Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga pa sam proceni

    https://www.blic.rs/miroslav-raduljica

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Zna to Sale Nacionale.
      To kako je kad se remeti atmosfera u reprezentaciji.
      Zato ga je maestro Dražen odstranio sa spiska 1990
      Shvatam šta si hteo da kažeš, ali primer koji si naveo je upravo ono kako treba da se radi u reprezentaciji, bolji igrač je uvršćen ovaj drugi je ispušio i epilog svi znamo, zlato! To je pozitivna selekcija koja sada nedostaje, zato i nema tih zlata više, nismo mi Amerika pa da imamo 30 vrhunskih igrača i onda im je maltene svejedno ko će ići.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Bradulja ima bas dobar tajming, ali ajde da ne idemo u teorije zavere.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Djordjevic je momke trebalo da obavesti, a ne da se Nedovic iscudjava preko stampe. To je za mene problem, a ne izbor selektora. On polaze racune za rezultate i moze da vodi i Iliju Djokovica ako zeli.

          Comment


          • E, jbg, mozda je Kalina trazio slobodno leto da vezba "izbacaj" i "mehaniku suta", pa mu Sale izasao u susret?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Sto posto.
              Žoc je amater i nema pojma u odabiru igrača za Fenerbahče.
              Čudi me da ga nije najurio zbog mehanike šuta, izbačaja i narušavanja atmosfere.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ispustio si Borišu iz svih kombinacija. On je protekle sezone naša druga najbolja četvorka , odmah posle Belog.
                Pa tebra sto bi stavio Simanu kad njega nije bilo na ovom spisku od 18-20 igraca ..

                Cak ako gledamo i ko je imao kakvu sezonu ,realnije je bilo da sada uvrsti Apica nego li Jovanovica umesto Kuzmica..

                Comment


                • Ma to su povredjene sujete,kakvo iscudjavanje preko stampe,znaju oni odlicno,sigurno bolje od svih nas ovde sto nagadjamo zasto nisu na spisku. Svakako da je iznenadjenje sto nema Nedovica,slusao sam da je Djordjevic pricao da racuna da ce on biti vodja reprezentacije posle olimpijade,on,Bogdan,Jokic,ili je u medjuvremenu mnogo nesto zasrao kod Djordjevica ili iz taktickih razloga sada nije pozvan.

                  Comment


                  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                    Sto posto.
                    Žoc je amater i nema pojma u odabiru igrača za Fenerbahče.
                    Čudi me da ga nije najurio zbog mehanike šuta, izbačaja i narušavanja atmosfere.
                    Kod Zoca drKalina ne mora da deli sobu sa saigracem tokom sezone, kao na rep.takmicenjima.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by blanco View Post
                      Pa tebra sto bi stavio Simanu kad njega nije bilo na ovom spisku od 18-20 igraca ..

                      Cak ako gledamo i ko je imao kakvu sezonu ,realnije je bilo da sada uvrsti Apica nego li Jovanovica umesto Kuzmica..
                      Simana nije bio ni u prvih 5 ni kod Tomica u prvoj trenerskoj sezoni.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ne mora.
                        Možda na nekim putovanjima i mora.
                        Sa tom ekipom odigra cca 80 utakmica u sezoni.
                        Žoc je inače poznat kao tip koji ima visok prag tolerancije za jebivetre.

                        Sa druge strane Đorđević tek treba da se pokaže kao trener.
                        Ima li ijedan klub koji je vodio do sada u trenerskoj karijeri da je u njemu proveo celu sezonu ?
                        U svakom iole ozbiljnijem je dobio pedalu pre kraja sezone.
                        Last edited by Jaqen Hghar; 06-08-19, 19:31.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Evo ga pa sam proceni

                          https://www.blic.rs/miroslav-raduljica

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          Auuu... Pa ovo lici na pismeni nekog osnovca za odlican 5, kod stroge nastavnice... Iskreno, mene bi bilo sramota da se potpisem ispod ovoga. Da budem precizan, ne zbog ideje, jer svako ima pravo na svoje misljenje (pa i Radule i Kalina) vec zbog nacina na koji je napisano.
                          Ja sam Raduljicu slusao bas puno puta, a nedavno i ono sa Sarenim. Prosto mi ne lici da neko ko onako prica moze ovako da pise (opet stil, ne fabula).
                          Sada sam ja u tripu da je ovo podvala... tj. pristanak da se stavi ime ispod necijeg (loseg) domaceg... ...jer govor tog coveka i ovo napisano, nidje veze

                          Comment


                          • Kao da je Suzana pisala, je l' da?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Kalinic je upozoren na ponasanje od Djordjevica jos dok je igrao u Zvezdi,ovaj se na to ne osvrce,dovoljno je samo pogledati emisiju kod Sarenca sa Kalinicem i cuti sta on prica da se shvati zasto ovaj put nije na spisku. Zalio se da nema slobodno leto,da je zbog povrede rizikovao karijeru u klubu,pricao o Jokicu,otkazima u reprezentaciji i taj stav je totalno razlicit od onoga sto Djordjevic trazi od reprezentativaca.
                              .
                              I to.
                              A Nedovic je imao istu takvu pricu pred EP kada je odustao, pa eto sada ga nema....a nesto je zatajio i u klupskoj kosarci.

                              Originally posted by kronostime View Post
                              Kod Zoca drKalina ne mora da deli sobu sa saigracem tokom sezone, kao na rep.takmicenjima.
                              I Kod Zoca vrlo dobro zna za sta igra - za pare, tako da motiv nije upitan, i ne pada mu na pamet da se zajebava na drustvenim mrezama sa turskim mentalitetom.

                              Vidim hejteri i dalje hejtuju svoju reprezentaciju koja je druga na svetu? Bas lepo, ko da nemate sta drugo da radite.

                              Btw. ovi koji ne znaju Drazen i Djordjevic nisu iskljucivali jedan drugog pa da bolji mora da igra a drugi da otpadne... jer je prvi bek suter a drugi plejmejker. Djordjevicu su konkurencija bili Jurij Zdovc i Zeljko Obradovic.
                              Last edited by mmajstor; 07-08-19, 00:14.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Kod Zoca drKalina ne mora da deli sobu sa saigracem tokom sezone, kao na rep.takmicenjima.
                                ko je Pavlovicu bio cimer ? Kalina ili Lazic ...ili su se smenjivali

                                Comment

                                Working...
                                X