Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Ume to i Bobi na NBA nivou,Stimac ne sme da se dira,decko sa skromnim znanjem je dospeo do reprezentacije i svaki put se borio kao lav kad udje u igru.Vise ga postujem nego sve one mlitavce koji se prenemazu.
    Ne diram ja Štimaru. Šta više takva jedna persona i energija potrebna svakom timu/reprezentaciji.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      I ti takođe da obrazložiš, takođe ciframa, zašto ne treba da bude.
      Zato što ima trojku i po u proseku i to je sve i to je malo za reprezentaciju jer Mačvan, Novica i Bjelica su bolji. Čak i u invalidskim kolicima..

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        I ti takođe da obrazložiš, takođe ciframa, zašto ne treba da bude.
        Pitaj 4 trenera KKCZ zasto nije standardni prvotimac.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Standardni je prvotimac, još jedna glupost. Ajmo dalje.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Dekkard je dasa koji poznaje košarku al je isto tako nerealan do bola. Samim tim ne vredi tražiti od njega odgovor zašto bi Simanić trebalo biti u Kokoškovih 12.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Pitaj 4 trenera KKCZ zasto nije standardni prvotimac.
              Dok ne promaši prvu i odma usledi klupa.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Nije on klupu zaglavio sto promasi trojku nego sto ne moze nijednu cetvorku u Evropi da cuva,njega poluinvalid Novica probaci kroz kos.

                Comment


                • Svakako da je u izgledu smena generacija u našoj reprezentaciji, naravno da bih pre pozvao u repku Smailagića nego li Birču ili Simanića
                  Vasa, Jović
                  Bogdan, Nedović
                  Micov, Kalinić, Lučić
                  Kaminsky, Bjelica, Smailagić
                  Jokić, Milutinov.
                  Ako je Kaminski kao stranac nepoželjan, potreban je neki 4/5 ili 5/4 igrač a ukoliko nemamo takvog treba razmisliti da li nam je potrebniji još jedan krilni ili klasičan centar i tu bih birao između MJK/ Novica (zbog pitanja da li i koliko može izdržati intenzivne igre) i Bobija.
                  U nekoj rezervi bi mi bili Milosav, Gudura.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Kod nas se jako brzo i ekspresno talenat predoči kako je već maestro igre. Nešto slično Pecarski u Partizanu. A trnovit i pretežak put od talenta i dragulja do dr igre.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Standardni je prvotimac, još jedna glupost. Ajmo dalje.
                      Na spisku je za tekmu - kada ulazi, koliko igra i koji mu je doprinos ekipi?
                      Daj neke tabele, majka mu stara - zar je tol`ko tesko kod takvog supertalenta?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Dekkard je dasa koji poznaje košarku al je isto tako nerealan do bola. Samim tim ne vredi tražiti od njega odgovor zašto bi Simanić trebalo biti u Kokoškovih 12.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                        Druže, što sam nerealan, imaš igrača koji ima 21 godinu i ima u 50% za tri i 64% za dva u najjačem evropskom takmičenju i to sve za 14 minuta u igri što nije malo za igrača njegovog godišta.
                        Tebi odgovaram jer znam da sa tobom može zdravo da se diskutuje, ne postavljaš pitanja samo da bi provocirao a pritom da ne poseduješ osnovno znanje o košarci, kao neki.
                        Last edited by dekkard; 19-01-20, 20:50.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • U FIBA košarci te cifre idu za 30-50% naviše.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Teo,Micic,Jovic,Nedovic,Bogdanovic,Lucic,Kalinic,B jelica,Macvan,Smailagic,Jokic,Milutinov.
                            Mislim da nece na olimpijadi ako ne mora igrati bez Teodosica. Macvan naravno ako je zdrav a Smailagic ako se pokaze na pripremama svakako pre Simanica,Bobija,Kuzmica,moze i Macvan na petici ako zatreba. Raduljica mi se cini da je izjavio da se penzionisao sto se tice reprezentacije.

                            Comment


                            • Posle znakova interpunkcije ide razmak.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Dekkarde ne zajebavaj,sutne dva tri puta na utakmici normalno da ce da ima 50 posto.

                                Comment

                                Working...
                                X