Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daleko je Arsenal od ovog prvog trojca gore sto se igre tice. I Chelsea je vise pokazao rekao bih iako ni oni ne blistaju. Mozda United cak moze do cetvrtog mjesta.

    Comment


    • Samo povrede da se zaobiđu. Kvalitet je tu. Neki igrači tek podižu formu. Neki se još čekaju.

      Povrede će biti ključne za titulu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Hahah. Kakav bi ovo gol bio
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Samo povrede da se zaobiđu. Kvalitet je tu. Neki igrači tek podižu formu. Neki se još čekaju.

          Povrede će biti ključne za titulu.
          Salah, Van Dijk i Robertson su najbitniji. Ostali imaju dostojnu zamjenu.

          Comment


          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
            Salah, Van Dijk i Robertson su najbitniji. Ostali imaju dostojnu zamjenu.
            + Firmino.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Moram reći da je više nego čudno da Emeri izbaci Ozila i Lakazeta iz igre do 60og minuta, a ostavi trio Toreira-Genduzi-Dzaka. Još im doda Ramzija.

              I na kraju imaš poluvreme gde Arsenal nije ni šutnuo kako treba.

              p.s. Ispravka, 1 šut ukupno u drugom poluvremenu. Koji je bio blokiran.
              Last edited by z0La; 26-12-18, 19:10.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Izgleda da Emery ne cijeni Ozila i Ramseya i ne bi me cudilo da u januaru vec napuste klub.

                Comment


                • Ma može da ih ne ceni, ali ne vadiš iz igre igrače koji mogu potezom da reše utakmicu. A nemaš bolje od njih dvojice...

                  Gledam celo poluvreme 10000 dodavanja između sebe trojke Dzaka-Toreira-Genduzi na sredini. Nijedan nema spospobnost kao Ozil da jednim pasom izbriše linije i izbaci 4-5 protivnika.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Ma može da ih ne ceni, ali ne vadiš iz igre igrače koji mogu potezom da reše utakmicu. A nemaš bolje od njih dvojice...

                    Gledam celo poluvreme 10000 dodavanja između sebe trojke Dzaka-Toreira-Genduzi na sredini. Nijedan nema spospobnost kao Ozil da jednim pasom izbriše linije i izbaci 4-5 protivnika.
                    Meni taj Genduzi alibi fudbaler, bar za sada. Mozda i postane igrac u buducnosti.

                    Lakazet ili sa klupe ili izlazi oko 60-70 min, nevjerovatno. Juris gol a vadis 2 najkreativnija igraca da bi ubacio beskorisnog Iwobija

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Voli Emery kosate cini mi se. Ovako je i Rabiota gurao u Parizu.

                      Ima mali potencijal. Samo sto ne mora bas svaku da igra 90 minuta. Glavni igrac postao.

                      Comment


                      • I ja mislim da je ušao u prvih 11 pre nego što je trebalo. Ima on dobrih poteza, ali i dosta loših. Ali ajde, 19 godina...

                        Ne znam kakav problem ima Emeri sa Lakazetom. Na početku sezone mu nije uopšte počinjao tekme, a i sad često počinje sa klupe. Nije Laka loš da je za klupu. Nešto se on ne uklapa kod Emerija. Neka taktička zavrzlama. A i gledam, sve je Lakazet nezadovoljniji sa ovim izlascima. Prošli put je baš hejtovao što ga izveo. A i ovaj put nije bio srećan.

                        Svakako večeras nije trebao da ih vadi. Ne sme Ivobi da ti bude najkreativniji igrač u timu, nikako. Remzi igra čisto onako. Povuče ponekad, ali u suštini ne grize kao pre. Zna i on da ide sigurno...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ma Remzija uopste ne bih ubacivao osim ako vodim pa da odmorim neke igrace.
                          Decko se steka samo tako, sto je i normalno.

                          Ma ona njihova serija je bas nerealna bila, tek ce oni pad da dozive. Dosta je tu prosjeka

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Uuuu mene ovo bolelo.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Ovaj ako nastavi svaka cast

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Liverpul će izrutinirati Arsenala.

                                Da vidimo Čelzi

                                Comment

                                Working...
                                X