Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao sto imas Faljijevu agenciju u fudbalu, tako ovde imas Beobasket iza kojeg stoji Miodrag Raznatovic i koji drzi monopol u Srbiji.Preko njega se upada u reprezentaciju.Ne mislis li valjda da se letos Labovic bunio tek tako?

    Pita brata asprilju i reci ce ti ciji su sve njegovi igraca, ja ovako znam da u tu grupu spadaju:Andjusic, Nedovic, Keselj, Musli...

    Imas sve ovde, pa vidi:http://www.fiba.com/pages/eng/fc/exp...did//prof.html
    Last edited by Ricma; 19-11-12, 11:15.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      J*** me rukomet.
      Svaka reprezentacija koja ima skor u kvalifikacijam 8-0 zasluzuje respekt od strane nasih kosarkasa.Ako se budemo mucili u grupi sa Makedoncima i Crnogorcima sigurno cemo i se i sa njima muciti.Ako njih dvojica se odazovu pozivu bice nam problem bas zbog Pesica zato sto nas odlicno poznaje, a i ruku na srce on spada u TOP 10 najboljih trenera u Evropi.Baurman je druga liga za njega.Sa igracima koji su igrali letos necemo nista bitno uraditi, Novica nam je dobrodosao zbog odbrane pod reketom koja je jedna od slabijih segmenata u nasoj igri.Gledajuci proslo EP puno su nam protivnici davali poene pod kosem zato sto Savanovic nije taj koji se gura, a i lak je ko pero u odnosu na njegove protivnike koji nisu imali problema da ga uguraju pod kosem i postigu lake poene.Za Krleta se iskreno ne brinem.Cak i ako Bjelica bude spreman, pitanje je koliko ce on igrati pored Raznatovicevih pulena.A i da li ce on zbog njih da ispadne sa spiska?
      Mozemo lose odigrati prvenstvo,ali kao kvalifikacije ne mozemo,to se ne moze ponoviti.
      Koliko ce Bjelica igrati ne znam,ali znam da nece ispasti sa spiska.
      Na koje pulene sve mislis,Keselj i ?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Kao sto imas Faljijevu agenciju u fudbalu, tako ovde imas Beobasket iza kojeg stoji Miodrag Raznatovic i koji drzi monopol u Srbiji.Preko njega se upada u reprezentaciju.Ne mislis li valjda da se letos Labovic bunio tek tako?

        Pita brata asprilju i reci ce ti ciji su sve njegovi igraca, ja ovako znam da u tu grupu spadaju:Andjusic, Nedovic, Keselj, Nedovic, Musli...

        Imas sve ovde, pa vidi:http://www.fiba.com/pages/eng/fc/exp...did//prof.html
        To se radi sa mladim igracima, ne sa najboljim igracima. Na trojci nemamo boljeg igraca od Nemanje to je cinjenica, a gledajuci ovu sezonu, Duda jedino ako nije normalan ga nece staviti u prvu petorku i da igra vise minuta nego uobicajeno. Nedovic i Keselj su njegovi puleni, prvi igra sasvim dobro u Rytas-u, Marko solidno u Valensiji, ali Marko ne igra lose za reprezentaciju. Kada igra za Srbiju, uvek je jedan od boljih.

        Pre je realno bilo da Bjelica prosle sezone ne bude u reprezentaciji jer nije igrao puno, ove sezone je u vecini meceva bio najbolji igrac Caje. Pogledaj meceve sa Realom i sa Barsom..Najbolji nas igrac ove sezone bez dileme.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Novicu isto zastupa Misko. I da, ima veliki uticaj na sastav A reprezentacije, videcemo da li ce se ici do tacke bezobrazluka.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ja bih naravno voleo da nam je on startan trojka, ali pogledaj ovako.Micov ima minutazu u CSKA i solidno igra, njemu je agencija Beobasket.Keselj ne igra, ali pokida uvek za reprezentaciju.Ovo cisto kazem da se ne iznenadite ako se ne nadje na spisku putnika za Sloveniju sem ako ne odemo sa tri trojke.A tu je naravno i Lucic koji gle cuda isto zastupa Beobasket.

