Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Aleksa9 View Post
    sta je Pedja imao osim suta specijalno?
    Uh, hajde ne skrnavi, Pedja je najbolji napadac koji je ikada dosao iz Evrope u NBA uz Dirka. Imao je on kada je bio na vrhuncu i odlican prodor (koliko god trapavo izgledao na momente, bilo je efikasno) i post up je znao da igra, imao je i jako dobar pregled igre.



    Naravno sve to uz jedan od najboljih suteva koji je vidjen u novije vreme u NBA. Drag je meni Danilo, ali nikada nece biti ni blizu da se postavi u istu recenicu sa Pedjom.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Uh, hajde ne skrnavi, Pedja je najbolji napadac koji je ikada dosao iz Evrope u NBA uz Dirka. Imao je on kada je bio na vrhuncu i odlican prodor (koliko god trapavo izgledao na momente, bilo je efikasno) i post up je znao da igra, imao je i jako dobar pregled igre.



      Naravno sve to uz jedan od najboljih suteva koji je vidjen u novije vreme u NBA. Drag je meni Danilo, ali nikada nece biti ni blizu da se postavi u istu recenicu sa Pedjom.
      Ma naravno, ali hocu da kazem da je u kosarci najjace oruzje sut...ti ako imas odlican sut mozes igrati dobru kosarku...samo sto mislim da ce Andjusic jos dosta napredovati...
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Originally posted by Aleksa9 View Post
        Ma naravno, ali hocu da kazem da je u kosarci najjace oruzje sut...ti ako imas odlican sut mozes igrati dobru kosarku...samo sto mislim da ce Andjusic jos dosta napredovati...
        Dok sam trenirao i dok sam gledao utakmice, video sam od mladjih kategorija toliko odlicnih sutera koji nisu napravili nista. Ne mozes ziveti samo od suta. Zato ti kazem da je Pedja los primer, da sut mu je bio najjace orzije, ali ne i jedino. I da se odmah ogradim, dobro je da je Andjusic u reprezentaciji, znacice mu mnogo da radi sa Dudom i kasnije sa Vujosevicem. Dva sistema, iz oba se moze dosta nauciti.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Одлично ти је одговорио Небојша.
          А ево и да се сетимо једног примера. Трипковић .. да ли може само од шута да се живи?
          Није Кари луд што је толико терао Недовића да игра одбрану и размишља у игри..

          Comment


          • Originally posted by Aleksa9 View Post
            Ma naravno, ali hocu da kazem da je u kosarci najjace oruzje sut...ti ako imas odlican sut mozes igrati dobru kosarku...samo sto mislim da ce Andjusic jos dosta napredovati...
            Ti bez mozga i dobre odbrane i fizicke pripreme ne mozes igrati kosarku, Adam Morison sto je igrao u Zvezdi moze da da kos odakle hoce ali je supalj i smesan igrac.

            Comment


            • Koliko samo ima vrhunskih igraca a da ne znaju odbranu da igraju?

              Ne kazem da je Andjusic vrhunski,daleko bilo...Ali zasluzio je sansu vise od Bogdanovica.

              Comment


              • Sa onakvim fizikalijama moze samo keca da igra a na kecu nema mesta, ja ga vodio ne bih sigurno.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Sa onakvim fizikalijama moze samo keca da igra a na kecu nema mesta, ja ga vodio ne bih sigurno.
                  Precenjujes fizikalije kao i obicno, protiv koje ce to zveri da iggra na dvojci, da je toliko kriticno da ga ne bi vodio? Ja ne vidim nikoga, bar ne u nasoj grupi. Za dalje cemo videti. Meni je jako drago da je pozvan, volim igrace sa necim medju nogama.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Precenjujes fizikalije kao i obicno, protiv koje ce to zveri da iggra na dvojci, da je toliko kriticno da ga ne bi vodio? Ja ne vidim nikoga, bar ne u nasoj grupi. Za dalje cemo videti. Meni je jako drago da je pozvan, volim igrace sa necim medju nogama.
                    Ne precenjujem, svaka iole fizicki talentovana dvojka ce ga pojesti. On tebe ne moze da cuva.

                    Comment


                    • Nekad je sreca vazniji faktor od znanja. Za 30 sekundi se postaje igrac ako te gleda pravi covek u pravo vreme. Samo jedan potez u pravo vreme ti menja zivot iz korena. 30 sekundi... to je sve sto ti je potrebno...
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Grande Duda!

                        Comment




                        • Ispred SPENSa malo pre 12. Cisto da se vid da smo Madjari.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Milicic nikad svojim igrama nije zasluzio poziv za repku. Talentom da,ali to nije dovoljno.
                            Da je pružio igre kao Musli ili Nedović bio bi momentalno pozvan ko mu je kriv

                            Nebojša tapkaroš

                            Comment


                            • Nedovic i Musli su talentovani igraci i zasluzuju da se nadju tu. Milicicu je prosao poslednji voz, a i Duda ga ne voli

                              Comment


                              • koga ne voli duda,taj ne moze u reprezentaciju

                                Comment

                                Working...
                                X