Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Ja sam za..
    Hoću da vidim koje su veličine beli bubrezi Saletovim protivnicima tj. Radonjinim svedocima.

    Dakle izbor 1 Sale uzima medalju
    Evo ja sam već promenio iako imam velike primedbe na Saletovu izbor.

    I te primedbe nemaju nikakve veze sa mojim navijačkim opredeljenjem što jednom delu komšijskih navijača nikako nije jasno

    Držaću je do kraja SP sa nadom da ćemo se svi zajedno radovati nekoj od medalja

    Sale već sada ima zicer da dokaže da su mu igrači i reprezentacija iznad svega. Kako?

    Tako što će ono govno od novinara, trajno udaljiti od reprezentacije Srbije





    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Evo ja sam već promenio iako imam velike primedbe na Saletovu izbor.

      I te primedbe nemaju nikakve veze sa mojim navijačkim opredeljenjem što jednom delu komšijskih navijača nikako nije jasno

      Držaću je do kraja SP sa nadom da ćemo se svi zajedno radovati nekoj od medalja

      Sale već sada ima zicer da dokaže da su mu igrači i reprezentacija iznad svega. Kako?

      Tako što će ono govno od novinara, trajno udaljiti od reprezentacije Srbije





      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Teško da će se to desiti, takav ishod je skoro neverovatan.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Da zamenim avatar coveka sa moralnom gnjidom? Nema sanse
        Naravno da cu navijati za nase od pocetka do kraja turnira. Pre i posle toga je podlozno kritikama

        Comment


        • sve neki moralisti sunce ti


          sto se tice ove opklade, ja sam za, opcija 1 till I die
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Koji to tacno stav? Da je Salo pogresio u vezi reprezentacije sto nije pozvao Kalinica i Nedovica zbog svojih licnih demona. Zamisli da npr Popovic kaze,necu pozvati LBJ, njegovi stavovi prema predsedniku USA su uzasni itd..

            Naravno da ocekujem da uzmemo medalju, drugi smo favoriti za zlato i to ubedljivo+ova otpustanja i povrede. Nije ti ovde kvota 50-50% prijatelju. Srbija da uzme medalju u kladionici ti je tipa 1.30. Sto bi se ja na to kladio 50-50%??

            Nemoj te baratati kladinicom ako to ne znate, Morate da ponudite znatno vise
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              sve neki moralisti sunce ti
              Jbg sta da ti kazem postoje i takvi. Zao mi je ako ti je zivotni put takav da se ne sreces sa njima

              Na stranu sto se i ne kladim, niti sam ikada u zivotu usao u kladionicu a i nikada nisam igrao ni igre na srecu.
              S.Đ. ne bi stavio na avatar ni da mi plate.

              @Indigo
              Ovo vredjanje svih forumasa koji su iznad ovako nisko postavljenog moralnog nivoa mnogo vise govori o tebi nego o meni

              Comment


              • Možeš li da izneseš razloge zašto nekoga nazivaš moralnom gnjidom ili je dovoljno samo to da napises iza nicka na forumu i avatara Dejana Radonjica? Nekako se ne uklapa u taj moral koji predstavljaš da tako vredjaš čoveka bez ikakvog iznetog razloga.
                Last edited by mark !t zer0; 02-08-19, 11:13.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • E sad cu da ti ja taksativno navodim sva njegova sranja. Pa evo ti samo ovo od pre neki dan intervju gde napominje da ne razmislja samo o kini2019 nego i o buducnosti kosarke a zove Simonovica, Bircevica, Macvana i Raduljicu umesto Simanica , Pecarskog, Davidovca i Kalinica

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    E sad cu da ti ja taksativno navodim sva njegova sranja. Pa evo ti samo ovo od pre neki dan intervju gde napominje da ne razmislja samo o kini2019 nego i o buducnosti kosarke a zove Simonovica, Bircevica, Macvana i Raduljicu umesto Simanica , Pecarskog, Davidovca i Kalinica
                    Samo da dodam,bez ljutnje,i navijacu za hrvate,slovence tajland kao sto sam navijao za partizan i buducnost samo zato sto Fica igra u prvom timu zvezde.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      E sad cu da ti ja taksativno navodim sva njegova sranja. Pa evo ti samo ovo od pre neki dan intervju gde napominje da ne razmislja samo o kini2019 nego i o buducnosti kosarke a zove Simonovica, Bircevica, Macvana i Raduljicu umesto Simanica , Pecarskog, Davidovca i Kalinica
                      Znači moralna gnjida je jer se ne slažeš sa njegovim izborom, koji se tiče njegovog posla koji obavlja uspešno dugi niz godina. Blago nama sa takvim moralistima, baš je gnjida, nema šta. U pravu si, nisam do sada video taj nivo morala. Svaka čast!
                      Last edited by mark !t zer0; 02-08-19, 12:40.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Pa jeste i navijacka obojenost gde je u stanju da javno prikenjava reprezentativcima jednih boja a da reprezentativcima drugih boja "neopazeno" prodje slicno ponasanje. Kada je kao selektor srbije dosao da pogleda reprezentativce KKCZ uzivo? Treba li da podsecam da je on prvo selektor koga placaju svi stanovnici pa tek posle toga navijac? Vodi vucicevog PR-a na svetsko?!?! Ima li kicmu da kaze da je ta "osoba" neprihvatljiva? Zasto zove Zagorca na siri spisak koji se raspada cele godine a ne MVP Davidovca? Zasto vodi onog gmaza uz sebe koji neprekidno vredja reprezentativce jednih boja? Zato sto su slicni

                        Ustvari zasto bi se ja tebi pravdao... Misli sta hoces.

                        Comment


                        • Tegeltija ako bude isao, zna se o kom kodeksu se radi.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kakav je ovaj mali Vukocic/Vuckovic, sto hoce da igra za srpsku reprezentaciju?
                            Odakle je, u kom klubu igra?

                            Comment


                            • Što ne zove Alena? Alene brate rodjeni...Od izuzetne je bitnosti da on igra za nas. Dečko zna ko je i šta je, svaka čast momak na vaspitanju.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Kakav je ovaj mali Vukocic/Vuckovic, sto hoce da igra za srpsku reprezentaciju?
                                Odakle je, u kom klubu igra?
                                Andrija Vukovic, igra u Buducnosti (MNE), ima talenta, otac zesci komad budaletine.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X