            Comment


            • Ne pominji Micova, sad ce Erni da iskoci..

              Micov moze i dvojku da igra bez problema, Milenko moze slobodno da otpadne jer ne igra uopste, isto vazi i za Rasica.

              Videcemo, apsurd je ako Bjelica ne bude u reprezentaciji, jer iako ovi igraju dobro, on je po svojim igrama u ovoj sezoni, daleko nas najbolji igrac. Onaj mec protiv Reala sto je igrao je bio nestvaran. Imao je i par monstruoznih dabl-dabl ucinaka, tako da ono, on mora biti u reprezentaciji, sta god da se desi.

              EDIT: Evo, Erni gleda temu, cim se Covmi pominje.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Daj sta se lozite,igrace Bjelica,sta vam je...
                Sumnjam da ce biti velikih promena u odnosu na proslo prvenstvo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Ja bih naravno voleo da nam je on startan trojka, ali pogledaj ovako.Micov ima minutazu u CSKA i solidno igra, njemu je agencija Beobasket.Keselj ne igra, ali pokida uvek za reprezentaciju.Ovo cisto kazem da se ne iznenadite ako se ne nadje na spisku putnika za Sloveniju sem ako ne odemo sa tri trojke.A tu je naravno i Lucic koji gle cuda isto zastupa Beobasket.
                  Oba igraca koja si pomenuo su klase. Lucic je igrac kakvog smo cekali 10 godina, lider i oko njega ce se graditi ekipa. Micov je doktor kosarke na njega necu ni trositi reci. To sto nekog Beobasket zastupa ne znaci da ne ume da igra. Misko ima njusku da nanjusi odlicnog igraca.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Ne vidim poentu potenciranja agencije Raznatovica iz razloga sto nije ista situacija kao u fudbalu.Raznatovic drzi sve sto je kvalitetno u Srbiji shodno tome je normalno da su njegovi igraci u reprezentaciji.Covek je jednostavno svuda gde je kvalitetan igrac i nema dostojnu konkurenciju.

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s276519/Sport/No...lem_na_EP.html

                      Pokrij se usima

                      Comment


                      • Ja sam gledao intervju covjeka uzivo i ni blizu ovako nije rekao
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Sta je rekao?

                          Comment


                          • Rekao je da ako Srbija bude igrala kao u kvalifikacijama da od njih ne ocekuje mnogo,ali da jednu takvu ekipu nikad ne treba potcijeniti
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Roko Ukic i Marko Popovic su jedini igraci top klase kod Hrvatske. Tomic je isto Ok, ali meni je on i dalje nedefinisan igrac, s previse oscilacija u igri i nekako previse mlitav i frljav u pojedinim trenucima.

                              Ostalo je tuga i ocaj. Simona ukenja jednom u sto godina, Markota balvan k'o Kosta Perovic, Andric i Zoric mediokriteti,...

                              Posebna prica je Bojan Bogdanovic. Sve da shvatim, ali da se jednom ovako prosjecnom igracu daje toliko prostora u Feneru, to mi ne ide u glavu. Bio je vezara i u Ciboni, gdje je u poslednjoj sezoni "pumpao" statistiku kako bi se prodao, s obzirom da je Cibona rasprodala citav tim koji je igrao finale ABA lige. Uostalom, rezultati i brukanja Fenerbahcea u ovoj sezoni sve govore. Pored onoliko vrhunskih igraca u klubu, oni pokusavaju napraviti lidera od igraca koji kvalitetom zasluzuje nekih 15-ak minuta po mecu.

                              Sto se tice BiH, tu mi tek nije jasno na cemu oni grade optimizam. BHT1 je prenosio sve meceve reprezentacije, odgledao sam nekoliko utakmica i po svemu vidjenom za ocekvati je potpuni raspad sistema vec nakon prvog poraza.

                              Comment


                              • Ma Hrvati su prosek bez Marka Popovica a mislim da se oprostio od reprezentacije , tak oda nece oni ciniti neki opasan problem za nas

                                Comment

                                Working...
                                X