Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najzabavnija ekipa u ligi i takvi su otkako je došao Poketino, makar meni. 6 bodova iza Liverpula i 2 iza Sitija, a toliko se ne priča o njima da bi pomislio da su iza peti ili šesti. Moguće da im to i pomaže, nema pritiska, nema očekivanja, oni nek budu treći to je opet pišanje po Arsenalu, Čelziju, Junajtedu koji troše silne pare.

    Everton je meni neki Junajted za sirotinju, kupuju prilično a niti neka igra ni rezultati. Ko stvoreni da im uvalimo Roha, Džonsa i još par sličnih

    Comment


    • Sprdacina

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Šesti gol kao iz udžbenika. Ljepota

        Comment


        • Ladno su im dali 6 komada. Kakvo preslišavanje. Silva sedi 1.

          Dobar Everton, dobar. 11. su sa 6-6-6 i negativnom gol razlikom. Imaju isto bodova kao Čekićari, koji su sezonu krenuli sa 4 poraza.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Silva sedi 1.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • "Jedinica" Gordog Albiona Džordan Pikford od čašćavanja gradskog rivala Liverpula nikako da se oporavi, vrati u pređašnji kolosek.
              Ovakav Totenhem igra najzabavniji fudbal u celom Britanskom carstvu.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Znam da ga voliš, ali surova realnost.

                Recimo da još uvek uklapa tim i taktiku, ali ima kvaliteta da mora bolje.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ali reakcija Zume i Pikforda kod izjednačenja Sona prava komedija.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Znam da ga voliš, ali surova realnost.

                    Recimo da još uvek uklapa tim i taktiku, ali ima kvaliteta da mora bolje.
                    Čisto sumnjam da može bolje. Odbrana je raspad. Video si Pikforda, greška protiv vas, danas opet slab. Dinj se sklanja iz živog zida i lopta tačno tu prolazi sa spoljne strane, Majkl Kin je novi Stouns, precenjen do zla boga.

                    Naravno, nema izgovora za 6 primljenih komada. Mnogo je nakurcen lik, izašao je protiv svake top 6 ekipe da se nadigrava i samo je protiv Čelzija izvukao bod. Mislim da nije izgubio ni jednu protiv ostatka lige.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Čisto sumnjam da može bolje. Odbrana je raspad. Video si Pikforda, greška protiv vas, danas opet slab. Dinj se sklanja iz živog zida i lopta tačno tu prolazi sa spoljne strane, Majkl Kin je novi Stouns, precenjen do zla boga.

                      Naravno, nema izgovora za 6 primljenih komada. Mnogo je nakurcen lik, izašao je protiv svake top 6 ekipe da se nadigrava i samo je protiv Čelzija izvukao bod. Mislim da nije izgubio ni jednu protiv ostatka lige.
                      Kad si pomenuo Pikforda, moram da kvotujem, pošto sam pročitao nešto dobro.

                      Alisson has conceded 7 goals in his last 18 games.

                      Pickford has conceded 6 goals since the last time he had breakfast.


                      Nije sama odbrana problem. Problem je i postavka. Super je što on potencira napadački fudbal, ali igra previše ofanzivno. A za takvu igru moraš da imaš vrhunski napad. Njima baš fali špic. Ne znam šta se dešava sa Tosunom, ali nešto ga ne gotivi Silva. On stavlja u špic krila (Riču i Kalverta) pre nego špica. I fali im još jedno dobro krilo. Volkot je u suštini Lolkot. Par dobrih momenata, i onda raspad. Klasičan prosek. Bernard isto podbacio.

                      Ova sredina danas protiv Spursa je bila samoubistvo. Gana povređen, a njegova jedina zamena je isto povređeni Mekarti. Gledaj ti sredinu danas... Gomes-Davies. Može li mekše od toga?

                      Ali i dalje mislim da tu ima kvaliteta za bar 2 pobede više, tj. 8 umesto ovih 6.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Podrska bratu Reiseu u vezi Van Dajka. Bilo je stopera koji su vise koristili mozak, i bili takticki i tehnicki bolji, koji su imali vece i duze karijere. Ali sa ovakvom lakocom i samopouzdanjem niko nikada nije igrao na toj poziciji, on covek izgleda kao da se igra sa decicom, sve sto radi izgleda kao da radi sa pola snage.
                        Pritom niko nije imao uticaj na ekipu kao on, pored njega bih i ja izgledao dobro.
                        Edit:
                        I da se ne lazemo, Liverpul ne bi bio danas ovde gde je bez Van Dajka, on je trenutno najbolji igrac PLa ove sezone.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 24-12-18, 06:53.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Momak je preinteligentan jednostavno.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Podrska bratu Reiseu u vezi Van Dajka. Bilo je stopera koji su vise koristili mozak, i bili takticki i tehnicki bolji, koji su imali vece i duze karijere. Ali sa ovakvom lakocom i samopouzdanjem niko nikada nije igrao na toj poziciji, on covek izgleda kao da se igra sa decicom, sve sto radi izgleda kao da radi sa pola snage.
                            Pritom niko nije imao uticaj na ekipu kao on, pored njega bih i ja izgledao dobro.
                            I da se ne lazemo, Liverpul ne bi bio danas ovde gde je bez Van Dajka, on je trenutno najbolji igrac PLa ove sezone. I ako ovako nastavi ne sumnjam da ce biti prvi stoper u PL eri koji je bio igrac sezone.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            Sta je ovdje pisac htio reci u zadnjem pasusu?
                            Vidic i Kompani nisu bili igraci sezone? Vidic 2 puta?


                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Sta je ovdje pisac htio reci u zadnjem pasusu?
                              Vidic i Kompani nisu bili igraci sezone? Vidic 2 puta?


                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Ispravljeno

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Samo hajp, samo VVD!

                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X