Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miki, ae malo bez semena i to. Razumem sve, ali ne moraš toliko u detalje.

    Siti za poluvreme odradio posao. Ostali će da se muče do 90og koliko vidim.

    Korner za nas, ostaje sam igrač na 7 metara, ja se oduševio, ali provalim da je to Salah i da će glavom verovatno jedva da dobaci..i tako i bi.

    Tvrda utakmica, Votford ide na kontre, očekivano...mi kružimo i kružimo. Bilo je nekoliko polu-šansi, ali mršavo. Firmino i Henderson nevidljivi. Valjalo bi uskoro da uđu Studz i Keita.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Di ti onaj optimizam nesto?
      Ubi ga sarlatan iz Portugala sa njegoovm mrzovoljnom facom i izborom tima

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Opet isto. Mnogo poseda, malo kreativnosti. Saciri najbolji na terenu, jedini igrac koji nas priblizava golu iz igre i prekida.

        Henderson standardno davi loptu, najsporiji igrac na sredini, vuce ekipu unazad.

        Mozda bi bilo bolje da Staridz udje umesto Firmina, treba neko da cupa bodove odavde.

        Comment


        • Meni ovaj Zaha uvek bio top igrac. Jeben dribling ima.
          Lukaku kao da je vepra pojeo, ne moze da potrci
          Pogba standardno dobar ove sezone, ne zna jos uvek ni gde treba da se nalazi na terenu ali imam osecaj da je sve blizi toj poziciji, malo ima problema sa prijemom lopte ali samo sa strane terena u sredini je odlican. Rezonski sve igra, pogotovo je dobar bio onaj sut sa 35 metara nakon prvog kontakta sa loptom.
          Last edited by Indigo; 24-11-18, 15:58.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Sacirovic od starta je u startu greska.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Opet isto. Mnogo poseda, malo kreativnosti. Saciri najbolji na terenu, jedini igrac koji nas priblizava golu iz igre i prekida.

              Henderson standardno davi loptu, najsporiji igrac na sredini, vuce ekipu unazad.

              Mozda bi bilo bolje da Staridz udje umesto Firmina, treba neko da cupa bodove odavde.
              Čekaće Klopp opet dugo za izmenu, kao da gledam. Firmino je baš u kanalu. Jeste da igra neku novu rolu u timu, ali je forma zabrinjavajuća.

              Originally posted by Indigo View Post
              Meni ovaj Zaha uvek bio top igrac. Jeben dribling ima.
              Dribling, balans, ubrzanje. A jak u duelu kao mečka. Plus je i glavu malo sredio. Zreo je za ozbiljniji tim. Nema njemu u CP-u leba. Tamo mu Tauzend najozbiljniji saigrač u napadu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Sacirovic od starta je u startu greska.
                Skoro sve sanse je on napravio

                Comment


                • Kakav raspad sistema. Sreća Mekarti brani.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • @Limun
                    Ne.

                    Koliko je Firmino dobar igrac, kakav je to majstor.
                    Brazilac sa glavom Nemca.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Kakva golčina! Ponovo Armstrong. Plači mala plači.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Aj izvedi Lingarda i Lukakua kumim te

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Ocajan je Sacirovic, morao je Keita od starta a on sa klupe al jbg.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Koja komedija od kluba.
                              Moram zvuk da ugasim, ne mogu da slušam ovog komentatora, koliko navija za Fulam.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Cudi me sto mu sudija mahao ovo. Obicno mu prolaze ovakvi sumnjivi... Mada promasio je svakako.
                                E Saldzo, Saldzo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X