Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma koja teska situacija, nemojte biti neozbiljni. I da jeste, sam ju je napravio teskom, morao je da resi ono.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Mislis na onu sansu posle greske Rose-a. Pa da nije sutirao odmah, izasao bi van terena sa loptom. Bila je teska situacija, jos je sutirao desnom nogom.
      Ma bio je u padu, zato je verovatno iz prve, sto pre i ne bas previse spretno, a steta sve mu je bilo otvoreno
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pogba kao da igra termin sa ortacima, kakva je to glava.
        Sudija nije svirao penal jer je Moura već pre pada izdržao dva duela, pa je verovatno smatrao da je pad čist nedostatak snage iako je Jones izbacio malo to rame.

        Msm nije ni čudo što nije svirao penal, poprilično grubi i fizički i jedni i drugi s tim što Utd ima u potpunosti inicijativu. Dobro je ovo Mou postavio, dolaze do jakih kakvih takvih polušansi, a u odbrani to izgleda tako da Spursi dolaze do prvog šuta 5 min pre kraja. Sistemski to izgleda zategnuto, individualno Matić je imao onu jednu grešku, a Pogba se bukvalno zajebava po terenu.

        Bez obzira, ovaj meč je ipak potpuno otvoren, nisu ni Spursi bili bez ikakvih šansi.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Ma koja teska situacija, nemojte biti neozbiljni. I da jeste, sam ju je napravio teskom, morao je da resi ono.
          Morao je naravno. Sve ostalo su izgovori. Oces da bude najbolji? To se daje

          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • E moj Zoze, da ovako spremas svaku tekmu, de bi nam kraj bio
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Krv mi ključa od Pogbe.

              Šo najbolji za sad, Fred dobar, Lukaku odsječen uglavnom. Matić dobar ali ono njegovo zagrađivanje sa 3 igrača oko njega mi uzme 3 godine života svaki put. De Hea riskantno šalje lopte.

              Ono je penal nad Mourom po meni. Šteta što tog igrača ne dovedosmo u januaru.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                E moj Zoze, da ovako spremas svaku tekmu, de bi nam kraj bio
                I to je na njemu. 3 sezona a iznova i iznova se to ponavlja

                Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Čist penal za Tottenham. Lucas gradi loptu, Jones mu sa leđa uleće u nogu, penal definitivno.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Mislim da je Murinjo sve iznenadio sa ovako ofanzivnim Shawom. Dobio je vala slobodu da ide u napad nonstop.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Da dodam za De Heu, zbog ovakvih ispucavanja i zbog toga što je linijaš on nije najbolji golman na svijetu, jednostvano nije najkoompletniji. Što se tiče refleksa i branjenja nemogućeg tu je bez premca.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        E moj Zoze, da ovako spremas svaku tekmu, de bi nam kraj bio
                        Polako. Tek je pola meca proslo i rezultat je 0-0.
                        Mozda je i bolje sto ga nisu dali, jer ko zna sta bi gledali nakon nekog ranog vodjstva.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Supershaw

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Da dodam za De Heu, zbog ovakvih ispucavanja i zbog toga što je linijaš on nije najbolji golman na svijetu, jednostvano nije najkoompletniji. Što se tiče refleksa i branjenja nemogućeg tu je bez premca.
                            Jel se trazi najbolji ili najkompletniji? Sta je njegov posao?


                            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Tripije ne zna šta ga snađe kada Šo krene na njega.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                Supershaw
                                Sjajan je u sva 3 meca do sada. Samo nek nastavi

                                Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X