Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Nema Ercega i Macvana.

    Comment


    • Zasto nema Savanovica? Sta je sa njim?

      Comment


      • Ercega nema zbog povrede, ali sto se ostalih tice...malo je reci da sam iznenadjen. Mislim da smo najvise osakaceni na poziciji 4 i zato mi nije jasno zasto su Savanovic i Macvan otpali. Ostali su Velickovic (koji nije vise "onaj stari"), neiskusni Mitrovic i Bircevic i Bjelica koji je po meni vise trojka. Takodje mi je iznenadjenje da je Stimac dobio prednost u odnosu na Marjanovica.

        Ne znam ni sta misli sa Kalinicem da uradi, mozda ga je pozvao u slucaju da Micov i Lucic ne budu mogli da igraju.

        Comment


        • @Batman

          http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=870771

          Ovde ti sve pise.Macvan i Marjanovic su ispali zbog taktika.Ne znam ni ja sta da kazem, nego samo da nas uveri da je bio u pravu.A i slazem se sa Ljubinom izjavom od pre mesec dana, Jokic mora da se prikljuci pripremama i da igra u Spaniji.
          Last edited by Ricma; 01-07-14, 12:38.

          Comment


          • Mnogo me iznenadio ovaj spisak, pokusacu po tezama da obrazlozim:
            -Zasto je pozvan Simonovic decko je upropastio zvezdu u finalu kls, a ni u ostalim mecevima nije pruzio nista specijalno.
            -Macvan koliko sam shvatio nije pozvan zato sto je lutao cele sezone, a koliko znam pola igraca sa ovog spiska je slicno kao macvan.
            -Zasto nije pozvan Tepic decko igra ubedljivo najbolju odbranu tokom cele sezone, isto vazi i za Marjanovica koji je nebrojano puta bio najbolji igrac u zvezdi.
            -I na kraju koji su kriterijumi pa je pozvan ovaj kravic.
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Svako ima svoje bubice, pa i Djordjevic. Pokusava da izmisli toplu vodu sa Kravicem, mozda mu i prodje, ko zna. Simonovica je pozvao samo zato sto je kapiten Zvezde, ubedjen sam. Da je Bobija pozvao umesto njega bili bi mu svi tri puta zahvalniji.

              Moram dodati i da nikad nisam bio Bobijev ljubitelj, jednostavno jednodimenzionalan i ne postoji igrac za koga je lakse postaviti taktiku, ali Simonovic...
              Last edited by Black Mamba 24; 01-07-14, 12:52.
              sigpic

              Comment


              • Spisak samo pokazuje da je Sale samo jos jedna od marioneta sto smo i pretpostavljali kada je bio postavljen za selektora, ne zameram mu.

                Najvise bode oci su tri igraca iz Radnickog.Vise je Mega zasluzila da ima pet igraca u repki, nego Radnicki jednog.Jebem te Muto degeneriku...

                kada ce momci poput ercega, macvana i savanovica izaci pred kameru i reci sta je to sto ih sprecava da obuku dres svoje zemlje, a da nisu neke price o navodnim povredama? jer ovo se nastavlja iz godine u godinu.
                Ide mi na zivce sto svaki put racunamo na njih, a na kraju ih ne vidimo u dresu reprezentacije i to tako ide vec 2-3 godine.Jedino cu njihovo odsustvo da prezalim, ako Jokic eksplodira jer u tom slucaju smo bezbedni na toj poziciji u sledecih 10 godina.Bobi bi svakako pre ili kasnije ispao, ne vidim da bi dobio prednost pre Stimca i Raduljice.Lepo je za promenu videti da poziv dobijaju igraci preko bare koji igraju koledz kosarku.Bolje eksperimentisati sa njim i sa Kuzmicem, nego sa Marjanovicem koji je vec dobijao sansu na pripremama i na prvenstvima.

                @cleoo

                Da su Marjanovic i Tepic igraci Radnickog, bili bi pozvani u repku.To je taj najbitniji kriterijum, ne znam sta vide u Simonovicu.Bircevicu i Jovicu sigurno nije mesto na ovom sirem spsiku, ali eto Muta je odlucio da bude drugacije.

                Comment


                • Ljudi nemojte se cimati. Pobedicemo ove 2 slabije repke, mozda jos jednu slucajno od ovih jacih i ispadamo u osmini. Sa ovim timom ne mozes vise. Misko je odavno privatizovao repku, to ne vidi samo ko nece.
                  sigpic

                  Comment


                  • Јебем маму ја том Мишку и Мутавом и осталима свима.
                    Шта кој курац тражи бре овај Јовић пре Миленка Тепића? Шта?
                    Симоновић монголоид пре Кешеља? Бежи бре...
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Nema samo Misko jak uticaj, da je on jedini pola Mege bi se naslo na ovom novom spisku.

                      Ja mislim da sa zdravim Lucicem i Micovom nam je maksimum cetvrtfinale, ovako bez njih cemo biti previse osakaceni i na trojci i na cetvorci tako da nam i jeste osmina-finala maksimum.Sa ovom dvojicom dobijamo sirinu i obojica pokrivaju po dve pozicije i sa njima bismo moglo da krpimo rupe u rotaciji.

                      Edit:Jovic, Bircevic, Kalinic i Kravic koliko znam nisu Miskovi igraci.
                      Last edited by Ricma; 01-07-14, 14:13.

                      Comment


                      • Moram da priznam da sam pomalo i razocaran ovim spiskom.

