Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Pazi ne moramo se vise ubedjivati ne oko Valensije nego oko nicega ionako ces ti da teras svoje i pluvati po Murinju i PL da uzme,ali SAF kad je dovodio Valensiju dovodio ga je kao desno krilo sto je i igrao,tad je takodje ima na DR Gerija Nevila,i onu bracu Fabia i Rafaela kao bekove ,ovo sto sad igra non stop Valensija i gore i dole i sam pokriva celu desnu stranu je najbolje radio i radi kod od dolaska Murinja

    @Zola..Spusri ne gubite,PSZ ne dobijate,Soton gazite Siti dobijate,Napoli i ja mislim bod al vuce i na pobedu,a sa CFC mislim da siguno necete izgubiti,ne kazem da ce dobiti,al slazem se da ce tekma biti luda
    Nikakav problem. Nemoj pisati nesto sto ne znas i jos meni drzati predavanja i jos kad ti skrenem paznju na to ti ides sa nekom uopstenom pricom kako je ovo kako je ono.
    Valensija ke doveden kao zamjena za Ronalda ali istog tog Valensiju je SAF mnogo godina prije Portugalca stavio na mjesto desnog beka i sa tim nastavili i Mojes i LVG a ti si nasao meni da drzis predavanje kako je to uradio Portugalac pa jos krenes sa klinackim forama da obezvrijedis sagovornika, taj fazon oko DDG i spica.
    Nemoj to raditi.
    Pogrijesio si i vise bih te postovao da ko coek kazes, jeste, pogrijesio sam/pogresno napisao itd itd a ne da meni pricas i nastavljas sa pricom kako je to Portugalac uradio. Ljudski je grijesiti ali ljudski je i priznati gresku.

    To za Valensiju nije nikakva kritika Portugalca ali sigurno necu dopustiti da se ovdje sire takve gluposti i da mu se pripisuju zasluge za nesto sto nije njegova zasluga.

    Ti ne brini sta cu ja raditi ili Utd kad ode Portugalac. On je samo jedan od problema a imamo ih jos, izmedju ostalog te sto ti pominjes ali i Pogba/debeli tandem



    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Nikakav problem. Nemoj pisati nesto sto ne znas i jos meni drzati predavanja i jos kad ti skrenem paznju na to ti ides sa nekom uopstenom pricom kako je ovo kako je ono.
      Valensija ke doveden kao zamjena za Ronalda ali istog tog Valensiju je SAF mnogo godina prije Portugalca stavio na mjesto desnog beka i sa tim nastavili i Mojes i LVG a ti si nasao meni da drzis predavanje kako je to uradio Portugalac pa jos krenes sa klinackim forama da obezvrijedis sagovornika, taj fazon oko DDG i spica.
      Nemoj to raditi.
      Pogrijesio si i vise bih te postovao da ko coek kazes, jeste, pogrijesio sam/pogresno napisao itd itd a ne da meni pricas i nastavljas sa pricom kako je to Portugalac uradio. Ljudski je grijesiti ali ljudski je i priznati gresku.

      To za Valensiju nije nikakva kritika Portugalca ali sigurno necu dopustiti da se ovdje sire takve gluposti i da mu se pripisuju zasluge za nesto sto nije njegova zasluga.

      Ti ne brini sta cu ja raditi ili Utd kad ode Portugalac. On je samo jedan od problema a imamo ih jos, izmedju ostalog te sto ti pominjes ali i Pogba/debeli tandem



      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
      Pa znaci doveden je kao krilo desno,i da igrao je on i beka po potrebi,kod svih,al ja ti kazem samo da je najbolje partije i to sam pruzio kod Murinja,da je Valensija pod njim najvise pokazao i doprineo za ove tri sezone,gde igra bukvalno sam svaki
      mec po celoj desnoj strani,poenta najbolji Valensija je meni pod Murinjom.

      Ako ti mislis da nije ok tvoje misljnje ali,ja ne znam gde sam ja pogresio ako sam rekao a ti sad potvrdio da je on pre svega krilo(i da je za jedno krilo normalno da da onakav gol),jedina razlika,je sto se ne slazemo pod kojim trenerom je najbolje igrao wingbeka da tako kazem,al to je samo misljenjenje,a ne greska,sto se tice fora,ti si taj koji non stop potencira ismeva sa bekom,u svakom postu u stilu osnovne skole,e onda dobijes i takav odgovor u vidu DDG

      A sto se tice debelog i Pogbe,ja sam i o tome pisaojos pre godinu dana ,i bio isto tako ko sad napadan kad sam klub nazvao FC Raiola...ali eto sad svima vama smeta debeli,tako ce te jednog dana zaliti za Murinjom

      Iskreno ne brinem se i briga men sta ces ti uzivaj ,ja vise nit cu ti replicirati niti ista ,nikakav problem,kao sto me i zabole dal me ti postujes ili ne ,ja znam ,sta znam,a mozda i nista ne znam jbg
      Last edited by 61563; 03-09-18, 16:00.

