Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Batmane, ako mislis da sam u nekoj obavezi da bilo sta objasnjavam grdno se varas, pogotovu sto polako postajes drzak i bezobrazan, a ja takve stvari ne tolerisem. Cuj ja filozofiram, pa bi ti polako da vredjas. Niti sam ja tebe bilo cime uvredila, niti sam se tebi obratila, dok nisi uopsteno pomenuo "nerealne navijace Zvezde", a eto i ja znam ponesto da procitam, pa shvatam da si na mene mislio. Pri tome nisam rekla da sam realna, vec da ovde ne vazim za nerealnu, prosto drugi su to rekli, a ti sam za sebe tvrdis da si realan, u takvim situacijama to ima drugacije znacenje.

    I uopste ne razumem tvoju potrebu da napadas ovde niti mene, niti bilo koga drugog, navijamo svi za isti tim, a to sto imamo, gle cuda, razlicita shvatanja i misljenja, zao mi je to ti je zivot, virtuelni pogotovu, ti svoj relani uredi sebi kako zelis. Ovde ipak vaze neka druga pravila. Kada mi se neki post ne svidja ili necije pisanje, ja to uglavnom ignorisem, tvoje recimo, tako savetujem i tebi, jer znam da ti sada mozes sve dok druga strana, u ovom slucaju ja, ne odustane, da teras do sudnjeg dana, sto posebno ne kapiram. Sta smo imali da kazemo, rekli smo onda u onoj prepisci i nista ne postizes sada, samo dizes tenziju bzvz.

    I jedna jako, jako bitna stvar (govorim o svom stavu) koju neki ili ne kapiraju ili se prave Tose.... Bobija ne zelim u timu zato sto je zvezdas ili sam ja, vec zato sto samo i iskljucivo smatram da je potreban reprezentaciji.
    Last edited by miloolja; 15-07-16, 15:44.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Au, ala si impulsivna. Ok, najbolje da onda vise ne komuniciramo. Ja sam postavio sasvim normalno pitanje na koje opet nisi dala odgovor. Ako si se osetila uvredjenom, izvini, to mi nije bila namera. A da si nerealna, jesi, jer ni na jedno konkretno pitanje nemas odgovor.

      Nikoga ja ovde ne napadam, niti upirem prstom u bilo koga, samo sam te najnormalnije pitao sta bi po tebi selektor trebalo da uradi da ne bi bio sve ono za sta ga ti smatras i to je sve. Na to mi odgovaras da napadam, da sam drzak, bezobrazan, da treba da uredim svoj realni zivot itd. Sa takvim stavom pravo je cudo da si administrator foruma koga treba da odlikuju sasvim neke druge osobine, pre svega smirenost i ljubaznost sa clanovima foruma. Ako sebe stavljas iznad svega i ako ne "tolerises" najnormalniju komunikaciju, pretpostavljam da cu posle ovoga biti sankcionisan, tako da izvoli, pokazi svu svoju moc.

      Ne kapiram u cemu je sustina normalne komunikacije, ako ne u sukobu misljenja koja se "brane" argumentima. Ako neko nema potrebu da objasni svoj stav, onda nije u redu da gazi po nekom drugom koji to zeli.

      Uostalom, nije ni vazno.

      Comment


      • Pa tebi su tvoji argumenti iznad tuđih samim tim ni ti nisi preterano kompetentan. Ti da uvažavaš druge ne bi upirao prstom i govoro Zvezdaši mrze Saleta.
        Ja smatram da su OI veliko takmočenje i da treba da igraju najbolji, a ne kao samo oni koji su prošli kvalifikacije, kao nepravedno prema njima.

        Dosadio si više, pre bih rekao da ti sve gledaš kroz Partizan.

        I da, srećniji sam kad Zvezda pobeđuje i lepši mi je život nego kad je Partizan prvi u bilo čemu, bolje živim, i ako bi mi ukinuli Zvezdu ukinuo bih toga ko je ukinuo Zvezdu. Ja i još par miliona ljudi.

