Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa Kalinicevim lajanjem je sto je javna licnost, reprezentativac, i da svaka izgovorena rec ima tezinu i da mu se meri.

    Da smo kao narod stoka, jesmo, po svim nivoima, kazem i ja i mnogi ko zna koliko puta dnevno samo, ali nemam potrebu druge da velicam, osim sto zive u uredjenijim drustvima pa mnoge svari ne smeju, ali ja sam niko, mogu sa Urosem da udjem u sukob i to je to. To je razlika.


    Originally posted by Chiwwi View Post
    Po meni nije. I tvoje po tebi i moje po meni su samo nagadjanja a jedine činjenice koje imamo su sledeće:
    Saletova izjava da će Kaliniću i dalje biti otvorena vrata u reprezentaciji kad to bude zaslužio kvalitetom, zalaganjem i ponašanjem.
    I Kalenićev odgovor:
    1.Nemam komentar
    2.Deco pazite šta govorite
    3.Bolje rob nego grob



    Pa nezaustavljivi Kalina, čovek bez dlake ne jeziku, zvezda tvitera i moderni čegevara je odjednom utihnuo i počeo da nam šalje šifre u stilu Žarka Lauševića.
    Zašto nezaustavljivi Kalina ne iznese prljav veš osim ukoliko taj veš sam nije usrao?
    Plaši se Saleta?
    Sale pa deset mesta prazno pa Vučić po strahoti.




    Loše se sećaš.
    Savanović je saznao da nije na spisku kod Dude tek kad su novinari došli da ga pitaju zašto nije na spisku pa tragikomedija sa Lutovcem čini mi se itd..

    Ali dobro Sale sujeta je sad i seljak.
    Ne ulazim ja u tvoje, moje, ti si me citirao dobio si odgovor. Tvoje misljenje, tvoja stvar.

    To sto je prestao ili nece da komentarise, za sada mozda, sasvim je ok. Treba znati i stati nekad, a to nas bas i ne odlikuje uvek.

    Lepo sam napisla secam se da SAM JA PISALA O TOME OVDE, a naravno da se ne secam, niti moram da pamtim jos i takve stvari...to o cemu sam pisala vadila sam iz tadasnje stampe, jer znam da su Divac i Djordjevic otkazivali ucesce za rep, zbog umora i zelje da budu sa porodicama..i niko ih zbog toga nije pljuvao.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • ... a može i direktno da se zaradi na SNS-u. Puna je reprezentacija takvih, i košarkaška i fudbalska.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Kada sam pomenuo da "Pa čovek ima ugovor, ima posao boli ga uvce za SNS i ostale, radi ovo oko repke sada zato što voli zemlju i ima taj takmičarski duh."
        Mislio sam na njegov ugovor sa klubom iz Italije, ne zavisi od saveza (ne živi od plate selektora) te je stoga nezavistan u donošenju odluka.
        Prvi bold se apsolutno slažem.
        A ok, nisam te razumela.

        Mada i biti selektor nije mala stvar, pogotovu sto ima neke rezultate, pa mu mozda nije problem da na neke stavove ili ubedjenja zazmuri... ovo pominjem jer je covek ko covek na sve spreman i pomalo proklet.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ma zašto bi Sale povijao kičmu pred psihopatom?
          I kao igrač i kao trener je zaradjivao i sad zaradjuje u klubu.

          Na političkim skupovima ne retko sam ga vidjao kod Tadića i žutih, nikad SNS, sad je odjednom Sale botina što je oladio za jedno okupljanje Kalinu trolera i kavgadžiju.

