Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S Guduricem je problem sto nestane kad je najbitnije,recimo na final fouru ga nisam ni video da nesto igra,ali mi imamo problem sa tim cistim suterima tako da bih ja voleo da vidim Gudurica u timu,samo ne vidim ko ce otpasti,Djordjevic ozbiljno racuna na Nedovica a koliko vidim i na Milosavljevica.

    Comment


    • Sledeca sezona je Gudurina. On je tek od ng u Feneru dobio ulogu nosioca. Zoc dugo mlade igrace uvodi u sistem i kad budu spremni dodeli im ulogu za koju ih je spremao. A Guduru sprema za prvu violinu tima. Po meni ako na 2 igraju Bogdan i Nedovic, na 3 bi trebalo da minutazu dele Guduric i Lucic. Milosavljevica i Simonovica bih razmatrao samo u slucaju povrede nekog od ovih igraca. Kalinic ce sigurno menjati Bjelicu na 4 i nece igrati na 3. Ali dobro, videcemo kako Djordjevic razmislja.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Koji su to 13,14,15 igrac?
        13,14,15 ce biti oni koji ce poslednji otpasti. Toliko ima igraca koji ozbiljno konkurisu za prvih 12. Kad se svi odazovu imamo 15 odlicnih kosarkasa gde svako od njih zbog nekog svog kvaliteta zasluzuje da bude u 12. E sada to treba upakovati da taj njihov individualni kvalitet doprinosi timskom.

        Comment


        • Teo, Jovic, Vasa
          Bogdan, Nedovic, Guduric
          Kalina, Lucic, Gagi, Simonovic
          Bjelica
          Jokic, Bobi, Milutinov, Raduljica

          U zbiru 15 igraca.... medju njima treba traziti 12, a deset po meni je vec sigurno. Znaci jedna dilema na 2/3 i jedna na 5.

          Comment


          • Ako ide Nedovic onda je Jovic visak. Teo, Vasa i po potrebi Nedovic vise nego dovoljno igraca na 1. Cak i Bogdan moze na 1 u nekim varijantama.
            Last edited by Storm; 25-05-19, 13:31.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Ako ide Nedovic onda je Jovic visak. Teo, Vasa i po potrebi Nedovic vise nego dovoljno igraca na 1. Cak i Bogdan moze na 1 u nekim varijantama.
              Sve je moguce... Jovic ce biti visak samo ako bude kuburio sa povredom.

              Comment


              • Jovic ima hronicne muke sa ledjima. Mozda mu je i bolje da odmara celo leto. Nece se naigrati pored Tea i Micica. Ima on previse godina da udje da brani zadnji napad u poluvremenu. A mozda nam i neki otkaz olaksa skracenje spiska.

                Comment


                • Mislim da će i Boriša Simanić konkurisati za najboljih 12 iz više razloga. Kao prvo mlad je i strašan je potencijal koji prestavlja budućnost reprezentacije na poziciji 4. Svakako će proći pripreme ali eventualni njegov odlazak u Kinu imao bi veliki značaj, kao Kalina 2014.

                  Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Konkurisace, ali samo za siri spisak.

                    Comment


                    • Đorđević: Na pogrešan način se borimo za Nakića

                      http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...za-nakica.html

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Teo, Jovic, Vasa
                        Bogdan, Nedovic, Guduric
                        Kalina, Lucic, Gagi, Simonovic
                        Bjelica
                        Jokic, Bobi, Milutinov, Raduljica

                        U zbiru 15 igraca.... medju njima treba traziti 12, a deset po meni je vec sigurno. Znaci jedna dilema na 2/3 i jedna na 5.
                        Gagi, Simonovic, Raduljica... easy...

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Gagi, Simonovic, Raduljica... easy...
                          U ovom momentu to tako deluje ali nevertheless.... videces, ako u par pripremnih utakmica Raduljica zabije dabl dabl, a Simon udje u njegovu seriju trojki prvi ovde forumasi ima da dijametralno promene misljenje pa da kukaju ako budu izostavljeni. Icice oni koji trebaju da idu - easy

                          Comment


                          • Nece niko promeniti misljenje, mani se tih prica i kontriranja svima na ovoj temi. Kakav crni Simon, Raduljica i Gagi...jedino ako se neko povredi od ovih. Pre bih pare ulozio na Bircevica, selektor nesto vii u njemu..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Kakvo crno kontriranje, ne mogu ja da budem kriv sto ti umislio da si veci strucnjak od Djordjevica. Bircevic je uletao samo nakon svih onih silnih otkaza, a i inace smo bili tanki na poziciji 4.

                              Comment


                              • Ne, mislim da sam od tebe. Pa zato ovo kazem, sa Djordjevicem jos nisam pricao. Cuj Raduljica, Simon i Sin Dragan. Oce to, kako nece ali ajde da vidimo ko ce biti u pravu.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X