Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije imao nekih kikseva TAA, niti je radio nesto korisno, prosek partija.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Arnold je patio u odbrani sa Lovrenom, ali on je uradio pola gol sa onom loptom.

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Cenim Kompanija, stopercina je i usled svih silnih povreda, ali ovde Salah nije pickica, covek je izbegao moguci lom noge.
        Ko je ono hvalio start VVD nad Mertensom?

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Arnold je patio u odbrani sa Lovrenom, ali on je uradio pola gol sa onom loptom.
          Ma njegov gol potpuno, izmislio ga. Tu je prvo Sane ispao samo tako, Danilo manje-više, ali najkriminalniji je Ederson. Jedno 5 izleta u prazno je imao, ne zna gde bije. Mogli bi oni po novog golmana već u januaru

          Lovren je verovatno najgori fudbaler bio večeras u svim mogućim ligama koje su igrane. Gomez je već sad klasa iznad njega.

          A sve u svemu, meni je bila dobra utakmica, ne toliko po kvalitetu, ali se baš prenosila tenzija i važnost utakmice sa terena. Za mene opravdala očekivanja. Na kraju 50% 50% posed lopte, Lpool imao 5 kompletiranih dodavanja više, a oba tima ih imala preko 450 čini mi se. To je baš raritet da oba tima idu na 450+

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Ma njegov gol potpuno, izmislio ga. Tu je prvo Sane ispao samo tako, Danilo manje-više, ali najkriminalniji je Ederson. Jedno 5 izleta u prazno je imao, ne zna gde bije. Mogli bi oni po novog golmana već u januaru

            Lovren je verovatno najgori fudbaler bio večeras u svim mogućim ligama koje su igrane. Gomez je već sad klasa iznad njega.

            A sve u svemu, meni je bila dobra utakmica, ne toliko po kvalitetu, ali se baš prenosila tenzija i važnost utakmice sa terena. Za mene opravdala očekivanja. Na kraju 50% 50% posed lopte, Lpool imao 5 kompletiranih dodavanja više, a oba tima ih imala preko 450 čini mi se. To je baš raritet da oba tima idu na 450+
            To se nabilo na samom kraju kada su se Gradjani povukli o ovi kruzili... I pokusavali da nadju rupu.
            Opet svakako interesantan podatak.
            A Ederson ume da briljira i da zasere. Sinoc je bilo i jednog i drugog. Stvarno mi nekada nije jasan uopste. Deluje kao fin momak, ali ko zna sta se mota po njegovoj glavi. Ludak.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Kako lik sa tetovazom na vratu moze da deluje fino? [emoji16]

              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Na stranu sto izgleda meni bas gadno, bez obzira na tatoo, od kada je finoca merilo za dobrog golmana? A on je bas bzvz, mada ne znam koliko ima godina... mozda se i priuci do kraja karijere.
                Najgori je golman koji odbrani neverovatno nesto, a onda primi neki pacerski gol ili napravi neku glupost i to se ponavlja. U situaciji jedan na jedan je vise nego dobar, ali zato u svim ostalim je truba.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nije finoca uopste nikakvo merilo, ali ne komentarisem ga kao gosu vec kao licnost.
                  Tetovaze su nebitne. Gledao sam ga precesto na treninzima i po gestikulaciji, ponasanju kontam da je dobar fin. Ima Man City svoj YT kanal i tu dosta odlicnih videa moze da se nadje. I sa treninga i sa gostovanja, i kamera u tunelu i raznorazna desavanja i fudbalska i nefudbalska.
                  Fin decko kulturan, uvek se javlja, pozdravlja sa ljudima iz kluba, onako smerno gleda, vredno radi. Sve se to vidi. Naravno sve to moze i maska da bude jer svi su oni svesni da su snimani, ali neke stvari ne mogu da se odglume.
                  Dobar je decko, vrhunski je golman ali ima neke odluke ludacke. I nepotrebno ulazi u nezgodne situacije.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Meni je Ederson baš ljigav golman. Bar ono što pokazuje na terenu. Van terena ne bih znao.

                    Svaki put kad se ukaže situacija, ulazi u konflikte sa protivničkim igračima. Mnogo puta sam ga gledao gde gura igrače rukama, namerno provocira neku reakciju kod njih. Ima nešto prgavo u sebi.

                    Što se tiče umeća, možda sam previše kritičan, ali ono kako bi ja opisao Edersona je - prosek golman sa vrhunskom distribucijom. Realno gledano, on da ne ume ovoliko sa nogama, ne bi nikad ni došao u Siti. Ali za distribuciju skidam kapu, tu je u top2 na svetu verovatno.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Mene kod njega najvise nervira sto precesto napusta gol liniju. I kada treba i kada ne treba. I ako ispadne do kurca.
                      Nekoliko penala je ove sezone skrivio bespotrebno.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • show. some. respect.

                        sloboda ili ništa

                        Comment






                        • Spoiler

                          Comment


                          • Evo vam Kamera iz tunela:


                            Obratite paznju na samom kraju snimka, kako se neposredno po zavrsetku utakmice odmah u svlacionici gledaju svi detalji meca. I tu vec krece analiza sta je bilo dobro a sta nije.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Evo vam Kamera iz tunela:

                              Spoiler

                              Obratite paznju na samom kraju snimka, kako se neposredno po zavrsetku utakmice odmah u svlacionici gledaju svi detalji meca. I tu vec krece analiza sta je bilo dobro a sta nije.
                              Obrati paznju kako opasan remix ide u svlacionici.

                              Spoiler
                              Last edited by mark !t zer0; 04-01-19, 11:54.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X