Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #WengerIN
    sigpic

    Comment


    • Mora italijanski stil 90ih da se igra protiv Sitija.

      Ali Emeri se tada igrao u pesku.

      Ne može Pep sa Italijanima i tim stilom. Kontre, jaki napadači, a pustiš mu posed.

      Comment


      • Ono ke bio cist penal za Arsenal.


        Ozil je najgori fudbaler, nema konkurencije danas. Koliko ga je mucno gledati
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Hahahahah. Ovaj Emeri je komedija, bolje Arsena da su ostavili. Doveli su čoveka koji je bukvalno gora opcija, a ne trenutno gora pa ima potencijal tipa Artetu da su doveli ili nekog bivšeg igrača, nego bukvalno lošija opcija.

          Kažem ja Simone Inzagi

          Comment


          • Fizicki patim dok gledam ovo cupavca, nijedan duel ne moze da dobije, pas mu je all over the place
            sigpic

            Comment


            • Toreira umesto nesrećnika, konačno.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Ko je Pomocnik Bob u Arsenalu?

                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Fizicki patim dok gledam ovo cupavca, nijedan duel ne moze da dobije, pas mu je all over the place
                  Ja Ozila, danas bi ja bolje odigrao, koja kurcobolja

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Sad je pogodio goluba, molim te izvedi ga ne mogu ovo da gledam vise, blam me.
                    sigpic

                    Comment


                    • Simonea Inzagija poštujem i divim mu se, jer je obrnuo sve voditeljke sa Rai1, 2, 3, manekenke, glumice, itd. i opet je stigao da daje golove

                      Comment


                      • I dalje ih mentalitet ubija. Biće teško Emeriju da istera ovo kad ekipa gubi, a pola tima neće da trči i da se bori. Previše ih je Venger tetošio...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Lakazeta u Ruandu treba poslati, bruka se u serijama.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Ionako sam im predvideo 7. mesto. Lagano su sedmi, ispod ne mogu, a nešto ni iznad ne vidim da mogu

                            Bez lidera, bez taktike, bez pečata.

                            Oni ako su bez volje prvo kolo, to je to.

                            Comment


                            • Ovo se zna da City osvaja. Imaju sjajnih 11 i dosta majstora na klupi. Trenutno u Evropi samo PSG i Barca mogu da im pariraju, mozda Atletiko i Juventus i to je to. Arsenal pitanje da li ce moci bolje od LE.

                              Naravno, ne kazem ovo predikcije radi, da hocu da pogodjam rekao bih da osvaja Chelsea ili Tottenham.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Imam ga u startnih 11, ali KunOUT.

                                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X