Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doci ce valjda dan kad ce Jang biti na tribinama. Koliko je ocajan lik

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Uzasan. Nije pogodio jedan centarsut od kad gledam. Pa jbt

      Comment


      • Ne verujem šta rade ljudi
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Sta se sa Lukakuom desava? Ruku na srce, preuzasan je ove sezone

          Comment


          • Jezivo

            Comment


            • Odlično je ovo bilo. Sigurna pobeda protiv zaebane ekipe u gostima. Nisu nam faktički prišli golu.

              Igramo mirno, bez neke prevelike jurnjave, bez ludačkog presinga. Bodovi se skupljaju i juri se Siti!

              p.s. Salah 7 golova u ligi!
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kakav odron jebem ti fudbal. Onaj sarlatan kao najavio da cemo biti u top 4 do januara, pa mi se patimo sa mrtvim Palasom kuci.. Ne treba ih ni gledati, zasluzeni zvizduci na kraju.

                Comment


                • Sada vidim hajlajtse. Ne znam kako mi promaklo da sudija nije svirao cist penal protiv Livera... Pri rez 0-0.
                  Gde je Limun i ona njegova "Srecna Tabela"!?!?!?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Diskutabilno da li je bio penal. Ja sam gledao dva usporena i nisam video da li ga je pipnuo. Deluje kao da je povukao nogu na vreme, mada nisam 100% siguran.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Sada vidim hajlajtse. Ne znam kako mi promaklo da sudija nije svirao cist penal protiv Livera... Pri rez 0-0.
                      Gde je Limun i ona njegova "Srecna Tabela"!?!?!?
                      Zanimljivo kako se ove tesko procenjive situacije najcesce okarakterisu kao "ciste" u korist protivnika LFC-a. Nista tu nije cisto, ni jedna kamera nije dobro snimila.

                      I proslo kolo isto, svi pisu da je ponisten cist gol Mitru iako se posle ispostavilo da je bio ofsajd.

                      Comment


                      • Cist penal.
                        Nevezano za to Liverpul je zasluzio pobedu. Medjutim bode oci sto stalno neke sudijske odluke idu na njihovu stranu... To me pravo da ti kazem zabrinjava. Jer majstor je Klop... Naspanovace ih on jos bolje. Plus ce Magarac biti susoendovan.
                        Ogromni konkurenti Sitiju za titulu.
                        Verujem da ce nesto prosuti kada se raspored zgusne, ali nece to biti previse, drzace se do kraja u trci... Ko zna sta ce biti.

                        Poceo Salah opasno da me nervira. Prilikom gestikulacija u toku slavlja... Nesto se poprimao mnogo.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Neću da grešim dušu, možda je bio. Ja nisam video prilikom usporenog dali je bilo kontakta. A i popio sam par Hajnikenaca, pa možda je i do toga.

                          Sad kad bi mogli Spursi i Čelzi da odigraju neku ludačku tekmu od 3-3, to bi bilo super. Bod nam tu odgovara kao kuća.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Meni se cini kao da je lik poceo da pada pre kontakta, ako je bilo kontakta. Bas je bila 50/50 situacija, mogao je i da svira penal, ali ne znam bas koliko je bio dobro postavljen debeli gmaz da ista vidi.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Spursi - Čelzi 6+...10 kvota na 500 din.

                              Morata daje.... 3.8 kvota na 500 din.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • E ovako se centrira

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X