Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drazen 3 View Post
    Koji fail sa moje strane
    Mislio sam da sam neaveo onaj post za Paunica Na njega sam mislio kao veliki talenat
    Haha.

    A znam da je i Tegi trenirao,a i sinovi (mislim da dva sina ima). Tako da i nisis puno pogresio.
    sigpic

    Comment


    • Paunić u reprezentaciji samo za odbranu realno ;)

      U napadu može da ubaci koji poen preko neke tranzicije i brze kontre Ali dobro dosta je efikasan u Rusiji, doduše i malu minutažu ima u reprezentaciji...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Dok je trica bila na 6,25 samo je kovao eksere tamo gde se spajaju obruc i tabla,e sada su produzili i njemu je to odlicno.
        sigpic

        Comment


        • On je PArtizanovo dete,bio je bas jak igrac ali su ga valjda menjali za Tepica iz Vojvodine i od tad je on stagnirao dosta i sad je igrac tipa Dag Kristija.Imao bas jaku sezonu u Rusiji,tako da videcemo kakav ce da bude u repki.Dolazi Tripkovic koji nije igrao,Rasic je tu sa odlicnom sezonom,Markovic je imao jaku sezonu(po minutazi),Tepic toplo-hladno(u ligi super,Evroliga kabina),Teo u poslednjih par meseci oslabio...Bice dosta zanimljivo videti kako ce sve to izgledati,kad se na sve to dodaju lose sezone pojedinih igraca,a dobre Rakovica i Ercega pa jos par dobrih igraca iz NLB ligasa,pa mozda i Darko Milicic,ali samo mozda...Bice ovo leto veoma vruce.

          Comment


          • Sve u svemu imam osećaj da će biti korisniji od Tepića na EP... Paunić ima odličnu sezonu iza sebe!

            Od Tepića čak i ne očekujem mnogo u septembru, bolje tako nego da preteram u očekivanjima

            Samo se nadam da će Duda vratiti Novicu na pravi kolosek na leto a ne da ispaštaju i on i reprezentacija zbog debila iz Reala...
            Dosta se priča i da Novica ide u PAO kod Željka...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ja se sve nesto nadam da ce Milenko da krene da igra kako treba,pa on ako nista drugo ima najjace treninge,najboljeg tutora za svoju poziciju.Pise se da Novica 100% odlazi iz Reala,mada ako Pesic sedne na klupu-tesko da ce tek tako da ga pusti.PS:veceras PAO-OLY u 21h

              Comment


              • Originally posted by Drazen 3 View Post
                Ja se sve nesto nadam da ce Milenko da krene da igra kako treba,pa on ako nista drugo ima najjace treninge,najboljeg tutora za svoju poziciju.Pise se da Novica 100% odlazi iz Reala,mada ako Pesic sedne na klupu-tesko da ce tek tako da ga pusti.PS:veceras PAO-OLY u 21h
                Samo se nadam da će navijači biti koliko-toliko normalni

                OLY možda dobije večeras i izjednači ali siguran sam da PAO osvaja titulu a inače bih voleo da to uradi OLY ;)
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ako Novica ode u PAO na mora znaciti da ce imati veliku minutazu,imace vecu nego u Realu,ali veliku i ne bas.Zeljko ce uvek forsirate one igrace koje je izgradio,tako da mislim da ce Fotsis imati prednost.
                  Last edited by Black Mamba 24; 05-06-11, 21:05.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja mislim da Novici bolje da ostane u ACB,tipa Kaha Laboral ili Valensije,u PAO se plasim da ne bi igrao mnogo,prosao bi mozda malo bolje od Tepica ali...

                    Comment


                    • Teo na putu za Barselonu

                      Poslednje košarkaške spekulacije sugerišu da je odlazak Rikija Rubija u Ameriku, čelnike Barselone naterao da razmišljaju samo o jednom plejmejkeru, kao zameni. To je najbolji igrač Evrope - Miloš Teodosić. Našeg reprezentativca su i grčki mediji "preselili" u Španiju...

                      - Nesrećan poraz Olimpijakosa u četvrtoj utakmici finala protiv PAO je za mnoge tužan. Ipak, za neke će biti i srećan. Glasine da bi pola tima moglo da napusti Olimpijakos već danas su postale i istina. Teodosić neće nastaviti saradnju sa crveno-belima zbog ponude jednog evropskog velikana - rekao je za jedan grčki portal neimenovani izvor.

                      Vest ne potvrđuju Španci, ali i oni pišu u prilog dolasku najboljeg pleja u redove Barselone. U narednih nekoliko dana biće sve mnogo jasnije. Usput, Barsa je dovođenjem Eidsona (nuđen i Olimpijakosu), ali i potpisivanjem ugovora sa Alanom Andersenom i Pitom Mikelom napravila trio strašnih, polivalentnih trojki.

                      ode nam teo najverovatnije


                      nego sta bi u vezi Ivkovica nesto se spominjalo da ce dobiti otkaz jel se sta izdesavalo povodom toga?

                      Comment


                      • Ovaj Oly moze potrositi i 3 ziliona evra godisnje, opet ne bi imali sampionsku ekipu . Verovatno zato sto svake godine menjaju sistem .

                        Comment


                        • Ako Duda dobije otkaz, taman se posveti samo reprezentaciji, dok sa druge strane, smesan potez uprave Olympiakosa. Sta ce uraditi kada kao i Real svake sezone menjaju trenera i pola ekipe.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Krstic u CSKA.....

                            Comment


                            • Originally posted by Antic Miki View Post
                              Krstic u CSKA.....
                              I to izgleda za godinu dana 3m dolara. Dvogodišnji ugovor je u pitanju...

                              Treba još samo potvrda neke strane da bi bilo zvanično...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • @ Miki1
                                Duda je uzjavio da su to samo glasine.Kaze da nema nista od njegovog odlaska jer je OLY na dobrom putu,ove sezone su savladali PAO 4 puta u 7 utakmica.Cinjenica je samo da ce da imaju manji budzet.Kao prvo pojacanja navodi se Zizis iz Siene ;)

                                A sto se Krleta tice,nije to jos sigurno da prelazi u CSKA jer je gm Bostona rekao da bi voleo da Krle ostane tamo.Krstic ce da donese odluku u nekoliko narednih dana jer cena moze da mu padne ukoliko dodje do lok-auta u NBA

                                Comment

                                Working...
                                X