Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rogers Cup 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je ovaj Ciciban s kojim igra Djokovic?
    sigpic

    Comment


    • Ti si Boss sa MTF-a?

      edit: cini mi se da se Dimitrov raspada lagano.
      Last edited by Joker; 09-08-18, 17:46.

      Comment


      • Evo ga, Grigor dobio opomenu zbog prekoracenja
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Steta, provuce se Dimitrov. A ova publika sto ga prati
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Ocajan balans kod BHa na pocetku, jos jedan krakati kao Zverev, da, malo je jedan onakav, bolje da postoje dva
            sigpic

            Comment


            • Nole se muci protiv obog zarozanog cupavca majko moja..
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Bar je ohrabrujuce sto je Nole odmah skontao da nema kalkulisanja sa ovim tipom, svaku priliku koristi da napravi inicijativu i pritisak.

                Comment


                • Originally posted by Fića View Post
                  Nole se muci protiv obog zarozanog cupavca majko moja..
                  Cus muci, sabija ga ovaj ko amatera.

                  Comment


                  • Raznosi ga Ciciban
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro si, baš gledam kako da ga nazovem.

                      Comment


                      • Bas je ocajan Nole, ali dobro trudi se valjda da utrosi sto manje energije.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Čime li su ga naterali da izađe na teren.

                          Comment


                          • Kako ga nije zao ove dece na tribinama? dosli da gledaju rakete a ne ova puvala..
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Da, da Sandu, shvatili smo to jos onda prvi put kada si rekao.

                              Bas je los, malo i neocekivano ovoliko los.
                              Ako nekim slucajem, srecom, proigravanjem prodje Stefa, pocistice ga Sasa sutra.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Uopste mu se ne igra. Doduse ne bi ni meni po ovom suncu. Cicipas nista posebno, Novak je sam izgubio set.

                                Comment

                                Working...
                                X