Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    A pa cekaj malo, nudio si neke naocare da mi posaljes, nemoj sada tako
    Inace Mitar nije u ofsajdu, a sudija to nije mogao ni da vidi, jos verovatno ponesen situacijom da su njih trojica u belim dresovima u ofsajdu... et voila!
    Trolas malo, ako ako.
    Ili si otisla u -8 sa dioptrijom. [emoji848]

    Comment


    • Trolas? Mislis trolujes
      Ne bre, ti si meni nudio naocare za Salahovu ofsajd poziciju...i onda mi jos na sve mazes oci sa ovom neistinom i poturas je, mislim stvarno...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Vlajko, mislim da je kompromitovana laki indeks tabela.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Hvala sudijama sto nas guraju ka tituli, vreme je bilo i nas neko da pogura.

          Inace samo da ispravim jednog forumasa koji rece kako je VVD najbolji stoper PLa, nije on najbolji stoper PLa on je najbolji stoper na svetu.
          Last edited by Brian McShtull; 11-11-18, 14:51.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Trolas? Mislis trolujes
            Ne bre, ti si meni nudio naocare za Salahovu ofsajd poziciju...i onda mi jos na sve mazes oci sa ovom neistinom i poturas je, mislim stvarno...
            Tu rec sam naucio na online recniku:
            https://velikirecnik.com/2017/01/01/trolati/

            Salahovu poziciju nazalost nemamo na osnovu cega da komentarisemo.

            Comment


            • Kakav start Alonsa..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                Kakav start..
                Kakav?
                Vidim Kante i Jorginho vec imaju po zuti.
                Jel moguce da ih Evertonov vezni dobija?
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Kakav?
                  Vidim Kante i Jorginho vec imaju po zuti.
                  Jel moguce da ih Evertonov vezni dobija?
                  Ma ovo nije sudija ni faul svirao, a mogao mu lagano nogu polomiti..
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Tu rec sam naucio na online recniku:
                    https://velikirecnik.com/2017/01/01/trolati/

                    Salahovu poziciju nazalost nemamo na osnovu cega da komentarisemo.
                    Aman bre. Trolovanje kazemo mi u Srbiji, znaci trolujemo, ovi drugi kazu trolanje.

                    A drugo, ti ne citas uopste dobro. Ja nisam nikako pominjala Mitra i njegov tzv. ofsajd, dok nisi ponudio naocale i stavio tu fotku, o necemu o cemu nisam govorila. Moj izvorni post govori samo o Salahu. Tako da prestanes da spamujes, govoris o dioptrijama i pravis se Tosa... ovaj trolujes.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Osim voleja Alonsa, nista se nije moglo vidjeti. Treba ocekivati mnogo bolji Celsi u drugom, uglavnom poslije 60. minuta lomimo protivnike.
                      sigpic

                      Comment


                      • Niko da pohvali Gojka kako je juce odradio prenos u 14:00, pa i ovaj u 15:15. Ipak to je rano za Gojkaru.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Kakav dan, kad moram da navijam za Everton i Junajted.
                          Zasto Barkli ne igra?

                          @Jax
                          Nije nikad rano za rakiju.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            Niko da pohvali Gojka kako je juce odradio prenos u 14:00, pa i ovaj u 15:15. Ipak to je rano za Gojkaru.
                            Poremetio mu se bioritam.
                            sigpic

                            Comment


                            • Juče nije mogao da sastavi jednu reč, svakog drugog igrača promašio.. Ali dobro, tipičan Gojko.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Mislim da je brat 24h pjan, tako da mu je svejedno.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X