Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Teo , Jovke , Vasa , Bogdan , Milosavljević , Gudura , Lučič , Bjelica , Joka , Bobi , Milutinov i Raduljica .

    Gotovo sam siguran da ovih 12 ide u Kinu
    Gde ti je Birčević, ne može samo sa Bjelicom na 4?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Danas u 18:30 prijateljska sa Borcem u Čačku.

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Danas u 18:30 prijateljska sa Borcem u Čačku.
        Ima li prenosa, zna li ko??

        Comment


        • Originally posted by VladaVlada View Post
          Ima li prenosa, zna li ko??
          Guglao sam i nigde nisam našao da ima prenosa.

          Comment


          • Ja sam u hali,37-58 pol.Uglavnom na Bobija se igra, ,Teo deli ko na tacni ,kontre sevaju,Raduljica isto koristan,al protiv mog Borca nije tesko Beli isto shvatio ozbiljno mec. Jokic nije dosao ostali su tu..
            Milutinov,Bogi posmatraju samo u civilu...
            sigpic

            Comment


            • Pisi rez na kraju ako nije problem
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nema stotke u CA 66 97 Bobi i Raduljica po 18,Micic se nesto sudari sa jednim Borcevim,nije se vracao u igru,valjda nije ozb.
                sigpic

                Comment


                • Mogli su jos jedan poen dati, neverovatno..Radulja MVP, namece se...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • U sredu u 21č igramo prijateljsku protiv Finske.

                    Direktan prenos je na AS1.

                    Comment


                    • Nista bez Bradulje...

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Steta,sad mi bas nije jasno sto je zvao Macvana ako nije spreman da igra,koliko vidim gotovo sigurno idemo sa Bjelicom i 4 centra,pretpostavljam da je u tom slucaju i Simonovic siguran jer moze da se snadje na cetvorci.
                        kakva amnezija.... ...pametovao si i sad ti kao nije jasno zasto ga je zvao kad nije spreman? ...pa covek je sam rekao da nije spreman da ne zasluzuje poziv ,....
                        kazi slobodno ..."jeo sam g...,radio sam to i to ..jer sam bio slep kod ociju "......

                        Comment


                        • Jos odavno je Sale rekao da Macvan nece biti putnik za Kinu, jer neko ko 2 godine nije igrao kosarku ne moze da odgovori zahtevima na SP. Pozvan je da odradi i pomogne u pripremama na kopu.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Jos odavno je Sale rekao da Macvan nece biti putnik za Kinu, jer neko ko 2 godine nije igrao kosarku ne moze da odgovori zahtevima na SP. Pozvan je da odradi i pomogne u pripremama na kopu.
                            Sta da odradi,i sta da pomogne ,na mesalici ili da gura kolica?

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a R View Post
                              Sta da odradi,i sta da pomogne ,na mesalici ili da gura kolica?
                              Provokacija a?

                              Da odradi - da udje i sam u formu koja mu je neophodna... da pomogne - da ucestvuje u radu na treninzima i doprinese atmosferi.

                              Comment


                              • Pancev je bio veliki igrac a ti sto nosis njegovo ime si veliki provokator, logicno je da pretpostavim da cim ga je zvao postoji neka sansa da ce biti spreman do SP,ali eto Djordjevic je imao neku drugu logiku,hteo ga je na treninzima reprezentacije da pomogne ostalima da se sto bolje spreme. Ja bih i sad voleo da Macvan i ovakav ide pre Bircevica,ali selektor odlucuje i to je to,ja nisam vidovit da znam ko je u kakvom stanju,zasto se Macvan poziva ako nije spreman da konkurise za SP,selektor ima svoje razloge i ja u to ne ulazim,Djordjevic zna sta radi. Samo da te podsetim da ne bi bilo prvi put da povredjeni igrac ode na neko takmicenje,Djordjevic je 1998. isao povredjen i igrao od eliminacione faze,a Macvan je izasao iz povrede,normalno trenirao,jedino su mu nedostajale utakmice.

                                Comment

                                Working...
                                X