Comment


        • Polako, Trent ima 20 godina, a ima već ozbiljan broj utakmica iza sebe. U većini utakmica je bio sasvim solidan defanzivno. Kao i svakom klincu, fali mu ponekad koncentracije. Klopp ga drži u timu, jer nudi mnogo ofanzivno. Ima odličnu tehniku za beka, a i mozak da ne radi sve kao robot. Ima odličan osećaj za pas u prostor. Nešto što se ne viđa kod bekova često. Čak ga je Klopp stavio nekoliko puta u sredinu. Dečko zna fudbala. Još je i lokalni momak.

          Za 5 sezona će npr. imati tek 25 godina, što je neverovatno.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Solanke presao u Bornmut? Al je lijepo Liverpul zaradio na njemu

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Polako, Trent ima 20 godina, a ima već ozbiljan broj utakmica iza sebe. U većini utakmica je bio sasvim solidan defanzivno. Kao i svakom klincu, fali mu ponekad koncentracije. Klopp ga drži u timu, jer nudi mnogo ofanzivno. Ima odličnu tehniku za beka, a i mozak da ne radi sve kao robot. Ima odličan osećaj za pas u prostor. Nešto što se ne viđa kod bekova često. Čak ga je Klopp stavio nekoliko puta u sredinu. Dečko zna fudbala. Još je i lokalni momak.

              Za 5 sezona će npr. imati tek 25 godina, što je neverovatno.
              Jedna od stvari koje pises i pricas kada se sve vise blizis 30 godini zivota.

              Pre par godina u FM-u; vidi ga matorac 27 godina, sta ce mi to, transfer - offer to clubs.

              Danas, vidi prosek godina 28,2. To je to iskustvo koje mi je potrebno. Napadac, 17 godina u prvom timu, na kaljenje u Portsmouth, pa kad sazri za par godina eto njega nazad
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Polako, Trent ima 20 godina, a ima već ozbiljan broj utakmica iza sebe. U većini utakmica je bio sasvim solidan defanzivno. Kao i svakom klincu, fali mu ponekad koncentracije. Klopp ga drži u timu, jer nudi mnogo ofanzivno. Ima odličnu tehniku za beka, a i mozak da ne radi sve kao robot. Ima odličan osećaj za pas u prostor. Nešto što se ne viđa kod bekova često. Čak ga je Klopp stavio nekoliko puta u sredinu. Dečko zna fudbala. Još je i lokalni momak.

                  Za 5 sezona će npr. imati tek 25 godina, što je neverovatno.
                  Da nije bilo njega u 2. poluvremenu, Liverpul ga centra ne bi prošao. Samo on je mogao da iskreira nešto.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Jedna od stvari koje pises i pricas kada se sve vise blizis 30 godini zivota.

                    Pre par godina u FM-u; vidi ga matorac 27 godina, sta ce mi to, transfer - offer to clubs.

                    Danas, vidi prosek godina 28,2. To je to iskustvo koje mi je potrebno. Napadac, 17 godina u prvom timu, na kaljenje u Portsmouth, pa kad sazri za par godina eto njega nazad
                    Suva istina.


                    Originally posted by Reise View Post
                    Da nije bilo njega u 2. poluvremenu, Liverpul ga centra ne bi prošao. Samo on je mogao da iskreira nešto.
                    Pa dovoljna je činjenica da su nam bekovi iskreirali gol. Arnold sa vrhunskom dugom loptom i Robertson sa asistencijom za lagan gol Firminu.

                    Njemu često ostaje cela desna strana da uradi nešto. Salah ulazi u sredinu, i na strani imaš samo Arnolda da obezbedi širinu. Velika je to odgovornost za klinca od 20 godina. On u napadu često više igra krilo nego beka.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ta situacija koju si opisao se dešava na većini utakmica Liverpula, ali sinoć je bila skroz drugačija situacija. Sane je stalno bio ispred njega, a ovaj ga je prolazio sa lakoćom svaki put.
                      sigpic

                      Comment


                      • Izgleda da je Milner devojka za sve,nema mi logike da kad je Gomez povredjen ti jedinog rezervnog desnog beka saljes na pozajmicu,ocigledno je zamislio da mu Milner krpi sve rupe.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Izgleda da je Milner devojka za sve,nema mi logike da kad je Gomez povredjen ti jedinog rezervnog desnog beka saljes na pozajmicu,ocigledno je zamislio da mu Milner krpi sve rupe.
                            Gomez i Matip će najverovatnije da se vrate do sledećeg kola. Klajn svakako ne igra nikako ove sezone. Jedino je protiv Junajteda odigrao. Ja bi razumeo da se priča o nekome ko ima 10+ utakmica u nogama, ali dečko ne igra. A velika je šteta da on ne igra uopšte.

                            Ne znam šta je problem da Milner iskrpi možda jednu utakmicu, ali verovatno nijednu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Izgleda je sve gotovo što se tiče Arsenala i Denisa Suareza.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Kako se neko zaebava u tom Arsenalu.

                                Ne mogu utakmicu da spoje sa dva zdrava štopera, i šta oni urade, odu i kupe veznjaka.

                                Menjaju se štoperi bukvalno na poluvremenu jer ne mogu da odrade celu tekmu.

                                Ali ajde, valjda odu i po štopera, mada nešto ne verujem.

                                p.s. Mada sad kad pogledam, Suarez na sredinu, a Dzaka da krpi na štoperu, ima logike...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X