Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se slazem da bi Milutinov trebalo da bude siguran,da u odbrani zakrpi rupe kojih ce biti,a Raduljica ili Bobi tu mi je egal,zbog doprinosa reprezentaciji desetak godina unazad pre sam za Raduljicu,nije nista veci rekreativac od Bobija,on bar igra tu kinesku ligu dok Bobi vise navija nego sto igra taj NBA.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Ja se slazem da bi Milutinov trebalo da bude siguran,da u odbrani zakrpi rupe kojih ce biti,a Raduljica ili Bobi tu mi je egal,zbog doprinosa reprezentaciji desetak godina unazad pre sam za Raduljicu,nije nista veci rekreativac od Bobija,on bar igra tu kinesku ligu dok Bobi vise navija nego sto igra taj NBA.
      Bobi I kao navijac u NBA jaci od Raduljicinih 30 poena u Kineskoj ligi. Mada se uvek odazivao i bio tu za reprezentaciju tako da ako nam selektor bude isao na neku kartu sentimetalnosti a ne razuma Milutinov nece ici.
      Mada nisam ni siguran da Bobi 100% ide u Kinu, jel se izjasnio?
      Last edited by Indigo; 24-05-19, 17:05.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Jedno je sta svako misli kako bi on uradio, a drugo je sta ce uraditi strucni stab jer ce oni imati vise informacija od forumasa koji samo na tv-u posmatraju igru igraca u klupskim takmicenja.

        Ako cemo napasti amerikance u tom eventualnom susretu, a verujem da hocemo, Bobi ce morati da bude u 12... tih 13,14 minuta da odmeni Jokica bi bilo vise nego korisno. Sa njim imamo oruzje vise u napadu. Milutinov je sa svojom odbranom sigurno kosarkaski kompatibilniji sa ovom dvojkom, ali Raduljica iskustvom i ponasanjem mnogo znaci ovim momcima... prakticno su odrasli zajedno i odlicno se poznaju, pogotovo dvojac Teo/Raduljica. Raduljica dosta znaci za atmosferu a i on ima iskustvo iz NBA. Naravno ako bude dosao mlitav na pripreme i lose ih bude odradio mislim da nece biti dileme sta ce se desiti, ali ce pored toga ogroman mozda i presudjujuci faktor biti ko ce se od njih bolje uklopiti u tim. U ovom trenutku to ne zna ni strucni stab, a kamoli forumasi.
        Last edited by mmajstor; 24-05-19, 17:22.

        Comment


        • Nemoj da potcenjujes forumase. Znamo mi dosta
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Raduljica nije odigrao jaci mec 2 godine. Bilo sta da bude kriterijum sem trenutne forme i sezone koju su igraci imali iza sebe bi bilo nepravedno. Dres reprezentacije se zasluzuje igrama i nema drugog kriterijuma. Druga je stvar ako neko ne zeli da bude 11. ili 12. igrac, pa u dogovoru sa selektorom bude precrtan na svoju inicijativu. Pored dva nba centra i jednog od najboljih petica EL, igrac iz kineske lige nema mesta.
            Last edited by Storm; 24-05-19, 17:30.

            Comment


            • To je valjda i poenta foruma, da kazemo sta mi mislimo. Strucni stab, ko ih jebe realno oni rade kako misle da treba i to je to. Sto ne znaci da su imuni na kritiku i protisak.

              Comment


              • Ja sam napisao kako mislim da oni misle... a to je da ce biti velike dileme izmedju Raduljice i Milutinova. Mnogo vise me interesuje kako misli strucni stab jer u zavisnosti od toga cemo gledati ovog ili onog igraca na SP, od toga sta misli Losmi

                Comment


                • Izgleda da se Macvan oporavio,i on je u konkurenciji za SP,to je dobro,tanki smo na cetvorci,samo Bjelica.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Ja sam napisao kako mislim da oni misle... a to je da ce biti velike dileme izmedju Raduljice i Milutinova. Mnogo vise me interesuje kako misli strucni stab jer u zavisnosti od toga cemo gledati ovog ili onog igraca na SP, od toga sta misli Losmi
                    Bolje da te zanima sta misli Losmi Posto si na forumu a ne u strucnom stabu.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Nego da Vas pitam, ste da napravim takmicenje za SP, slicno ce biti i za ABA. Ako ste raspolozeni . Nagrade nema,ali bice licna satisfakcija. Sastoji se iz toga da ce jedan igrac pogadjati od prvog do poslednjeg mesta i da za svako pogodjeno mesto bice npr 5 poena, za -1 mesto gore dole ide 3 poena a za -2+ ide jedan poen. Takodje ide i za grupe tako+ svaki mec ce se gadjati razlika npr USA-Nigerija+40 i tako ako se pogodi tacno ide npr 10p za -1 5 a za +2 3 npr i tako svako kolo ce se gadjati razlika i na kraju ko sakupi najvise poena ce biti prvi

                      Mislim da je dobar sistem pa da vidimo. Bice zanimljivo ) jos je rano ali da pripremamo polako
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Što da ne. Ja sam za.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Izgleda da se Macvan oporavio,i on je u konkurenciji za SP,to je dobro,tanki smo na cetvorci,samo Bjelica.
                          Potpuno legitiman stav ako BRaduljicu računaju u ozbiljnu opciju pored Milutinova i Bobija.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Bolje da te zanima sta misli Losmi Posto si na forumu a ne u strucnom stabu.
                            Kako nisam... pa zar me ne zoves selektor.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Izgleda da se Macvan oporavio,i on je u konkurenciji za SP,to je dobro,tanki smo na cetvorci,samo Bjelica.
                              Kalina moze bez problema da zameni Bjelicu na 4. Macvanu to ne treba.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nemoj da potcenjujes forumase. Znamo mi dosta
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X