Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čović je kriv.

    Comment


    • Covic,Misko i onaj ko ih tu postavio,oterase Vujosevica,oterase Djordjevica i sta je ostalo, gomila divljih Amera po klubovima,nema mladih igraca da se razvijaju kroz evrokup i evroligu, a rezultata nigde,ubise kosarku menadzerisanjem kao i s fudbalom sto su uradili i uskoro nas ceka sudbina Hrvatske u kosarci ako im ne dodje iz dupeta u glavu i pocnu da stvaraju igrace.
      Sad Partizan ima Obradovica,Zvezda Radonjica pa neka stvaraju reprezentativce a ne da gledam divlje Amere,ma ni ne gledam vise evroppsku kosarku od kad je inflacija Amera u nasim ekipama.

      Comment


      • Originally posted by nebitan View Post
        . Što se tiče Kokoškova, očekivao sam bolje vođenje, ali šta je tu je, svakako je bolji od ćelavog.
        Al si ga sada neocekivano odvalio, sto ti nije karakteristicno.

        Razmisli malo sta si napisao.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Covic,Misko i onaj ko ih tu postavio,oterase Vujosevica,oterase Djordjevica i sta je ostalo, gomila divljih Amera po klubovima,nema mladih igraca da se razvijaju kroz evrokup i evroligu, a rezultata nigde,ubise kosarku menadzerisanjem kao i s fudbalom sto su uradili i uskoro nas ceka sudbina Hrvatske u kosarci ako im ne dodje iz dupeta u glavu i pocnu da stvaraju igrace.
          Sad Partizan ima Obradovica,Zvezda Radonjica pa neka stvaraju reprezentativce a ne da gledam divlje Amere,ma ni ne gledam vise evroppsku kosarku od kad je inflacija Amera u nasim ekipama.
          Nije Saleta niko oterao - istekao mu je ugovor. A i sam je uvideo da se istrosio, i da ocigledno nema autoritet na sve igrace. Vujosevic se bavio nekosarkaskim stvarima. Za ostalo si sve u pravu.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post

            Al si ga sada neocekivano odvalio, sto ti nije karakteristicno.

            Razmisli malo sta si napisao.
            Ma ne volim Đorđevića i to ti je, koliko sam ga voleo kao igrača. toliko ga ne mirišem kao trenera...kao što ne volim Štimca. Ipak, treba razmisliti da li u budućim akcijama treba pozivati one koji biraju turnire i utakmice, da li su povređeni, uvređeni, da li su ustali na kontra nogu... Jednostavno nismo bili u najboljem sastavu a ono gde smo bili najranjiviji jesu pozicije 4 i 5. Mnogo nam je nedostajao Milutinov. Ali naša igra u odbrani je smešna.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post

              Nije Saleta niko oterao - istekao mu je ugovor. A i sam je uvideo da se istrosio, i da ocigledno nema autoritet na sve igrace. Vujosevic se bavio nekosarkaskim stvarima. Za ostalo si sve u pravu.
              Sale je bar pola godine pre isteka dobio ugovor sa Virtusom i tu je bilo rešeno. Nije ga niko oterao iako se po forumima pisalo (to samo pokazuje da forumi i nisu neka snaga).
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Sta je problem sto je potpisao ugovor sa Virtusom?

                Comment


                • U kakva šamarčina.... Ja bih se zahvalio Kokoškovu na saradnji, kasno mu došlo iz guzice u glavu.

                  Comment


                  • Originally posted by nebitan View Post

                    Ma ne volim Đorđevića i to ti je, koliko sam ga voleo kao igrača. toliko ga ne mirišem kao trenera...kao što ne volim Štimca. .
                    To koga volis ili ne volis ne bi trebalo da ti utice na sud da neko ko je doneo olimpijsko i svetsko zlato losije vodi reprezentaciju od nekoga ko je popusio u kvalifikacijama od drugorazredne Italije.

                    Ovo je toliki promasaj da nemam reci. Cim sam video kako vodi tajmaut nesto me preseklo u stomaku. Odmah sam se setio one stare izreke - videla zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu. Jebao ga jebeni NBA. Za ovaj nas mentalitet potpuno pogresan pristup. Moras stalno igrace da motivises i lli provociras da bi pruzili maksimum jer drugi instrument ne postoji posto ne igraju za platu. U suprotnom dobijes ovu kurcobolju. I Zeljko je na onom EP pokusao da bude dobrica pa se slicno desilo.

                    ​​
                    Last edited by mmajstor; 04-07-21, 22:20.

