Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Digao je Sari nasa ocekivanja u prva 4 meseca pa dve lose utakmice odmah razlog da se kaze da je procitaan..nijeee! I tek je dosao, polakoo saamoo
    Ovo je classic Celzi, a Sarijeva igra nije mogla ni doc do izrazaja. Mada, niko se nece zalit na ovu pobjedu, da se razumijemo.
    Originally posted by Momir Peh View Post
    Sterling i Jesus su najprecijenjeniji igrači na svijetu. Definitivno nisu za najveće ekipe.
    Sto Sterling? Jedini iz napadacke petorke da je nesto radio u ovu utakmicu.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

    Comment


    • Znači i jedini tim koji je uspeo da sačuva mrežu protiv Sitija ove sezone..
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Rutinski odradjen posao

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
          Znači i jedini tim koji je uspeo da sačuva mrežu protiv Sitija ove sezone..
          Pored Liverpoola

          Comment


          • Hvala Čelzijevci!

            Savršeno poluvreme Sarija.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Da, tačno. Kako Liverpul zaboravih.

              Danas domaći dominiraju, sve pobede osim Bornmuta, mada i Lester verovatno neće moći pobediti.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Pucao je Gvardiola sebi u nogu kad je izvadio Sanea, nisu mogli ništa da iskreiraju bez njega. Aspi u pdže stavio Sterlinga.
                sigpic

                Comment


                • Korejski Roben

                  Comment


                  • Totenhem bas rutinski resava ove mid table ekipe ove sezone

                    Comment


                    • Bez Kejna i Eriksena. Lagano

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Cim sam video da ne igraju bez klasicnog spica nije mi mirisalo na dobro. Ne znam kako se odvijala utakmica ali vidim da je Celsi sacuvao svoju mrezu i strpao dva komada u Sitijevu.
                        Jbg, morao je i poraz doci. Idemo dalje, bitna je reakcija ekipe nakon ovoga.

                        Protiv top 5 konkurenata 3 pobede, neresena i poraz. Nije lose, a moglo je i bolje. Mada protiv Liverpula u ovoj sezoni se izgleda ne moze. Sve ih hoce. Bice ogroman podvig ako se odbrani titula pored ovakve konkurencije.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Cim sam video da ne igraju bez klasicnog spica nije mi mirisalo na dobro. Ne znam kako se odvijala utakmica ali vidim da je Celsi sacuvao svoju mrezu i strpao dva komada u Sitijevu.
                          Jbg, morao je i poraz doci. Idemo dalje, bitna je reakcija ekipe nakon ovoga.

                          Protiv top 5 konkurenata 3 pobede, neresena i poraz. Nije lose, a moglo je i bolje. Mada protiv Liverpula u ovoj sezoni se izgleda ne moze. Sve ih hoce. Bice ogroman podvig ako se odbrani titula pored ovakve konkurencije.
                          Sandu brte dodji na rakiju u B.P.

                          Comment


                          • sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Nabasam na podatak koliko su zapravo slični treneri Pep i Sari. Da su sličnog fudbalskog razmišljanja govori podatak da su pre derbija na Bridžu razlika između ukupnih tačnih pasova Sitija i Čelsija bilo svega 41. Sledeći na tabeli zaostaje za oko 2000 dodavanja.
                              Uz to stvorili najviše gol prilika, 215 i 208, prvi iza njih 163.
                              Zato možda i ne čudi što je Čelsijev Sari prvi naneo neuspeh dosada neprikosnovenim Građanima sa Etihada.
                              A i morao je Sari već jednom probiti led i baciti na kolena Gvardiolu.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 09-12-18, 13:37.

                              Comment


                              • IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X