Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teo, Jovic
    Bogdanovic, Nedovic, Milosavljevic
    Kalinic, Lucic
    Bjelica, Simonovic
    Jokic, Bobi, Milutinov
    sigpic

    Comment


    • Čestitke Saletu, stručnom štabu i igračima na plasmanu na SP.

      Nadam se da povrede neće uticati na konačan spisak, a za sve ostalo neka se sami pobrinu.

      Ne brinem se ja za našu košarku sve dok su Danilović, Tomašević, Đorđević i Teo tu gde jesu.

      Veliki su to šampioni.

      Comment


      • Teo i sa jednom nogom je naš najbolji plej, igra brate ofanzivno-kreativno "za sve pare"...Milutinov aka Mlohatinov je za koplje trenutno naš najbolji centar, ne znam u kakvom je stanju Kuz ali u kakvom god da je stanju njegova je pozicija minimum br 2 što se tiče centara van NBA o Raduljici je bzvz govoriti i pisati njega baš izgleda zabole za košarku.
        Od Lučića dobiješ uvek ono očekivano od njega i t je to.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • I ko putuje in Čajna?
          Mislim koji tim? Da vas cujem...

          Edit: upssss poceli ste vec
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • dekkard i blond se pustaju, u nadi da ce ostaviti medjusobne prepirke, na slobodu.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Sumnjam za Nedovića...nije sigurno da li će ozdraviti od povrede u junu ove godine.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                I ko putuje in Čajna?
                Mislim koji tim? Da vas cujem...

                Edit: upssss poceli ste vec
                Ekipe ucesnici i navijaci.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Onda umesto njega Guduric i to je to. Problem je sto sem Bjelice nemamo ozbiljnu cetvorku. To je pozicija gde smo bas tanki.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Teo i sa jednom nogom je naš najbolji plej, igra brate ofanzivno-kreativno "za sve pare"...Milutinov aka Mlohatinov je za koplje trenutno naš najbolji centar, ne znam u kakvom je stanju Kuz ali u kakvom god da je stanju njegova je pozicija minimum br 2 što se tiče centara van NBA o Raduljici je bzvz govoriti i pisati njega baš izgleda zabole za košarku.
                    Od Lučića dobiješ uvek ono očekivano od njega i t je to.
                    I posle kazu mi ispod Zrnova ne znamo sta je kosarka?
                    More - jatagan ce da radi, kad je cast i znanje u pitanju!
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Teo, Jovic
                      Bogdanovic, Nedovic, Milosavljevic
                      Kalinic, Lucic
                      Bjelica, Simonovic
                      Jokic, Bobi, Milutinov
                      Raduljicu ce Sale povesti pa makar vodio 4 centra, njegovo mesto se uopste ne dovodi u pitanje...I verujem da ce umesto Simona ici Jelovac, i Vasilije umesto Nedovica koji je stalno povredjen.

                      Comment


                      • Jokic nece - Stimac je tu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • I Jović se često nalazi na listi povređenih, svakko da Vasa zaslužuje poziv ali ja ne bih insistirao na Jokiću jer mislim da njemu reprezentacija nije prioritet. Pozicija 4 je betonirana za Bjelkana a drugu četvorku treba tražiti u igračima kakve Đorđević želi, ako želi 3/4 opciju onda je Simon u prednosti a ako traži i očekuje 4/5 opciju onda su tu Jelovac i Birčević (iako ni jedan ni drugi nisu neki defanzivci) i tu je možda kao dvanestog člana poželjno povesti nekog mladog prospekta.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Teo,Jovic,Vasa,
                            Bogdan,Milosavljevic (Nedovic,Guduric)
                            Lucic, Kalinic,
                            Bjelica,Jokic
                            Bobi,Milutinov, Raduljica,(Jokic)

                            Comment


                            • Ja ne vidim gde ce da nadje mesta za Bobija ako svi prihvate poziv,Raduljica,Milutinov i Jokic sigurno su u prednosti i to sa razlogom.Raduljica najbolje partije pruza u reprezentaciji,izuzetno talentovan napadacki,Milutinov jedan od najvaznijih igraca za nasu defanzivu,Jokic je najbolji u Evropi.Bobi sigurno nije talentovaniji napadacki od Raduljice a u odbrani je opasna rupa sto je pokazalo finale sa Slovenijom.

                              Comment


                              • I sta bi sa hejterima,? Hocemo da teramo Tea i Djordjevica, lepo rekoh plasiracemo se sve drugo je nevazno na finalnom turniru je bitno.

                                Comment

                                Working...
                                X