      Comment


      • Ja sam za to da se Pogba vrati u Juventus. Mislim da bi kod Maksa pruzao iste one partije kakve je pruzao dok su ranije saradjivali. I jos bi sa Miralemom i Matuidijem iskusno pokidao.
        Lepo Junajtedovim navijacima (otarasili se razmazenog seljacica), lepo i Juventusovim (dobili igraca svetske klase)
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Sve ok, razjasnili smo

          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Last edited by belgrade_owl; 04-09-18, 11:02.

            Comment


            • Ja sam na taj klub potpuno zaboravio, a kakvih je tu asova bilo. U Šefild Vednsdeju su igrali neki od najatraktivnijih asova Premijer lige devedesetih. Super klub.

              Spoiler


















              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • The Premier League will trial VAR at 15 matches this season – starting after the international break, Sky Sports News understands
                http://skysports.tv/BfjUPN
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • rip luck index tabelo

                  Comment


                  • Hmm

                    Comment


                    • Meni Deni Ings sa ovih novijih slika iz Sautemptona isti k'o Džefri Din Morgan, samo malo mlađi

                      5b6d2cf8407c0.jpg

                      new_southampton_fc_loan_signing_danny_ings_at_the_staplewood_cam_861531.jpg
                      Last edited by DžonDon; 06-09-18, 11:29.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        rip luck index tabelo

                        Comment




                        • Krauc
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Realno je must-buy knjiga

                            Comment


                            • Zanimljiv pocetak sezone,nema sta. Odlicna 4. kola,uzivanje. Siti ne siluje kao prosle sezone,sada je Liverpul preuzeo tu ulogu ali imajuci u vidu da je imao malo laksi raspored nego Siti.

                              Pa da krenemo,od Sitija. Igraju dobro ali se za sada u vazduhu se vidi da nije to to. Mogu naravno da igraju i onu igru kao pre ali im fali De Brajne. Decko im je alfa i omega na sredini i mislim da ce mnogo im mnogo faliti.

                              Liverpul,dobri su,nema sta,ali sada im sledi pakleni raspored. Sada cemo da ih vidimo na delu. Mane mnogo bolje igra nego Salah i iskocio je u prvi plan sada. Naravno,tu je i Salah ali Mane drzi konce.

                              Celsi iznenadjenje. Vratio se Azar,tek ce przi. Pedro deluje da je pun samopouzdanja i da bi mogao da igra non stop. Sari poslozio kokcice u napadu a rani deo sezone. Imaju LE,verujem da ce je pikati sa drugim timom.

                              Junajted od ocaja do sjaja. Prvo ono poluvremene sa Totenhemom je dokazalo da moze lepo i dobro da se igra ali onda drugo poluvreme je pokazalo sve mane. Zatim odlicno prvo poluvreme protiv Barnlija a zatim drugo lose ali je imalo vec dva gola prednosti. Murinjo je pod konstantim pritiskom medija ali se dobro izneo sa tim u Barnliju. Svaka utakmica je njemu verovatno must win i videcemo sta donosi nastavak sezone. Lukaku je prokinuo,jos odbrana da prokine i da to bude bolje.

                              Arsenalu sad idu prave utakmice,cim su krenuli Obamejang i Lakazet to je mnogo bolje izgledalo. Imaju na papiru lak raspored,sad ako ne skupe bodove,onda sta reci za njih.

                              Totenhem,dolazi kratka rotacija na naplatu. Ide LS,ide malo tezi raspored u ligi. Ne znam kako ce Poketino ovo sve izvesti. Son mu se vraca ali nisu mu krila jedina briga,mislim da ce Kejn i bekovi ovde najvise da ispastaju.

                              Ostatak lige,Votford,impresivno. Kardif mi deluje najslabije,zajedno sa Hadersfildom. Everton moze mnogo vise,kao i West Hem. Pelegrini kao da jedva ceka otkaz da mu naplate 15.miliona i miran san Mitar odlican u Fulamu i on pun samopouzdanja,videcemo sta donosi sada ova pauza.
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Glupo bez PL...

                                Comment

                                Working...
                                X