        Jer Zvezda je život, sve drugo su sitnice.

        Comment


        • Ne mogu da verujem sta citam! A mislila sam da imam sa tobom normalnu komunikaciju jos iz onih klupskih nekih prica, al ok, tvoj izbor.

          Na SVA pitanja koja mi sada postavljas, pa jos nadmeno konstatujes ...
          Ako neko nema potrebu da objasni svoj stav, onda nije u redu da gazi po nekom drugom koji to zeli.
          ...pisala sam nekoliko puta i mislim da je totalno, kao prvo, neumesno traziti da ih ponavaljam, vrati se pa citaj ako te zanima, sta mu zmaneram sa te konferencije, a drugo, ne znam sta time hoces.. dalju raspravu, iako smo je vec imali nekoliko puta ovde bas na ovu temu?

          Normalno da umem da debatujem sa razlicitim misljenjima i stavovima, na kraju to mi je i neka vrsta posla, ali samo kada je komunikacija normalna i ne iskace iz tog okvira, nikakvu agresiju ne podnosim, pa ni verbalnu. Da budem sa tobom ljubazna, a ti takvim tonom razgovaras sa mnom, kao da ti je Djordjevic iz oka izasao, pa se ja drznula da ne postujem njegov sadasnji lik i delo? Svasta. Toliko o tvojoj realnosti.

          Meni je ZVEZDA=REPREZENTACIJA uvek bila i uvek ce biti, ali UVEK. Verujem da je to mnogima tesko da shvate, ali to sam ja. Kosarkaska, vaterpolo, odbojkaska i sve ostale, ako izuzmemo fudbal, srpski ne pratim. Za vaterpolo rep sam onoliko uvek navijala, iako je ceo tim bio od komsija sastavljen. 1995. i EP u Atini secam se kao danas, a bila sam dete, finale gledala ko zna koliko puta i navijala za sve komplet grobare, kao i ona njihova slavlja po Atini na koja ih je Paspalj vodio...to se prosto podrazumevalo. Kakav uspeh, sreca, slavlje. Divac, Djordjevic, Paspalj, Danilovic, ciji su oni? Tako da nemoj ni ti, niti bilo ko drugi da mi podmecete tu neku klupsku obojenost, niti nesto sto nikada nisam rekla, niti se tako ponasala, niti bilo sta slicno napisala.
          Last edited by miloolja; 15-07-16, 15:19.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Samo formalno, mator sam covek. Salim se, nemam pojma, umoran sam, iskljucen i tako napisao.

            Inace, ja koji sam zvezdas ali nikada nisam bio previse u navijackoj prici, niti zagrizen, onako filozof neutralni, koliko se to moze biti, recimo.

            Ova prepucavanja oko zvezde i partizana, ko bi voleo vise, da neko nekog mrzi zato sto je delija/grobar. Taj tip ljudi je ogranicen kao terasa, posto ne znam sta je ogranicenije od terase. Pogotovo je veoma ograniceno razmisljanje na taj nacin. Al' valjda kad nekima tako odgovara, okrivi ovog preko puta za x,y i z.

            Prvo, Bobi treba da igra sa igracke strane gledano! Jasno je i onome ko mace s praga sutnuo nije. Ali ljudi imaju jedan veliki problem, u sve to se ubacuje tolika neka prica o moralima i zasluga,a usta spada, otkazao je kao sisa 12 sati pre i tako to.

            Prvo, on jeste sisa ako je otkazao 12 sati pre, sa druge strane Sale nije naivan i neznalica da nije znao da on nema tim, da ce traziti i celi ti pregovori u kom roku vec idu. Ne znam kako to sve tacno ide, ali nemojte mi reci da nije bilo moguce, da se oni lepo otvoreno dogovore da on sredi klupsku pricu i posle kvalifikacija da upadne u repku, posto realno smo bili u shit grupi. Da smo imali Kanadu, Francuze, Italijane, pa i da kazes, imamo bar tesko finale za prolazak na OI, pa kazes, sisa Bobi.

