Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Jes da bismo imali laksi posao bez tih igraca protiv Francuske, ja se nadam da nece biti problema i da ce doci u najjacem sastavu.Mogli bi jedan deo para i NBA igraci da plate.Toliko velike plate primaju i ne mogu jedan deo da izdvoje za osiguranje.Ako je za Francuski savez to skupo, valjda i ta sestorica mogu da dodaju malo, ako zele da nastupe za reprezentaciju i da pokusaju se domognuti olimpijske vize.
    pa maricu kada oni izdvoje za porez a placaju ga svih sto posto veruj mi da i njima nije lako

    Comment


    • Sta se desava sa rakovicem?Jel odustao od reprezentacije?ako je odustao onda neka mu je na cast....Nikad vise ga ne treba zvati.

      Comment


      • Pise da je odustao zbog privatnih obaveza.Velika steta.Upropastio je veliku sansu da se progura ove godine u repki i da se sledece godine racuna kao siguran putnik.
        Razocaran sam njegovom odlukom.I Radenovic se nije pojavio.
        http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...ica-i-Rakovica

        Comment


        • Lele,Rakovicu crna ti majka....Razocarao si me za sva vremena.Zena Irina 2 hot ti trudna,pa sad hoces sa njom celo leto da provedes.A Krle sto ima cerkicu,Bobi Marjanovic isto,pa mogu da se odazovu...Srami se Rako!U tebe sam ulagao velike nade za ovo EP.Cak sam te lajkovao i na fejsu ali sada sledi momentalni unlike.

          Comment


          • na blicu posredno kazu da rakovic nije na samom pocetku iz privatnih razloga. ali ja sam razumeo iz tog teksta da ce kasnije se prikljuciti kao i krstic

            glavno da su pocele pripreme ,i nek je sa srecom.
            ako nista,bar da se kvalifikujemo za LONDON 2012 hehe

            Comment


            • Originally posted by peca View Post
              na blicu posredno kazu da rakovic nije na samom pocetku iz privatnih razloga. ali ja sam razumeo iz tog teksta da ce kasnije se prikljuciti kao i krstic

              glavno da su pocele pripreme ,i nek je sa srecom.
              ako nista,bar da se kvalifikujemo za LONDON 2012 hehe
              ma sta nista peco,ma idemo mi na medalju kakvi samo kvalifikacija na olimpijadu

              hahah anticu al me nasmeja za ovoj tvoj poslednji post

              Comment


              • samo prve dve idu direktno na olimpijadu. zato sam se nasalio.

                bice vrlo tesko..ali nadamo se najboljem

                Comment


                • nije mi jasno di bas nebojsu ilica nadjose da uleti umesto berica. au

                  Comment


                  • Koga briga, ja ih nikada vise ne bi pozvao u reprezentaciju.

                    Neces, ne moras, moze se i bez tebe. Imamo dovoljno dobru ekipu, jedino sto je sada pitanje ko ce biti 14. igrac, jer ce verovato Tripkovic upasti među putnike na EP, a ja sam se nadao da ce Raduljica biti drugi, ali eto.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ivković: Novakov uspeh će nas motivisati

                      Đilas: Nadamo se da ćemo košarkaše dočekati kao Đokovića
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Reprezentacija u nedelju da ide za Nemacku i tada ce se znati da li ce Rakovic da bude medju putnicima.
                        I uskoro cemo znati da li ce Bjelica biti u mogucnosti da igra za reprezentaciju.

                        Comment


                        • I Krstic se prikljucuje u Nemackoj,nije jos uvek sa reprezentacijom.
                          Radenovic je odustao verovatno jer ni pre nije prolazio,a sada je jos u potrazi za klubom.
                          sigpic

                          Comment


                          • Rakovic kasni zbog tek rodjene bebe...(zena mu je inace poznata Irina 2 Hot),inace veruje se da ce se prikljuciti reprezentaciji na putu za Nemacku,od pocetka priprema.To su informacije koje ja imam.

                            Comment


                            • Ja sam kod Tegija cuo da ima ozbilnje privatne probleme.Mozda nekakve komplikacije sa devojcicom.

                              EDIT:

                              Jos se ne zna broj igraca na EP.
                              Mnogo ga kenjaju,na kraju ce objaviti dan pre pocetka prvenstva.

                              EDIT2:

                              Imate dva snimka sa lekarskog pregleda.

                              http://sportal.rs/news.php?id=54386
                              Last edited by Black Mamba 24; 06-07-11, 18:17.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da ce Rakovic definitivno odustati od ucesca u reprezentaciji,a za Radenovica ne znam mada on decko po meni ne zasluzuje ni da igra u nasoj ligi,a kamoli nekoj jacoj.Znaci,preslikace se slika sa proslogodisnjeg SP,kada smo imali samo Kostu i Krleta na petici,tek sad mi je zao zbog Raduljice ali dobro decko je imao previse povreda i treba ga razumeti.Molim samo Boga da se ova dvojica ne povrede jel ce onda ne dao Bog biti kuku lele...Sto se tice Marjanovica,on je dobar covek i sve to ali nije on za ozbiljnu kosarku pogotovo posto ima problema sa kolenima,ne verujem da ce mu karijera nesto duze trajati....

                                Comment

                                Working...
                                X