Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Comment




      • Granitna odbrana Dulwicha Hamleta kad sam ja cekao 3+, na 2-0 ovo inace

        EDIT: 6ti rang Engleske
        Last edited by Ser Gagi; 16-12-18, 21:28.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Sigurno im je Klop rekao sutirajte sto vam se pruzi prilika da ih osramotimo po statistici u sutevima ka golu )

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Sigurno im je Klop rekao sutirajte sto vam se pruzi prilika da ih osramotimo po statistici u sutevima ka golu )
            Da, i rekao je ako mozete svaki igrac da sutne, da se vodi u statistiku. Ako mozemo nekako i za Alisona da napravimo poziciju, da ne ostane jedini on, ali nisu hteli toliko da nas sramote

            Comment


            • Šta reći nego da nas je Liverpul izdominirao terenski totalno, rutina. 2 srećna gola ali zaslužena na osnovu svega viđenog. I naš gol ruku na srce sreća ali kao ni protiv Sitija ni sada nema poboljšanja nakon takvog gola već i dalje isto st(r)anje. Marsijal i Mata kasno ubačeni. Šaćiri pun pogodak Klopa i u pravo vrijeme. Zaista poštujem koliko se Klop stalno iznova poboljšava kao trener, napravio je pravu ekipu koja ima više od plana A, koja ima Šaćirija i slične da promijene stanje na terenu, Van Dajka vrhunskog štopera, kompletnog štopera i u isto vrijeme lidera na terenu. Čovjek je pravi Švabo koji stalno radi i usavršava se, nisam najveći fan ali toliko dobro radi da baš izaziva neke simpatije kod mene.

              Za Junajted šta reći nego da ništa trenutno ne funkcioniše, imam osjećaj da je Murinjo postavio igru tako da, ono, ako prođe ekstra, još malo će nabijati to na nos svima a ako ne ništa. Danas mi je djelovalo kao da nam i nije više trener, slabo ustajao, slabo bio u kadru, stvarno mislim da i sam čeka otkaz, ljetos kad mu nisu ispunjene želje oko poojačanja tu kao da je u glavi prelomio. Mnogo ga gotivim ali ne ide to, ni on, ni klub ni igrači, niko nije ni blizu maksimuma, kao da nikog nije briga toliko. Eno i Glejzeri hoće da prodaju klub, to svašta objašnjava.

              Comment


              • Comment


                • Iker je propo 2012. Murinjo ipak kasnije.

                  Comment


                  • Ne pratim nesto cesto Mancester ali ocigledno je da je Murinjo izgubio "tim". Buse ga sa svih strana, prije svih onaj klovan Pogba pa i svi ostali. Nevjerovatno mi je da jedan tim zavrsi kao drugi jedne godine a onda sledece pukne kao sijalica i ne moze da se sastavi. Murinju da ima rezultate su potrebni igraci koji ce da budu kao jedan, vojska i tim koji ce da izgine za njega, kao sto je to bilo u Interu, Celziju pa i u Realu... a ne umisljeni likovi kao sto je Pogba Sancez i ostali, koje kad ostavis na klupi jednu utakmicu odma drugu sabotiraju i trenera, tim i sve ostalo.


                    Krivac za to je i Murinjo i svi ostali. Murinjo zato sto je izgubio autoritet i dozvolio te stvari a klub vlasnici i ostali sto su pustili igracima da se kupaju u parama, sto nisu ispunili njegove zahtjeve ljetos i sto tolerisu razne stvari...

                    Resenje, novi trener i novi sistem, neka nova prica...

                    Comment


                    • Čarli Ostin na 5 mečeva protiv arsenala, 5 golova.

                      https://therunnersports.com/charlie-...rsenal-killer/

                      Sautempton ima 1 pobedu nad ekipama iz top 5 ove sezone, a Mančester Junajted...
                      Last edited by DžonDon; 17-12-18, 09:27.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Informer Srbiji Jedan od najjacih postova u poslednje vreme.
                        Originally posted by Casiraghi View Post
                        Pisanje po Setubalcu od strane Klopa i po Informer Srbiji od strane Sacirija.

                        Fabinjo MOTM, Henderson ne sme vise videti teren.
                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • I posle se u Srbiji zale na cenzuru

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Hahahaha vrh

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • U svakom slucaju ima mnogo vise titula negro otkaza, sto mnogi izvikani menadzeri mogu samo da sanjaju. Kako god se okrene Murinjo ce se pamtiti kao jedan od najuspesnijih menadzera u istoriji, steta sto i u mom voljenom klubu nije napravio vise ali sta da se radi, takav je zivot.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X