            Medjutim, po meni tu uvek ide da ljudi nekako zaborave na glavni faktor a to su ljudi, koji umeju da budu sujetni, prepuni ega, pogotovo uspesni igraci, treneri i sl. I mislim da je taj ljudski faktor najvise uticao na celu ovu jebanu dramu. Po meni je to tako lako moglo biti dogovoreno i sredjeno, umesto toga napravljen je vasar.

            Niti da Bobi dodje ce unistiti atmosferu, niti da ne dodje ce unistiti atmosferu. Novine generalno preteruju u svemu, da bi bilo nekih emocija u samom timu, pozitivnih i negativnih, bilo bi, apsolutno normalno. Plus, ono sto uvek verujem je da nemamo, niti cemo imati 100% tacne informacije, posto oko ovakvih stvari se nikad 100% ne izbacuju svi detalji, pa komentarisemo po onome sto "znamo", a zapravo niti znamo, samo mozemo da nagadjamo.


            Kao zakljucak, ocigledno je da nam Bobi sigurno treba kao igrac, i da bi sigurno bio znacajan za repku igracki. Ostalo je moralisanje, da li je ispalio, nije ispalio, da li zasluzuje oprostaj ili ne zasluzuje, ili mozda i nema sta da mu se oprosti.

            Na kraju krajeva, Sale je trener i donece odluke, koje ce se pokazati na kraju kao lose ili ne. On snosi posledice i losih i dobrih odluka. Zato je bio vrhunski igrac, zato je sada i trener repke (moje misljenje). I bez Bobija imamo vrh tim, stim sto naravno, znacio bi nam pod kosem, i to znacio!

            Ja bih ga licno pozvao, ali niti se pitam, niti me ko pita. Jedini je razlog, jer bi pomogao repki da odu sto dalje, a uz neku srecu, mozda i da se osvoji OI.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Pa tebi su tvoji argumenti iznad tuđih samim tim ni ti nisi preterano kompetentan. Ti da uvažavaš druge ne bi upirao prstom i govoro Zvezdaši mrze Saleta.
              Ja smatram da su OI veliko takmočenje i da treba da igraju najbolji, a ne kao samo oni koji su prošli kvalifikacije, kao nepravedno prema njima.

              Dosadio si više, pre bih rekao da ti sve gledaš kroz Partizan.

              I da, srećniji sam kad Zvezda pobeđuje i lepši mi je život nego kad je Partizan prvi u bilo čemu, bolje živim, i ako bi mi ukinuli Zvezdu ukinuo bih toga ko je ukinuo Zvezdu. Ja i još par miliona ljudi.

              Jer Zvezda je život, sve drugo su sitnice.
              Ti si bar iskren i to postujem.

              @miloolja

              Iskreno, ne vidim zasto dizes toliku frku? Sasvim sam te normalno pitao zasto imas takvo misljenje o Djordjevicu, jer koristis svaku priliku da o coveku kazes nesto negativno (otuda i moje misljenje o tvojoj (ne)realnosti). Ako si citala moje poruke, mogla si da procitas da sam napisao da se Sale u odredjenim trenucima ponasao malo egoisticno, da se mozda u nekim trenucima previse oslanja na sopstveno misljenje, da je ispao amater kod Bobijevog slucaja, jer je verovao u celu tu pricu, ali isto tako mislim da je covek do sada donosio prave odluke. Dakle, kao sto vidis, ja se ne ponasam tako kako si me ti opisala ("kao da mi je Djordjevic iz oka izasao"). To kao prvo. Kao drugo, ako nekoga nesto pitam (a mislim da imam pravo na to), sasvim bi korektno bilo da dobijem odgovor, ali naravno tvoje je pravo da ne odgovoris, ukoliko to ne zelis. Nema potrebe za ovakvim recenicama: "...ako mislis da sam u nekoj obavezi da bilo sta objasnjavam grdno se varas...". Uopste ne moras da odgovaras, a mislim da ti nisam dao povoda ni da shvatis ovo kao neku prozivku niti neki licni napad na tebe. Samo me zanima, ako vec imas lose misljenje o nekome, ili o necijem ponasanju, kako ti kazes, zasto je to tako i ono jos vaznije, kako bi se ti ponasala u Saletovoj kozi? Volim da cujem sta bi ljudi uradili da su na njegovom mestu da bi zadovoljili misljenja i kriterijume onih koji se protive nekim njegovim odlukama. Nista vise. Varas se ako zelim bilo kakvu raspravu, jer energiju cuvam za puno bitnije stvari u zivotu.

