Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vasa mora dobiti poziv, kada vec Markovic nece da igra. Red bi bio da pozove Savovica, barem na siri spisak. Bas sam se potresao sto je Perovic otkazao, a jos vise sto se on uopste pominje.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Rakocevic?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Savovic se opredelio za Bosnu i ako ga zovu nece igrati. Sa Igorom je situacija jasna, a svakako sam za podmladjenje reprezentacije. Slazem se za Vasu. Sto vise klinaca to bolje.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ako Savovic nece ni za Bosnu ni za nas da igra, onda smo u problemu, jedino da se nadamo da Novica udje u dobru formu. Verovatno 7 spoljnih i 5 unutra. Tri centra su verovatno Krle, Katic i Bobi(mada bi mogao Stimac da uleti umesto jednog), Savan i Novica druga dvojica, a ako Savan otkaze, nemamo cetvorku jbt. Jos je ostalo da Duda ne zove Paunica, Tepica, Rasica i tu kompaniju. Nije valjda toliko skrenuo.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Igrace on sigurno za Bosnu, vrlo pouzdano znam.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • A jbg, pa nije niko blesav da ceka da Duda primeti nekoga osim ovih koje je zvao. Ne znam sta je sa Rakovicem, mada je on odbijao reprezentaciju u vise navrata. Ne znam samo za PF, ostale pozicije i nisu toliki problem.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ја бих баш волео да видим Ракочевића у репрезентацији. Човек је искусан и тренутно ми немамо бољег бека. А значио би превише и репрезентацији и поготово млађим играчима. Уз њега на беку бих волео да видим Гагија Милосављевића, и још неку прангију коју ми немамо...

                Чекај бре, сад ми паде на памет још један бек.

                Богдан Богдановић? Ценим да би радио бољи посао од Тепића и Рашића сигурно. Није сад нека прангија посебна, али ето...

                Шта мислите о њему?
                Last edited by Урош94; 12-05-13, 12:24.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Kako ko ce nam igrati cetvorku?


                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Jos je ostalo da Duda ne zove Paunica, Tepica, Rasica i tu kompaniju. Nije valjda toliko skrenuo.
                    Pre ce da pozove njih nego Rakocevica i Katica, to me je oduvek nerviralo. Ne bi me iznenadilo da pozove i raspalog Tripkovica...

                    Comment


                    • Ma znam, to je vise sprdnja postala. Pa Tepic ne igra u Cajasolu bre, ej Cajasol. To samo kod nas moze.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • http://www.sportal.rs/news.php?news=100773

                        Comment


                        • Originally posted by Il Capitano View Post
                          Ako Savovića ne pozove sad onda nemam reči stvarno...
                          Savovic je na sirem spisku Ace Trice , videcemo gde ce zavrsiti na kraju.

                          Zivo me zanima kakav ce tim biti za EuroBasket , jos nek Savanovic otkaze pa da bude veselo.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Batman View Post
                            Pre ce da pozove njih nego Rakocevica i Katica, to me je oduvek nerviralo. Ne bi me iznenadilo da pozove i raspalog Tripkovica...
                            Tripkovic u Ulkeru igra konstantno oko 20 minuta po mecu sto je opet solidno i ima solidan ucinak , puno bolje igra nego u Spaniji , siguran sam da ce biti u 12 poznavajuci Dudu.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Bogdanovic mora u svakom slucaju biti u reprezentaciji, tu nema price. Cak i da najjaci sastav ide. On ce biti nosilac te ekipe u narednom periodu i mora sto ranije i da se upoznaje sa momcima i da polako ulazi u ritam bitnih meceva za reprezentaciju. Aleksandrova, Dragovica isto treba razmotriti.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Pa nazalost trenutno boljeg sutera od Tripkovica nemamo.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X