Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da samo teske povrede mogu da sprece Paunica, Tepica i Rasica da budu u reprezentaciji.

    Comment


    • Ништа онда, порадићемо на томе.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Kad je u pitanju reprezentacija, to ne sme da ti pada na pamet. Ja Krstica recimo tako gledam, al' covek je najbolji centar kojeg imamo, jebi ga.



        P.S. Znam da volite Gagija, al' nemojte njega da gledamo u reprezentaciji k'o Boga vas molim.
        Ja bi radije gledao Gagija nego Bogdana , sutere svakako imamo , Bogdan ne bi imao neku znacajniju ulogu a Gagi je strasan defanzivac
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Sta trazite naslednika Teu kad je 87 godiste, pobogu samo je malo stariji od vecine ljudi ovde. Pritom je van konkurencije najbolji evropski plej. Bez takvih ludaka kao sto je on kosarka bi bila opasno dosadna igra.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Sta trazite naslednika Teu kad je 87 godiste, pobogu samo je malo stariji od vecine ljudi ovde. Pritom je van konkurencije najbolji evropski plej. Bez takvih ludaka kao sto je on kosarka bi bila opasno dosadna igra.
            Kako najbolji? Ja mislim da ce Lucica 100% zvati medju 12.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Sta trazite naslednika Teu kad je 87 godiste, pobogu samo je malo stariji od vecine ljudi ovde. Pritom je van konkurencije najbolji evropski plej. Bez takvih ludaka kao sto je on kosarka bi bila opasno dosadna igra.
              Kako sto, Teo cigan i to pokazuje svuda
              Od Gagija bi mogli da imamo mozda samo kratkorocnu dobit, a i to je upitno, dok od Bogdana pravis buduceg startnog beka, nemojte me zajebavati.



              Chofy, a ko je to najbolji plej u Evropi? Ne racunamo one koji igraju u NBA-u (Calde-a i Rubio-a, a i sa njima je itekako pokazao da moze da se nosi, ali nema fizikalije za NBA)
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ricky Rubio jedini blizu, ko je bolji od njega?
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Na njega sam mislio, ne moze nikako bez konkurencije biti, po meni Rubio je bolji, a i Calderon pa onda Teo.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Sta je sa covekom koji je MVP Evrolige?

                    Comment


                    • Ne bude li Bogdan bio u 12 ja ne gledam repku. A u picku materinu

                      Comment


                      • Teo je trenutno bolji od Rikija. Spanac ce napraviti vise u karijeri, ali jos nije ispred Tea.

                        Spanulis je bek.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                          Sta je sa covekom koji je MVP Evrolige?
                          Vasa je combo i vise bek, nego plej samo sto sticajem okolnosti to mora da igra u Oly-ju. Hoces da kazes da su njegove playmaking skills (rogobatno zvuci, al' svakako je bolje od plejmejkerske vestine) bar blizu Teovih?
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • U EL magazinu ima ona kategorija Asistencija nedelje/kola. Preko 50% je pripalo Teu. Kazem, ume opasno da zezne i brainfartuje, ali je za mene redak fenomen u svetskoj kosarci. Lik koji izgleda kao da su ga upravo izvukli iz kafana, misicne definicije nema, i onda razbije protivnika sa 7, 8 asistencija, od toga je najveci deo spajanje igraca sa obrucom, ne treba dribling.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ja ne znam kako mozete Katica da stavljate pre Stimca, pa valjda bi ga Duda zvao pre godinu dana.Po meni bi Stimac trebao da bude drugi centar.Katic je 80 godiste i ne secam se da su ga zvali u reprezentaciju, njegov voz je prosao.

                              Svejedno mi je da li ce Gagi ili Bogdan igrati, Tripko je dobrodosao posto nam treba bek-suter.Micova gurnuti na dvojku, a mesta bi svakako trebalo da bude za Lucica.Nece biti mesta za Tepica ako Micov bude igrao.

                              Plej:Teodosic i Micic
                              Bek:Tripkovic, Milosavljevic/Bogdanovic i Micov(3)
                              Krilo:Bjelica i Lucic
                              Krilni centar:Velickovic i Savanovic
                              Centri:Krstic i Stimac

                              Ne znam koga da pozove jos od visokih igraca.Ne bih se bunio ni da Nedovic bude drugi plej, ali ima odbrana puno da nam ispasta zbog plejeva.

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Vasa je combo i vise bek, nego plej samo sto sticajem okolnosti to mora da igra u Oly-ju. Hoces da kazes da su njegove playmaking skills (rogobatno zvuci, al' svakako je bolje od plejmejkerske vestine) bar blizu Teovih?
                                Mozemo u nedogled ovako jer se savkome svidja drugaciji stil igre koji jedan plej moze da iznese. Slazem se da Teo doprinosi tzv.lepoti igre i da je ''skolovaniji'' i ''klasicniji'' plej od Spanulisa, cak i od bilo kog igraca na toj poziciji u Evropi ali njegov doprinos rezultatu i samom timu, nekom timskom duhu koji svaki plej mora da preuzme(evo gledaj samo nase plejeve kroz istoriju), ispod ne samo Spanulisa...
                                On u polufinalu F4 neci imati 10 as.nikada i nikada nece moci na taj nacin da dobije takvu utakmicu, on moze retko koga da probije/pretrci, samim tim faul tesko moze da iznudi i na neki drugi nacin resi bitnu i tvrdu utakmicu. Da ne pominjem njegove cuvene ''izlive lucidnosti''...
                                Da ne bude da samo negativne stvari izvlacim, svakako je on dobar igrac, jedan od najboljih plejeva Evrope, ali do sada nikako da pokaze da je pobednik, da je najbolji, sto svakako evo npr.Spanulis cini vec drugu godinu zaredom. Ali on je mlad i mislim da ce uspeti sve te lose stvari da minimizira a dobre jos vise da usavrsi i svakako ima velike sanse da postane ne prvi plej nego i igrac EL...

                                Comment

                                Working...
                                X