Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbog cega bi pre igrali Chapmionship nego PL? [emoji848]

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Evo čeka se Mančester, gledaju mi se jako Valensija, Fred i Lukaku, Pogba. Nadam se da će Marsijal sa igra. Dečko je klasa, pokazao bi on to. #MaurinjoOUT
      To ono krilo sto je Portugalac morao da prebaci na desnog beka a ne umije da da gol kao Walker?

      Portugalac, koliko primamo golova za jedno poluvrijeme?

      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Pa što me to pitaš gde znam, to sam i ja isto pitao ali vidim u praksi da je istina. Svonsi je pre samo banuo u ligu, Kardif je uvek bio veće ime. Koliko sam upućen, a nisam puno. Evo i sad će ispasti i to nekako svi znaju.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Pa što me to pitaš gde znam, to sam i ja isto pitao ali vidim u praksi da je istina. Svonsi je pre samo banuo u ligu, Kardif je uvek bio veće ime. Koliko sam upućen, a nisam puno. Evo i sad će ispasti i to nekako svi znaju.
          Ispasce jer nisu dovoljno dobri, a ne zbog toga sto zele da ispadnu.

          Za promociju u PL se dobijaju ogromne pare, ali za ostanak u PL u sezoni posle promocije se dobija duplo.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Nisam bio kuci, pogledao sad hajlajtse. Ok, lepo igraju, mada pre prvog gola ne znam sto onoliko nasrcu na igraca koji sprinta po sredini terena, nema potrebe. Onaj penal u PL nikad ne bi dosudili, cak ni faul. Ali je dobar tempo, to ne mogu poreci.

            Dobar fudbal u sustini, ali nikako se ne moze izvuci zakljucak da je to neki superiorniji nivo fudbala od PL.
            Ja i ne zelim da se izvlaci bilo kakav zakljucak na tu temu.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Ispasce jer nisu dovoljno dobri, a ne zbog toga sto zele da ispadnu.

              Za promociju u PL se dobijaju ogromne pare, ali za ostanak u PL u sezoni posle promocije se dobija duplo.
              Pa što nisu uložili kao Fulam i slično? Nije to nikakva teorija zavere, da li je to neka računica šta li je, baš me briga. Ja i ne želim da tvrdim to, samo eto sumnjam da će Kardif ostati ikada u ligi duže od sezone.

              Comment


              • Ozil i Obamejang jedna velika 0 vec neko vreme,da se trgnu jednog dana pa da pocnemo igrati
                sigpic

                Comment


                • Vidi ti Kardifa. Bravo Dzaka

                  Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pa što nisu uložili kao Fulam i slično? Nije to nikakva teorija zavere, da li je to neka računica šta li je, baš me briga. Ja i ne želim da tvrdim to, samo eto sumnjam da će Kardif ostati ikada u ligi duže od sezone.
                    Niko nikad nije ulozio koliko je Fulam, preveliki je rizik.


                    Bravooooo
                    Cardif 1. Pol. 1+ @ 2.90
                    Usere me na kraju

                    Comment


                    • Arsenal nema tim godinama. Nabacani igrači bezveze. Svejedno im je hoće li pobediti ili izgubiti.

                      Comment


                      • Sad procitah da je rekordno pojacanje Njukasla i dalje Owen 2005. godine za 17m... Za ove dve godine u PL-u zaradili sigurno preko 250 miliona. Lol

                        Comment


                        • Da Miki to krilo koje sam ja gledao jos u Viganu,dok je igrao i doveden kao desno krilo ,a on cak i kod Murinja ne igra klasicnog DR jer to i nije,vec se stalno ubacuje gore,jer mu je to primarna pozicija,al posto tvoji omiljeni vlasnici nemaju kes da kupe ni desno krilo, a ni beka Valensija pokriva sve i igra vrhunski kod Moua,non stop u 33 godini

                          A ko je rekao da ne zna da da gol zna, i davao ih ,i da te obavestim ne samo za MU nego i za Vigan ,Ekvador, za krilo je i normalno da zna da ume da zategne

                          Za tebe je i Mozes i CFC vrv DR,jer ga je tu stavio Konte tj

                          Sutra neko DDG da stavi da bude spic ,on ce za Mikija biti spic
                          Last edited by 61563; 02-09-18, 14:36.

                          Comment


                          • Jel to onaj isti Valensija koji je igrao kod Fergija, Mojesa i LVG desnog beka?
                            Preskocio si ti te godine onda.


                            A ko bi rekao do Uki legende.


                            Ispao si faca za ovo zadnje, presmijesno



                            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                            Last edited by Miki28; 02-09-18, 14:51.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Konacno,valjda ce ga ovaj gol malo pokrenuti
                              sigpic

                              Comment


                              • Kakav sramotan blok Morrisona, sta je ovo...

                                Comment

                                Working...
                                X