              Kao trece, ti si u krivu ako mislis da normalna komunikacija podrazumeva termine koje si ti upotrebila. Ali ok, mene to ne dotice, jer internet i forume koristim iskljucivo za razmenu misljenja oko nekih tema koje me interesuju i za utucavanje vremena, tako da me sve ono sto mi neko licno uputi niti dotice, niti zanima, jer me niko ovde od vas licno ne poznaje.

              Jos jednom, izvini ako sam te uvredio. Nisam konfliktna licnost ni privatno, a pogotovo ne u virtuelnom svetu koji mi nista ne znaci. Mozda sam malo vise neposredan, volim sukobe misljenja i volim o tome da pricam, takav sam i privatno i ovde i nemam dlake na jeziku. Neko to prihvata, neko ne, to je normalno. Ako ne zelis da komuniciras sa mnom, ok, nije nikakav problem.
              Last edited by Batman; 15-07-16, 16:17.

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                Normalno da bi voleo, zato i treba ti paraziti od Zvezde i Partizana da se ugase ili bar nek ih prodaju pa nek rade onda šta im je po volji
                Ovo je i moja želja samo zbog navijača koji su zatrovani klubaštvom i stavljaju svoje klubove ispred reprezentacije. Kad god bude neka vest u fudbalu ili košarci o bilo kom od ova dva kluba 90% komentara ispod vesti su prepucavanja, gade mi se.

                Voleo bih da ne postoji ni jedan od ova dva kluba ili da se fuzionišu u jedan i da imamo onda jedan jak nacionalni klub kao recimo Makabi u Izraelu. Suviše je ovo mala zemlja da bi se delila na cigane i grobare ili delila resurse na dva kluba. Kad igra reprezentacija uvek se gleda koliko ima jednih, a koliko drugih, skroz bolesno.

                Ja bih više voleo da se reprezentacija u fudbalu plasira u Rusiju, nego da bilo ko od ova dva uđu LŠ. I više bih voleo da uzmemo medalju u Riu, nego da bilo ko od ova dva osvoje EL. U klubovima igrači igraju za pare i idu tamo gde će dobiti više, a u reprezentaciji se igra dobrovoljno, zbog emocije, to mora imati daleko veću važnost nego klupski rezultati i onaj ko to ne shvata ima ozbiljan problem.

                Oni koji svoj privatni život i slobodno vreme grade prvenstveno oko Zvezde ili Partizana, znači da nemaju ni najmanju ideju kako da osmisle sopstveni život.

                Comment


                • Ja imam sve u životu i nisam nikad čuo ni od koga da sam ograničen. Uspešan sam na svakom polju, sve čega se dotaknem meni krene dobro. Nisam primitivac, idem na istok Marakane, ne identifikujem se sa navijačima, nisam na rsb sekti, pa opet mi je Zvezda ispred svega.
                  Nisam ni jugonostalgičar, naprotiv, neoliberal i ugušim se na samu pomisao neke samoupravne jugoslavije i bratstva i jedinstva.

                  Crvena Zvezda je jedini srpski svetski brend bila, i prvi srpski brend bila i ostaće.

