Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je neko vrhunski selektor onda mu upadne i generacija u med,imao je i Zeljko Obradovic jos bolje igrace za olimpijadu 2000. i EP u Srbiji pa nismo dosli do polufinala,ispali na EP u 1/8 finala,sto naravno ne znaci da je Obradovic los selektor,ne mogu se uvek praviti vrhunski rezultati,ima mnogo kvalitetnih reprezentacija koje mogu da nas pobede ako ne budemo imali svoj dan a njih krene kao recimo Slovenija na EP,mada bi i njih dobili da smo jednog zdravog plejmejkera.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Djordjevicu je upala generacija u med i to je to,nista spektakularno, ne moze reci da je uzeo zlato, pa cak ni obicnu ligu...Tako da..
      Zar Duda nije imao istu generaciju i, zakljucak...?
      Koji smo bili favoriti 2014, 2015 i 2016 pre pocetka takmicenja i, zakljucak...?
      Nikako da objasnis kakve veze ima liga sa treniranjem reprezentacije?

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Vucic najzad napravio jedan dobar potez
        Evo ga i drugi. Nema iskakanja. Sve mora da bude pod konac.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Zar Duda nije imao istu generaciju i, zakljucak...?
          Koji smo bili favoriti 2014, 2015 i 2016 pre pocetka takmicenja i, zakljucak...?
          Nikako da objasnis kakve veze ima liga sa treniranjem reprezentacije?
          Igrači koji su u reprezentaciji nisu isti igrači (kvalitet) 2014 i 2019 godine.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Igrači koji su u reprezentaciji nisu isti igrači (kvalitet) 2014 i 2019 godine.
            I to. Stavise, onaj uspeh iz 2014 im je toliko ulio samopouzdanja da se to osetilo i u klupskim sezonama nakon toga.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Koliko Macvan i Teo zaborave kosarke za godinu dana neigranja toliko Simana za civota nece nauciti.
              Tebra dal ti neku poruku od bilo koga umes da razumes ?

              Gde je receno da su oni zaboravili kosarku ako su godinu dana imali fazu rehabilitacije, odnosno rekreacije ?

              Comment


              • sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                  Ne bih bio baš tako brzoplet u zahvaljivanju stručnjaku.
                  Šta god ja mislio o njegovom izboru pozivanih igrača,
                  ti ne možeš naći neki veći autoritet da radi kao trener seniorke reprezentacije Srbije.

                  Evo hajde da razmislimo o tome.
                  Duda penzija, Žoc je u zenitu karijere i ne pada mu na pamet da radi više taj posao,
                  Kari isto tako penzija.

                  Nema trenera koji su tu Đorđevićevih godina i da hoće da rade jedan nezahvalan posao,
                  i pritom da imaju autoritet, potkrepljen igračkom veličinom.

                  Ja lično ne znam ko bi mogao da bude taj.
                  Saša Obradovic...Kokoskov....

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Kad je neko vrhunski selektor onda mu upadne i generacija u med,imao je i Zeljko Obradovic jos bolje igrace za olimpijadu 2000. i EP u Srbiji pa nismo dosli do polufinala,ispali na EP u 1/8 finala,sto naravno ne znaci da je Obradovic los selektor,ne mogu se uvek praviti vrhunski rezultati,ima mnogo kvalitetnih reprezentacija koje mogu da nas pobede ako ne budemo imali svoj dan a njih krene kao recimo Slovenija na EP,mada bi i njih dobili da smo jednog zdravog plejmejkera.
                    Vrhunski selektor

                    Comment


                    • Pancev ti i ja se slazemo da se ni u cemu ne slazemo tako da nema potrebe da me citiras. Ne znam odakle izvlacis mrznju prema jednim od najboljih srpskih igraca i selektora u nasoj istoriji,ali mora da te to jede svakog dana cim si toliko aktivan da to ispoljis na internetu.

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Saša Obradovic...Kokoskov....
                        Nah really.


                        Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Pancev ti i ja se slazemo da se ni u cemu ne slazemo tako da nema potrebe da me citiras. Ne znam odakle izvlacis mrznju prema jednim od najboljih srpskih igraca i selektora u nasoj istoriji,ali mora da te to jede svakog dana cim si toliko aktivan da to ispoljis na internetu.
                        Bio bih ipak malo oprezniji u toj konstataciji.
                        On će možda to postati u nekoj budućnosti.

                        Imale su reprezentacije za koje smo mi navijali mnogo boljih selektora.
                        Proveri.
                        Od sedamdesetih kada počinju značajni naši uspesi pa do danas.
                        Last edited by Jaqen Hghar; 07-08-19, 16:43.

                        Comment


                        • Inače lažni Saša i lažni Obradović pun trofeja, dokazano ime.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Pa to nam je najbolje resenje nakon Djordjevica. Kokoskov i Sasa Obradovic.... malo smo utanjili sa dpbrim mladjim trenerima. Ko drugi? Nema, ovo je najbolje a ako se ne varam Saletu istice ugovor nakon SP.

                            Comment


                            • Pa onda može i Džikić.

                              Comment


                              • Dzikic mi je nesto previse pesimistican...

                                Comment

                                Working...
                                X