Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlični Vasa, Bobi i Kalina.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Primecuje se znacajna kolicina kurcobolje u timu. Negde od kada su se pridruzili Teo i Kalina potpuno ih zabole da igraju odbranu. Kalina je uzasan, jos se drznuo da na neresenom rezultatu napravi tehnicku besmislenom svadjom sa sudijom nakon sto je dobio nesportski faul nad njim. Potrebno je malo autoriteta u timu, pa ne znam koliko ce ovo drugarsko vodjenje tima biti uspesno. Imamo stvarno kratere u odbrani Teo, Bobi, Andjusic, delimicno Avramovic i Davidovac....pitaj boga kako cemo to da krpimo. Sve u svemu - lose.

      Comment


      • Pobedili smo, to je bitno i to lako kad su zategli.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Gde se ovo uci sto Bobi radi,u kojoj kosarkaskoj skoli,kao vaterpolo da igra,bez balansa jednom rukom stalno baca loptu u kos,frljoke pa ako udje,udje.

          Comment


          • Opet smo neozbiljni.

            Nerešeno.

            Comment


            • Povredio se Jović.

              Ne može da stane na nogu.

              Comment


              • e do qrca. A pritom ostali izgledaku kao popisani. Ne pamtim kad je reprezentacija ovako lose izgledala... mozda od Mokinih moskitosa.

                Comment


                • Previše slabih igrača što se tiče odbrane, Tea boli tuki da se cima. Fale nam Milutinov i Lučić. Jović, taman pomislih takav plej treba Zvezdi a on se povredi, jako staklen.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Niko nece odbranu da igra,izgleda da ovaj Kokoskov nema autoritet ni kod ekonoma reprezentacije a ne kod igraca. Ako ovako budemo igrali nista od olimpijade,igramo uzasno,skoro kao Hrvati.

                    Comment


                    • Sramotno,potcenjivacki i sa velikom dozom kurcobolje,Teo je ocajan ,steta za Jovica velika!!!!
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • Kol'ko je izveo Petrušev bacanja?

                        Comment


                        • najtragicnije od svega je odsustvo bilo kakve reakcije Kokoskova na klupi. Da je nekog od njih barem mrko pogledao. Ali ni to.....pa sto bi bili bolji kad je lepo sa kurcoboljom i niko se ne buni?

                          E Igore Igore, tako se ne pravi avion od papira....

                          Comment


                          • Definitivno sam bio za Kokoskova kada je dolazio novi selektor ali sad kad vidim kako vodi ekipu mislim da je bilo i boljih resenja ,,. Ne svidja mi se njegov govor tela ,energija,mlak je i malokrvan
                            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                            Comment


                            • U 16č polufinale sa Portorikom.

                              Prenos na RTS1.

                              Comment


                              • Tutnu Bobi trojku.

                                Comment

                                Working...
                                X