          Comment


          • Jedva čekam SP da počne a zatim ABA i EL....automatski će rasprava da prestane i pažnja će biti usmerena na igru i navijanje.
            Drugim rečima: dosadiste.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Ako nije istina objasni mi zasto je Kalinicev stav o Kosovo preslikan Vucic govor o toj temi.
              Da ti pojasnim mada ako to treba da radim cisto sumnjam. Kalinic je izneo svoj stav, ima pravo na to kao slobodnomisleca licnost. Psiho ne sme jer je Predsednik i mora da postuje Ustav i zakletvu. Imas od juce vest: "Rukovodstvo Srbije vec sada je spremno da potpise za Kosovo sta god treba, ako dobije garancije da zbog toga nece izgubiti vlast", pise Moskovski centar Karnegi.
              To je sustina, vlast i samo vlast, tj. pljacka i bogacenje svoje porodice. Psiho je spreman da sutra ukine Republiku Srpsku ako ga ovi sa zapada pritisnu, da uvede Srrbiju u NATO ako mora... Tadic je Merkelovoj rekao NE kada je zahtevala ukidanje srpskih institucija na severu KIM, ovaj je sve dao i dace jos vise samo da ostane na vlasti. Covek je mentalno bolestan, psihopata koji ima bolesnu zelju da udje u srpsku istoriju. Jadnik samo ne shvata da kada umre ljudi ce da ga pljuju i to najvise ovi koji ga sada brane.
              I jos jedna stvar kosrakasice Srbije posle osvojene bronze su slikale sa Djilasom i to se Psihu nije dopalo zato se sve radi da ne dodje do ponovnog iskakanja. Pa sta ima da ti pricam kad on nije cestirao Novaku titulu na AO samo zato sto je Ivan Ivanovic bio u njegovom boksu.

              Comment


              • Ma znam ja ko je i sta je Vucic,nego mi ovde ljudi pricaju o Kalinicu opozicionaru a on ima stav o Kosovu kao i Vucic,bukvalno je ponovio ono sto Vucic prica od kako je dosao na vlast,kako smo mi Srbi jadni i bedni i kako treba sto pre da resimo kosovsko pitanje zbog buducnosti nase dece.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Da ti pojasnim mada ako to treba da radim cisto sumnjam. Kalinic je izneo svoj stav, ima pravo na to kao slobodnomisleca licnost. Psiho ne sme jer je Predsednik i mora da postuje Ustav i zakletvu. Imas od juce vest: "Rukovodstvo Srbije vec sada je spremno da potpise za Kosovo sta god treba, ako dobije garancije da zbog toga nece izgubiti vlast", pise Moskovski centar Karnegi.
                  To je sustina, vlast i samo vlast, tj. pljacka i bogacenje svoje porodice. Psiho je spreman da sutra ukine Republiku Srpsku ako ga ovi sa zapada pritisnu, da uvede Srrbiju u NATO ako mora... Tadic je Merkelovoj rekao NE kada je zahtevala ukidanje srpskih institucija na severu KIM, ovaj je sve dao i dace jos vise samo da ostane na vlasti. Covek je mentalno bolestan, psihopata koji ima bolesnu zelju da udje u srpsku istoriju. Jadnik samo ne shvata da kada umre ljudi ce da ga pljuju i to najvise ovi koji ga sada brane.
                  I jos jedna stvar kosrakasice Srbije posle osvojene bronze su slikale sa Djilasom i to se Psihu nije dopalo zato se sve radi da ne dodje do ponovnog iskakanja. Pa sta ima da ti pricam kad on nije cestirao Novaku titulu na AO samo zato sto je Ivan Ivanovic bio u njegovom boksu.
                  Čestitao je Novaku, baš sam pratio iz tog razloga koji si naveo.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Ma znam ja ko je i sta je Vucic,nego mi ovde ljudi pricaju o Kalinicu opozicionaru a on ima stav o Kosovu kao i Vucic,bukvalno je ponovio ono sto Vucic prica od kako je dosao na vlast,kako smo mi Srbi jadni i bedni i kako treba sto pre da resimo kosovsko pitanje zbog buducnosti nase dece.
                    Ko god ima stav da Kosovo treba priznati ili resiti i ici dalje je sns kadar i ima vucicevu politiku itd?

