Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Bolje da te zanima sta misli Losmi Posto si na forumu a ne u strucnom stabu.
    Nisi ni ti u strucnom stabu.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Potrdjeno da igra i Bobi..

      Comment


      • Prvi put posle ko zna koliko godina da imamo kompletan tim vec sad ako Bog da zdravlja...
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ja verujem da ce i pripremni mecevi biti pokazatelj trenutne forme i uklopljenosti pojedinaca u Djordjevicev sistem, te da ce na osnovu prikazanog u tim mecevima Sale odluciti ko ide na SP. Pre svega tu mislim na pozicije 2 i 3 gde je najveca guzva.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Ja verujem da ce i pripremni mecevi biti pokazatelj trenutne forme i uklopljenosti pojedinaca u Djordjevicev sistem, te da ce na osnovu prikazanog u tim mecevima Sale odluciti ko ide na SP. Pre svega tu mislim na pozicije 2 i 3 gde je najveca guzva.
            Tako je... kao i za treceg igraca na poziciji 5.

            Comment


            • Kad bih ja birao, samo bih birao dal cu voditi Nedovica, ovo ostalo mu je kao na tacni poslozeno. Mada realno ne znam ni koga bi mesto njega. Milosavljevic ima ocajnu sezonu iza sebe...Ma potpuno je jasno ko ce da ide, samo da ne bude povreda. Biti selektor ove generacije je poprilicno lak zadatak.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nije bas jasno... sad ce mu biti najteze jer ce imati 15 igraca za 12 mesta. Uvek je trenerima bilo najteze da skrajnu ta poslednja 2,3 igraca sa spiska koji prodju kroz skoro cele pripreme, a pogotovo sada kada ce to biti kvalitetni igraci koji sigurno svi zasluzuju da igraju.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Cuj pitanje Raduljica ili Milutinov. Ako uzme Raduljicu i Bircu opet, poslati ga carterom za Bolonju da pripremi tim za PO sl godine..
                  to bi stvarno bila bruka i sramota ....

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Ja verujem da ce i pripremni mecevi biti pokazatelj trenutne forme i uklopljenosti pojedinaca u Djordjevicev sistem, te da ce na osnovu prikazanog u tim mecevima Sale odluciti ko ide na SP. Pre svega tu mislim na pozicije 2 i 3 gde je najveca guzva.
                    Djordjevic i jeste los trener je r kod njega ne postoji sistem ...sreca toliko smo jaki igracki da je samo pitanje hocemo li biti 2,3 ili 4

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Nije bas jasno... sad ce mu biti najteze jer ce imati 15 igraca za 12 mesta. Uvek je trenerima bilo najteze da skrajnu ta poslednja 2,3 igraca sa spiska koji prodju kroz skoro cele pripreme, a pogotovo sada kada ce to biti kvalitetni igraci koji sigurno svi zasluzuju da igraju.
                      Koji su to 13,14,15 igrac?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Simon ,Stimac ,Gudura,pitanje sta ce i sa Kalinom biti
                        Last edited by darko pancev; 25-05-19, 11:46.

                        Comment


                        • Stimac i Markovic su pre 2 godine zavrsili reprezentativnu karijeru. Ne bi me cudilo da Sale povede 4 centra (Jokic, Radulja, Bobi i Milutinov), znajući koliko voli Raduljicu i da je ovaj vec domaci u Kini...u tom slucaju bi mogao da kombinuje 2 centra kao sto su npr u Denveru Jokic i Plamli u istom trenutku na parketu, pa da upari Jokica i Milutinova npr... Milosavljevic je bio glavni igrac u kvalifikacijama, i secamo se kako ga je Sale hvalio tako da je i on gotovo siguran... Steta sto po Nba pravilu nasa 4 igraca nece moci da se priključe radu pre 28 dana do pocetka turnira... Da li neko zna kada je okupljanje reprezentacije, ili siri spisak?

                          Comment


                          • Sta bre Gudura? Na pozicijama 2/3 imamo samo jednog boljeg igraca od Gudurica, to je Bogdanovic. Gudura je ove sezone jedan od nosilaca igre najboljeg tima EL u ligaskom delu sezone. Jeste u padu forme u poslednje vreme kao i ceo Fener, ali i dalje je sadasnjost i buducnost reprezentacije. Koji bre Milosavljevic koji se celu karijeru muva po nekim Unikahama i Albama. Najveci klub u kom je taj covek igrao je Partizan. To isto mislim i za Simonovica. Man’te se izbacivanja Gudurica iz rostera, jer ne verujem da ce to Djordjevicu pasti na pamet da uradi. A ako mu padne onda je mentol.
                            Last edited by Storm; 25-05-19, 12:15.

                            Comment


                            • Unikaha, Alba i partizan su veci klubovi od Fenera....Fener je sto bi rekli neki novi klinci, cista plastika
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Samo Partizan je veci klub. Kako god. Gudurica trenira najtrofejniji evropski trener. Za Milosavljevica, Simonovica i Lucica se cak nije ni raspitivao.

                                Comment

                                Working...
                                X