                        - Erceg. Ok, decko je povredjen.
                        - Macvan. Potpuno bezvezan Djordjevicev argument. Nije Macvan jedini koji "luta", ima takvih igraca koliko hocete. Decko igra onako kako mu trener kaze, sigurno nije prisao treneru i rekao "ej ja lutam izmedju 4 i 5". Ako cemo tako onda nije trebao da zove ni Bogdanovica, posto je cele sezone "lutao" izmedju 1 i 2. Bjelica je isto "lutao" izmedju 3 i 4, Micov izmedju 2 i 3...i da ne nabrajam dalje. Mislim, ovaj argument "lutanja" je potpuno smesan, bar meni. Macvan je jako koristan i kvalitetan igrac. Ima sut spolja, snazan je i pokriva obe visoke pozicije podjednako kvalitetno, sto je od izuzetne vaznosti. Uostalom, Djordjevic je sam rekao da ce traziti igrace koji mogu da pokrivaju vise pozicija, a onda je precrtao Macvana i Tepica (koji moze da igra od 1 do 3).
                        - Savanovic. Jos jedan bezvezan argument. Covek je kao imao losu sezonu, a kao Velickovic je imao odlicnu, sta?! Odstraniti jednog ovakvog igraca iz ekipe je bas nepotrebno. Mogu da progutam izjavu da se sastavlja tim za buducnost, ali ako je tako onda na spisku ne bi trebalo biti ni Krstica. Ako je naumio da stvori atletski dominantan tim i to je ok, ali da izbaci igraca sa pozicije koja nam je najdeficitarnija, mislim da je bezvezno. Ako racuna da ce Mitrovic (fantastican decko i ogroman talenat) i Bircevic da daju znacajan doprinos na prvenstvu, grdno se zajebo. Ni jedan ni drugi nikada nisu igrali neke vazne utakmice niti imaju dovoljno iskustva za takmicenje kakvo je svetsko prvenstvo.
                        - Tepic. Mozda nije trenutno za reprezentaciju, jer svakako nije zadovoljio svojim igrama, ali je to ipak igrac koji ima dosta iskutva, koji je odigrao dosta prvenstava (i juniorskih i seniorskih), koji ima puno euroliga iza sebe, koji je radio sa nekoliko najboljih trenera koje ima ovaj sport, koji je osvajao medalje i titule i koji moze da pokriva tri pozicije, kako u napadu tako u odbrani i onda staviti na primer jednog Jovica ispred njega...stvarno bi voleo da je obrazlozio ovu odluku.
                        - Marjanovic. Napravio je istu gresku kao i Duda. Sa gorostasom poput Marjanovica nema puno taktiziranja, u odbrani je njegov posao samo da stoji ispod kosa i digne ruke, pa neka neko pokusa da ga prebaci (ako uspe ok, nece se to desavati puno puta). Bogu 'fala, na prvenstvu nema pravila "defanzivne 3 sekunde" pa moze da kampuje u reketu. Sto, jel mozda Vranes u Partizanu igrao bolju odbranu od Marjanovica, pa je opet Partizan stigao do F4 eurolige i osvojio sve domace trofeje? A ako govorimo o kvalitetu, Marjanovic je daleko ispred Vranesa. U napadu isto, samo ispod kosa i da napada licem, a ne okretom u nazad, jer to stvarno ne ume da ubaci. Za skok je vise nego koristan sa svojom visinom i fizickim karakteristikama. A najgore od svega je staviti Stimca ispred ovakvog igraca. Totalna glupost. Za Kravica necu da komentarisem, jer ga nisam nikada gledao. Nadam se da je dobar igrac.

                        Mozda gresim, ali sve mi se cini da Dordjevic ide na "fizikalije", tj da napravi ekipu koja ce moci da parira fizicki Brazilu i Francuskoj, jer su nam to najvaznije utakmice u grupi. Ali opet, ne moraju zbog te tzv. "taktike" da ispastaju igraci koji mnogo vise zasluzuju da nose dres reprezentacije od nekih koji su ostali na skracenom spisku. Simonovic, Kalinic, Stimac, Jovic...mislim...havarija.

                        Isto tako, sve mi se cini da se Djrodjevic previse oslanja na ove NBA igrace koji nisu nista posebno, osim Nedovica.
                        Last edited by Batman; 01-07-14, 14:50.

                        Comment


                        • U Srbiji je postao trend vec jako dugo vremena da sa na takmicenjima ne vodi sve ono najbolje sto ova zemlja ima.
                          I ko je jbt. ova Krava Dejan?

                          Comment


                          • Prvo je pričao da su mu nebitne godine i da će igrati najbolji i onda usledi ovakvo saopštenje za Savanovića.

                            3 Mutina, Simon, Kravić, Kuzmić, još ako ne mogu da igraju Lučić i Micov auuuuuuuuuuuuuuuuu

                            I to ga ne kritikujem zbog Bobija jer ajde i razumem trenere kad kažu za njega da se ne uklapa. Ali, razočaravajući početak Saleta...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Au koliko sam se smorio sad. Mnogo sam ocekivao od Ercega...

                              EDIT: Sta kukate za cetvorku? Mitrovic ce biti klasa, a ne smem ni da zamislim kakva bi zver vec bio da ga ne trenira dunster.

                              Comment


                              • Dati sansu coveku, pa posle SP kukati, da smo imali ovog bili bi prvaci itd.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X