                    To nije tacno. Kalinic je sto puta pidrzao 1 od 5m i opozicione price. Ne budite smesni..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Zero_privilegi View Post

                      Ali pošto ste vi zagovornici slobode mišljenja pod koje spada i uvreda evo da kažem šta bih odgovorio pod velom slobode mišljenja slobodnom misliocu Kaliniću : "sagneš se Srbima majmune krivousti".
                      Ako ti neko svojim ponašanjem da materijala da mu prilepiš i neku uvredu i treba to uraditi. Evo recimo Kalinić je posle onog duela sa Birčevićem, pa zatim onim svojim postupcima u Turskoj gde je provocirao protivničke igrače dao materijala da ga nazovem idiotom i degenerikom.

                      Što se tiče nas kao naroda, nama se stalno kroz medije nameće kako mi mislimo da smo najbolji narod na svetu, nebeski, od Boga odabrani, obeleženi...To nije tačno, odgovorno tvrdim da ne postoji narod na svetu koji više pljuje po sebi od srpskog naroda. Svakog dana na svakom koraku možete ćuti da smo najgori. Mana mnogo imamo ali nismo najgori.

                      I za kraj mene ne iznenađuje nezadovoljstvo mnogih povodom Saletovog spiska. U bilo kojoj reprezentaciji na svetu uvek će biti navijača koji će biti nezadovoljni i pitati zašto ovaj, a ne onaj, a zbog nepozivanja određenih igrača širiti teorije zavere. Sale za sada radi odličan posao sa reprezentacijom. Ič nisam opterećen spiskom, apsolutno imam poverenja u legendu Saleta.

                      Turam tačku.

                      Comment


                      • Dzabe objasnjavas losmi. Ljudi ni ne citaju stan on pise nego ga napadaju da je vucicev covek iz onoga sto su saznali iz vucicevih svinjformer.
                        Ne podrzavam ni vucica ni cedu pa mi je jasno da je kosovo izgubljeno i nisu nam ga uzeli ni albanci, ni amerikanci ni nato nego smo ga mi nasim pogresnim potezima izgubili

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ko god ima stav da Kosovo treba priznati ili resiti i ici dalje je sns kadar i ima vucicevu politiku itd?

                          To nije tacno. Kalinic je sto puta pidrzao 1 od 5m i opozicione price. Ne budite smesni..
                          Ti misliš da on to prati? Ne budi smešan, piše postove po automatizmu zato što se neko drznuo da kaže "ćelavi car je go".
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Pa jel ima neke logike da podrzavas Vuciceve govore i vices ja sam opozicionar,ukljucite malo vijuge.

                            Comment


                            • Ahhahaha..
                              Ovde su svi koji su na strani Saleta botine a Kalinić je istinski patriota poput Čede Jovanovića. Ali narod sumnjivog karaktera i lošeg mentaliteta to ne vidi.

                              E pa u to ime idemo:
                              Vučić je najzaslužniji za popularizaciju košarke u Srbiji. Pre njega košarku je pratilo samo 33% Srba tj. Grobara i po koji Delija i nikoga nije bilo briga za taj nebitni sport.

                              Ali Sale sujeta tek šta radi.
                              Prvo je Micova najurio pa je podigao interesovanje basketa na 50%..

                              Zatim je iscimao Raška Katića koji je betonirao ploču na kući i sa njim uzeo srebro ide level popularnosti na 100%..

                              Onda je predobrog džina Bobija liferovao pa je zumirao pažnju basketa na 200%

                              Sad je Kalinu istinskog patriotu poslao na odmor i povećao zum na 300%

                              Sad kad odvede Radulju i Birču na SP biće mu napljuvana ćelava glava dok mu kosa ne izraste.
                              Ide popularnost tima na level max.

                              Još jednom da se zahvalim našem velikom vodji što nam je podigao popularnost košarke i Saletu koji je na krilima tog mitskog Pegaza povratio kult reprezentacije i izvukao je iz rupčage.
                              Last edited by Chiwwi; 27-07-19, 11:55.

                              Comment


                              • Navijaci Zvezde dugo prate kosarke od doba sljake zlibnici bi rekli. Dok ovih 33% zli jezici bi rekli od propasti SFRJ.

                                Gledate ostrasceno, pa mi Saletu nikada nismo zvizdsli naspram vas. Tako da si pobrkao pricu kao i kolega ti Mihajlo
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X