Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apsolutno upravu.

    Comment


    • Trcao igracu u zagrljaj, kakav disrepekt, sta lupetate?
      Spoiler

      Comment


      • Comment




        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Nakon prvog poluvremena.

            Comment


            • Telegraph Football@TeleFootball


              Exclusive: Ralph Hasenhuttl the leading candidate to replace Mark Hughes at Southampton | @JWTelegraph
              Auu, ovo bi bilo odlično za samu PL.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Više ni bod i bolja igra nisu dovoljan atribut za zadržavanje menadžerske stolice.
                Za mene lično otkaz Marku Hjuzu je ko kiša iz vedrog neba.
                Totalno neočekivano...

                Comment


                • Blizi je Evrton bio golu u prvom, nema sta. xG 1.31 ali do kraja utakmice prakticno nista nisu napravili, u drugom poluvremenu xG 0.12.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Više ni bod i bolja igra nisu dovoljan atribut za zadržavanje menadžerske stolice.
                    Za mene lično otkaz Marku Hjuzu je ko kiša iz vedrog neba.
                    Totalno neočekivano...
                    Ljudi se raspadaju već dva meseca. Ovaj otkaz je trebao da bude još odavno. Ekipa igra očajno.

                    Da se ne lažemo, nisu ni juče nešto posebno odigrali Sveci. Želja je bila tu, ali ništa više. Juče je više podbacio Junajted nego što je Sautempton pokazao nešto VAU na terenu.

                    Tako da ovaj otkaz nije toliko posledica nerešenog rezultata sa Junajtedom, koliko je do toga da se spremao već duže vreme.

                    18. na tabeli sa očajnom igrom. Nema tu ništa neočekivano.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Definitivno Arsenal na prvom mjestu, kakva partija.
                      Cudi me da CP nije malo vise gore, surova dominacija nad Barnlijem.
                      Al najveca pobjeea ide WHu koji je uspio iz 7 suteva da ima cak 2.55 xG, jebeN ti, kakva efikasnost.

                      Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ljudi se raspadaju već dva meseca. Ovaj otkaz je trebao da bude još odavno. Ekipa igra očajno.

                        Da se ne lažemo, nisu ni juče nešto posebno odigrali Sveci. Želja je bila tu, ali ništa više. Juče je više podbacio Junajted nego što je Sautempton pokazao nešto VAU na terenu.

                        Tako da ovaj otkaz nije toliko posledica nerešenog rezultata sa Junajtedom, koliko je do toga da se spremao već duže vreme.

                        18. na tabeli sa očajnom igrom. Nema tu ništa neočekivano.
                        Iskreno, po rosteru Svetaca ne iznenađuje me što su tu gde jesu.
                        Možda ih Mojes izvuče

                        Comment


                        • Hasenhatl je odlican trener, ako Sautempton misli na dalje, da ostave covek da radi, jer da implementira njegov sistem presinga trebace vremena verujem, bar jedna presezona da odradi. Problem je sto ne mozes da znas dali ce da izbori opstanak, ali ako misle na buducnost ne verujem da mogu naci neki bolji trener.

                          Comment


                          • Ma na kraju ima da dovedu Big Sema da im vadi sezonu. Totalno očekivano.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Bilić pravi čovek za njih.

                              Comment


                              • Da l' to sanjam il' je stvarno tako lepo
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X