Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako ljudi, prvo kolo tek. Ne znam šta ste očekivali od Emerija na samom početku, ali ja sigurno nisam da će parirati Sitiju i biti 100% ravnopravni.

    Treba sačekati do oktobra, pa pričati. Velika je ovo promena, pogotovo što u samom klubu još uvek se sve menja.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Ankee View Post
      Imam ga u startnih 11, ali KunOUT.

      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
      Meni kapiten.
      sigpic

      Comment


      • Manite se te priče o fantasi igricama ovde, molim vas.

        Comment


        • Toreira za kratko vreme uradio više no nesrećni Džaka.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ventspils View Post
            Ovo se zna da City osvaja. Imaju sjajnih 11 i dosta majstora na klupi. Trenutno u Evropi samo PSG i Barca mogu da im pariraju, mozda Atletiko i Juventus i to je to. Arsenal pitanje da li ce moci bolje od LE.

            Naravno, ne kazem ovo predikcije radi, da hocu da pogodjam rekao bih da osvaja Chelsea ili Tottenham.
            Tako su meni rekli isto pred Real-PSG. To je jako neozbiljno otpisati trostrukog uzastopnog prvaka evrope da ne može sa Mančester Sitijem koji je šta? Ponizo Arsenal šta?

            Svake godine ista priča. Favorizuje se neki City i PSG, nisu stigli do finala lige šampiona.

            Crvena Zvezda je veći klub od Sitija, mora još govana Senom da protekne da je stignu Siti i PSG

            Comment


            • Majkl Oliver još jednom dokazuje da je jedan od najboljih. Nekon onog sjajnog i hrabrog penala za Real, kada se Bufon predstavio kao legitimna plačipička, i na početku nove sezone dominira, zaista sjajno suđenje u derbiju Arsenal-Mančester siti.

              Majk Din i Majkl Oliver su najbolje sudije na svetu.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Ocaj utakmica. Niti se ovde vidi da je Siti bogotac, niti da je Arsenal ista drugaciji od prosle sezone.

                Velim ja, KunOUT.

                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Zvezda - London 1:1 u titulama prvaka Evrope.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Tako su meni rekli isto pred Real-PSG. To je jako neozbiljno otpisati trostrukog uzastopnog prvaka evrope da ne može sa Mančester Sitijem koji je šta? Ponizo Arsenal šta?

                    Svake godine ista priča. Favorizuje se neki City i PSG, nisu stigli do finala lige šampiona.

                    Crvena Zvezda je veći klub od Sitija, mora još govana Senom da protekne da je stignu Siti i PSG
                    Ne pricam o uspesnosti klubova i broju trofeja nego o snazi timova. City je konacno osvojio titulu i sad moze da se posveti LS. Mogli su mnogi i za Real da pricaju da 5 godina ne mogu ni u cetvrtfinale da se plasiraju i svake godine ista prica.

                    Za bitku na 2 fronta ti treba sirok sastav, to pomenuti klubovi imaju, mnogo vise od ostalih.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Ovo sto Ozil radi danas je bruka i sramota

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Pa kad smo već u offu, veća je i od malenog Sitija i od malenog Arsenala i od malenog PSG. Mrzim to hajpovanje, pa te Klop oduči od fudbala u LŠ.

                        Comment


                        • Barem ce i ove sezone AFTV biti zanimljiv.

                          Mendi najslabiji u Sitiju
                          sigpic

                          Comment


                          • Sad prikazaše zumiranog Mihtarijana, ja mislio on izašao još malopre iz igre....a on ladno još igra...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Jebote... Presmešan golman, još smešniji napadači Arsenala. Najteže je navijati za Arsenal, imaš igrače ali nemaju volje, mada nije do njih to sigurno.

                              Comment


                              • Originally posted by Ventspils View Post
                                Ovo se zna da City osvaja. Imaju sjajnih 11 i dosta majstora na klupi. Trenutno u Evropi samo PSG i Barca mogu da im pariraju, mozda Atletiko i Juventus i to je to. Arsenal pitanje da li ce moci bolje od LE.

                                Naravno, ne kazem ovo predikcije radi, da hocu da pogodjam rekao bih da osvaja Chelsea ili Tottenham.
                                Za Pariz ćemo da vidimo, Tuhel je gušter, a da ima ergelu rasne krvi, to se ne postavlja pitanje. Embape-Kavani-Neimar, to nema apsolutno niko.
                                Barselona sa druge strane je težak kanal, blamiranje nivo zadruga, šta je od njih napravio "stručnjak" Valverde.

                                Mančester siti fantastičan, apsolutno se slažem [emoji106]

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X