                  Zemlja Srbija koju sam ja voleo umrla je davno, ovo je zemlja laži, prevare, zemlja koja je uzela sve ljudima, i u kojoj žive ljudi koji su je takvom napravili, poluobrazovani i polupismeni. Kakve to veze ima sa reprezentacijom? Sem sa fudbalskim seljačinama, nema, košarkaše i vaterpoliste uvek bodrim, ali mi je muka od ove zemlje i draže mi je Zvezda sve da uzme za moju dušu.

                  Partizan mi je konkurent, Partizan pobeđuje i uzima resurse, napreduje, Zvezdi teže. Partizan gubi, nazaduje Zvezdi lakše. Zato navijam da pogubite sve, i svaki pravi grobar po meni nikad nije navijao za Zvezdu nego protiv. I da se ukinu Zvezda i Partizan, to malo kompetitivnosti i rivaliteta što ima imali bi "Makabi" koji gubi prvo kolo od sa Gibraltara nekog.

                  Eto neka ja budem ograničen, imam pravo da se ne slažem sa Đorđevićem, meni su rezultat i cilj vodilja i ispred svih stvari su.
                  Last edited by Cassius Clay; 15-07-16, 17:09.

                  Comment


                  • Uroš = Makijaveli

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ih od kada si ti takoSeoski formalan sa mnom? Lepo, lepo, porasli kukuruzi, lako je tebi sada, imas jos fore .
                      Ah vernost je moja jedna od vecih vrlina, a i nije ovde jos uvek dodovljno poljuljana.

                      Kakve argumente Noto imas... najvise mi se svidja ovaj... nemaju svi ugovore, pa opet igraju.. lako bi oni verovatno, ali ih ne trazi niko iz NBA.
                      Bolje da si mi odgovorio za Bjelicu.
                      Šta nije tačno iz mog posta? Zasto nije bio uz igrače?Naveo sam primjer Batuma Svi ti igrači zavise od ugovora koliki god bio, nekome je 10000 kao nekima milion, nećemo dijeliti. Za ispalu prošle godine, ma nećemo o tome, on je dobroćudni div

                      Bjelicu, u vezi čega?

                      @Batman, ja sam navijač Zvezde i kao što vidiš najviše napadam

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        @Batman, ja sam navijač Zvezde i kao što vidiš najviše napadam
                        Ma normalno bre, opusteno, ja nisam ni mislio na sve navijace zvezde, taman posla, nego sam naveo par ljudi koji pljuju bez argumentacije. Uostalom, moze se procitati sta pise.

                        Mada mislim da je bolje da se prekine ova diskusija. Meni se iskreno vise i ne komentarise. Skoncentrisacu se na temu o Partizanu i to je to.
                        Last edited by Batman; 15-07-16, 18:23.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Pa tebi su tvoji argumenti iznad tuđih samim tim ni ti nisi preterano kompetentan. Ti da uvažavaš druge ne bi upirao prstom i govoro Zvezdaši mrze Saleta.
                          Ja smatram da su OI veliko takmočenje i da treba da igraju najbolji, a ne kao samo oni koji su prošli kvalifikacije, kao nepravedno prema njima.

                          Dosadio si više, pre bih rekao da ti sve gledaš kroz Partizan.

                          I da, srećniji sam kad Zvezda pobeđuje i lepši mi je život nego kad je Partizan prvi u bilo čemu, bolje živim, i ako bi mi ukinuli Zvezdu ukinuo bih toga ko je ukinuo Zvezdu. Ja i još par miliona ljudi.

                          Jer Zvezda je život, sve drugo su sitnice.
                          Nije ovo bas mesto za takve konstatacije.
                          Ali opet: Za druge se navija Partizan se voli.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ja imam sve u životu i nisam nikad čuo ni od koga da sam ograničen. Uspešan sam na svakom polju, sve čega se dotaknem meni krene dobro.

                            Ovo što si ti napisao ja ne bih napisao ni pijan, čak me je bilo malo i sramota dok sam čitao. Da li je to istina ili nije, nije ni bitno, ali dosta govori o tvojoj ličnosti.

