Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo uhvatih predsednika Saveza u jednoj aktivnosti koja nije njegova obaveza:
    putuje sa KK Partizan u Bolonju na utakmicu.
    Verovatno zato i ne stiže da radi ove regularne obaveze.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Dobro bre dekkarde, nisam ni ja fan PSD ali on je deo karijere (bitan) proveo u Virtusu i verovatno je i dobio poziv ljudi iz Virtusa.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ako ima vremena za to ima i za sve ostalo, u šta spadaju i pregovori sa igračima.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Otisao da poprica sa Teom oko ucesca u Reprezentaciji.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Moguće. Da se napravi oproštajna utakmica, ipak je zaslužio.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Toliko si Dekkarde negativan prema svemu sto je ikada bilo u Partizanu i sto je u tvojoj glavi izdalo Zvezdu da mi je muka vise da citam ta sranja. Ima ovde mnogo Zvezdasa ali niko sem tebe,Losmija i Panceva ne pise takva sranja o igracima i trenerima koji imaju neke veze sa Partizanom,mislio sam da ste deca do 10 godina ali sam dobio potvrdu da ste odrasli ljudi,zalosno da odrastao covek ovako razmislja.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Evo uhvatih predsednika Saveza u jednoj aktivnosti koja nije njegova obaveza:
                putuje sa KK Partizan u Bolonju na utakmicu.
                Verovatno zato i ne stiže da radi ove regularne obaveze.
                Pa ide da pregovara sa igračima, sam si rekao.. Tamo će biti tri reprezentativca, Jaramaz, Novica i Teo..

                Još ako nagovori Pefija da se vrati u tim biće to najbolji predsednik svih vremena...

                Comment


                • samo da kazem da smo dobili selektora koji je bar 10× veći znalac od proslog! toliko

                  Comment


                  • Ko je nama bio selektor, a i ne bio ko je predsednik.
                    Sistem

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      samo da kazem da smo dobili selektora koji je bar 10× veći znalac od proslog! toliko
                      Hvala predsedniku Daniloviću što je izboksovao dva NBA trenera..

                      Comment


                      • Danilovic samo vrhunske poteze povlaci,prvo Djordjevic nam donosi tri srebra sa tri najveca takmicenja,sad nam doveo dva NBA trenera,vidi se da se razume u kosarku,nije dzabe legenda Kindera Bolonje i Partizana.

                        Comment


                        • Predsednik Danilović je na klupu reprezentacije doveo Kokoškova, Melouna, Jovanovića i Milojevića..

                          Pa mislim stvarno...
                          Grande Saša...

                          Comment


                          • Svaka cast za dovodjenje Kokoskova ali Danilovic je vrlo los covek...

                            Comment


                            • Ovacije za Danilovića u Bolonji VIDEO

                              Predsednik Košarkaškog saveza Srbije i bivši košarkaš Saša Danilović dobio je ovacije u Bolonji.

                              https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1651272

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Predsednik Danilović je na klupu reprezentacije doveo Kokoškova, Melouna, Jovanovića i Milojevića..

                                Pa mislim stvarno...
                                Grande Saša...
                                Moram da priznam i ja da su to na papiru odlični potezi.
                                Nadam se samo da Selektor i stručni štab neće imati pritiske i "prijateljske sugestije" po pitanju izbora igrača.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X