                    Comment


                    • Javio se i ovaj bezmudas....koga li ce sad da opanjkava?
                      Košarkaš Srbije Vasilije Micić bio je kao i svi u našem timu razočaran posle poraza od Italije, 95:102.

                      Comment


                      • Tuga. Mehh
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne treba nista da se cuje, sve smo videli, bolela ga kita da se pokrene u odbrani , niko normalan ga ne bi ubacio da igra, ako je nespreman sto je uopste ulazio na teren. Nije mu prvi put,takav je i kod Djordjevica bio,ne treba ga zvati ako nema zelju da igra,bolje da je posteno kao Jokic rekao hocu konje da jasem,a u slucaju Micica bi bilo hocu da kresem starlete i saspem nesto alkohola,pre turnira su ga novinari uhvatili na nekom splavu.opustio se covek.

                          Comment


                          • Vid stvarno:



                            Inace ne citam te bljuvotine tako da nisam ni znao. Pa nasa reprezentacija definitivno ne treba nikad da igra u Srbiji. Strasno. A jos je strasnija i ona nasa publika koja vice MVP... MVP. Totalni retardi smo postali. Njega je verovatno neko prozvao na poluvremenu zbog kurcobolje (citaj:Teo) i MVP se uvredio.
                            Osvojio je Evroligu, nacionalno prvenstvo Turske, proglašen je za najkorisnijeg košarkaša u elitnom evropskom nadmetanju i na kraju je dobio priznanje za najbolje partije na završnom turniru u Kelnu. Vasa Micić zaista je iza sebe imao istorijsku sezonu u kojoj je dotakao sam vrh košarke na Starom kontinentu, zbog čega su ga mnogi već "preselili" u NBA ligu.

                            Comment


                            • Srbija ne moze dozvoliti da potrosi Igora Kokoskova zbog ovog neuspjeha. Treba stati iza njega,i dati jos jednu sansu da pokaze sto zna. Srbija nema trenera da bi dozvolila da proguta Igora. Vise Crna Gora trenutno ima trenera.

                              Ne smiju se stvari lomit preko koljena. Odje su svi toliko licemjerni da boli. Od vas navijaca pa do kosarkaskih radnika.

                              Jedino mi je zao sto Igor nije skupio muda i odradio na svoju ruku rebuilding reprezentacije i podmladio je pa makar ispali u polufinale ili jos dalje.

                              Sad se svi snebivaju. I svi kritikuju. Sad je bas tesko kritikovati i treba sad velika pamet za kritikovanje. Posle bitke svi su generali. A Kad treba sansa da se da srpskim trenerima i igracima u dva najveca beogradska kluba , onda ta sansa traje do "prvog poraza". I to traje godinama. Svi nervozni, hoce samo trofeje. Navijaci blizanaca pogotovo. E sad je doslo sve na naplatu. Bas niko nema pravo da kritikuje. Dje je bio plan saveza i ljudi iz kosarke da se napravi smjena generacija. Ovo je klasicna nasa prica.


                              Comment


                              • Ово је највећа срамота још од Моке...Ја се извињавам,ал не знам како другачије да кажем...Овакав бол у курца за кошарком(значи не за грбом и земљом,него за спортом којим се профи баве) мислио сам да ћу видети само код фудбалера,ал ово...

                                Наша 3 најбоља играча су били:

                                1.Момак који игра ЕК у неком Буржу

                                2.Момак који игра Аба лигу у Звезди
                                3.Момак који игра Аба лигу у Меги

                                Сви остали...Јебем вас уста све одреда!Ко год да је неком пребацивао,није имао право јер је тај исто играо као тај што му је пребацивао!

                                Срећа у несрећи је што се ово десило за Олимпијаду за коју се знало да не можемо да освојимо и питање је да ли би уопште дошли у ситуацију да се боримо за медељу!

                                Очистити репрезентацију од свих истрошених...Хвала свима за све,ал већ 3,4 године не личимо на на шта!Почело је и пре фијаска на Светском у Кини!

                                Мицићу мајсторе,реци лепо конкретно шта је било!Не оно чуће се,видеће се итд...Или реци или ћути и смрди!

                                За Игора не знам шта да кажем... Одушевим се неким нападима које постави ал истовремено попиздим јер имам осећај да није ниједном подвикнуо од кад је селектор!

                                Целокупан амбијент око Кошаркашке репрезентације ми одше једном безбрижношћу...

                                Comment

                                Working...
                                X