                            Nisam ni jugonostalgičar, naprotiv, neoliberal i ugušim se na samu pomisao neke samoupravne jugoslavije i bratstva i jedinstva.

                            Ne vidim nikakvu svrhu ove rečenice i baš imam problem da je uvrstim u bilo kakav kontekst ove rasprave.

                            Crvena Zvezda je jedini srpski svetski brend bila, i prvi srpski brend bila i ostaće.

                            Ovo je škola Milojka Pantića, vidi se da si bio dobar učenik i slušao na času.

                            Zemlja Srbija koju sam ja voleo umrla je davno, ovo je zemlja laži, prevare, zemlja koja je uzela sve ljudima, i u kojoj žive ljudi koji su je takvom napravili, poluobrazovani i polupismeni.

                            Koliko ti to imaš godina i kakvu si ti to zemlju Srbiju poznavao? Cenim da sam stariji od tebe i ne znam za bilo kakvu drugu Srbiju, mislim ovakva je otkad znam za sebe. Ne znam kakva si ti to druga iskustva sa Srbijom imao.

                            I mešaš pojam zemlja i država. Zemlja su obični ljudi, a država su političari, lopovi


                            Kakve to veze ima sa reprezentacijom? Sem sa fudbalskim seljačinama, nema, košarkaše i vaterpoliste uvek bodrim, ali mi je muka od ove zemlje i draže mi je Zvezda sve da uzme za moju dušu.

                            Vidim da bodriš samo ove što su uspešni, toliko o tvojoj vernosti.

                            Tvoja duša biti ispunjena tako što će doći neki stranci isključivo zbog para, Ibanjez, Fibel, Donald, Le Talek, Kanga, Ruiz, Mouče, Vijera, Cirbes, Miler, Kinsi, Dženkins i uzeti pola miliona evra za godinu dana, a prosečan građanin radi za 4-5 hiljada godišnje. U redu je to da je Zvezda privatni klub, ali te pare idu iz državne kase, ja kao zaposleni čovek i poreski obveznik finansiram njihove plate i tvoje duševno zadovoljstvo. Ja svoju platu želim trošim na zadovoljstvo moga deteta, a ne na tvoje zadovoljstvo.

                            Moja duša je puna kad vidim da ljudi poput Baneta Ivanovića i Miloša Teodosića koji su finansijski obezbeđeni dođu da igraju za svoju zemlju bez ikakave finansijske nadoknade.


                            Partizan mi je konkurent, Partizan pobeđuje i uzima resurse, napreduje, Zvezdi teže. Partizan gubi, nazaduje Zvezdi lakše. Zato navijam da pogubite sve, i svaki pravi grobar po meni nikad nije navijao za Zvezdu nego protiv. I da se ukinu Zvezda i Partizan, to malo kompetitivnosti i rivaliteta što ima imali bi "Makabi" koji gubi prvo kolo od sa Gibraltara nekog.

                            Mislio sam na Makabi u košarci, jel moguće da si pomislio na fudbal i usput Seltik je izgubio od njih.

                            Mnogo usko razmišljaš, s obzirom da si uspešan na svakom polju, što je jako čudno. Rezultati svih naših klubova poboljšavaju klupski koeficijent, kad bi Partizan bio uspešan i mi dobili drugog predstavnika u kvalifikacijama za LŠ bi olakšalo i Zvezdi plasman u LŠ i obrnuto. Svake godine bi i Zvezda i Partizan učestvovali u kvalifikacijama za LŠ bez obzira da li bi uzeli titulu ili ne.


                            Eto neka ja budem ograničen, imam pravo da se ne slažem sa Đorđevićem, meni su rezultat i cilj vodilja i ispred svih stvari su.
                            ....
                            Last edited by goku; 15-07-16, 18:26.

                            Comment


                            • Skola Milojka Pantica!
                              Goks nastavlja sa dominacijom!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Spoiler





                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X