Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rogers Cup 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se ne lazemo, mali igra odlicno.

    Comment


    • Da je sudija u vinklu kaznio bi Noleta zbog tankovanja ovog istog momenta.. ovo nema smisla..
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Pianje je samo hoce li Novak da tankuje u 2. setu ili ce probati da nesto napravi.

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Da se ne lazemo, mali igra odlicno.
          Da se ne lažemo ovo je nivo Miami IW tad bez servisa.

          Comment


          • Marko, smatraj da si opomenut, jos jedan onakav izlet i ides na ladjenje.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jedna dupla, malo grča da se razbudi.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Pianje je samo hoce li Novak da tankuje u 2. setu ili ce probati da nesto napravi.
                Cuva energiju

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Pianje je samo hoce li Novak da tankuje u 2. setu ili ce probati da nesto napravi.
                  Stari je to tank majstor.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Marko, smatraj da si opomenut, jos jedan onakav izlet i ides na ladjenje.
                    Meni kazes?

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Meni kazes?

                      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Ne bre, Marku NFL
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma oladi obojicu, šta fali.

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Cuva energiju
                          Ne cuva Novak energiju. On je nadigran. Da li da se pravi da mu se ne igra ili da trazi rjesenje?

                          Comment


                          • Kada igra ovako uopste nije tesko da ga bilo ko nadigra a kamoli ovaj mali talentovani Grk Ciciban.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Nije da mi je svejedno.

                              Nista ne ide-servis, ritern, neka bezvoljnost ili sta vec.

                              Medjutim, mogu slobodno da napisem da su svi ocekivali da ce Nole sad sve da rastura.

                              E, pa ne ide to bas tako.

                              Kako god zavrsi ovaj mec, ja se radujem jer se Nole ipak vraca-polako samo.

                              Na kraju Toronto i nije toliko vazan, i stvarno cemu odmah "pljuvanje"?

                              Cekali dugo, docekali GS i to koji

                              Sta ako ga kako pisete "razbija", a dal' tankuje Nole, to samo on zna.



                              Lako je nama iz fotelje



                              Edit:Lepo rece Visko sad, Sinsi je a da ne pisem USO!!!!

                              Mada se "svadjam" sa Viskom
                              Last edited by Zoje; 09-08-18, 20:13.
                              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Marko, smatraj da si opomenut, jos jedan onakav izlet i ides na ladjenje.
                                Nema problema Olja.

                                Ne moram ja više ni jedan jedini post napisati o Novaku, tenisu, itd.

                                Suština je da sam ja rekao da mislim da Novak ne treba da bude ili izgrava mentora tolikom broju tenisera, jer to ne rade ni Federer, Nadal, da ne pričam Mari, Wawrinka, itd. već da se fokusira na sebe. A i porodicu i druge obaveze ima.
                                Rekao sam uz psovku, opet, za mene je suština bitna.

                                Ako je ovo za ban, samo mi daj vremena da ostavim prognozu za PL celu sezonu, što mislim da je korektan zahtev sa moje strane.

                                Comment

                                Working...
                                X