Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Kako ti to vidis da cemo imati bolji tim ako igra DM, samo mi to nije jasno...
    Objasnjeno je na ovoj zadnjoj konferenciji. Ako neko pokaze toliku volju da bude deo tima i da igra i pored rupture misica, to je ono sto se u ovoj reprezentaciji trazi da bi probudilo sto jacu volju i kod ostalih igraca. To motivise ostale igrace da daju svoj maksimum i da se podrede kolektivu. Naravno da ne treba svako da igra povredjen, ali zelja treba biti sto jaca da se nesto postigne kao tim.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Objasnjeno je na ovoj zadnjoj konferenciji. Ako neko pokaze toliku volju da bude deo tima i da igra i pored rupture misica, to je ono sto se u ovoj reprezentaciji trazi da bi probudilo sto jacu volju i kod ostalih igraca. To motivise ostale igrace da daju svoj maksimum i da se podrede kolektivu. Naravno da ne treba svako da igra povredjen, ali zelja treba biti sto jaca da se nesto postigne kao tim.
      To uopste ne znaci da cemo imati bolji tim....niti znaci da ima vecu zelju od bilo kog drugog igraca...Naravno postoji zelja velika kod njega, ali postoji i kod mene, pa ne igram ..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Guduric je unapredio svoju igru u odbrani i navikao je i u Feneru da nije prva violina tako da reprezeentacija ne bi izgubila defanzivno ali bi zato ofanzivno dobila u odnosu na DM.
        Sto se tice "vojnika" reprezentacije pa tu su dva igraca dva "pit bula" u odbrani - Lucic i Kalinic u napadu nisu zahtevni ali ce "svoje lopte" iskoristiti. Uvek ce biti prisutni na skoku u napadu...u odbrani su po meni mnogo bolji nego DM i oba igraca su polivalentna Kalina moze na 4 a Lucic mislim da moze i dvojke da cuva ali Djordjevic bira ne neki random forumasi.
        Last edited by nebitan; 25-02-19, 10:15.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          To uopste ne znaci da cemo imati bolji tim....niti znaci da ima vecu zelju od bilo kog drugog igraca...Naravno postoji zelja velika kod njega, ali postoji i kod mene, pa ne igram ..
          Pa da profesionalno igras i da imas tu zelju, sigurno bi ti to bio veliki plus.

          A da bi znao sta je neophodno da imas sto bolji tim, trebalo bi da se dokazes kao lider i vodja odredjene grupe ljudi na zajednickom cilju i pod velikim pritiskom javnosti.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Guduric je unapredio svoju igru u odbrani i navikao je i u Feneru da nije prva violina tako da reprezeentacija ne bi izgubila defanzivno ali bi zato ofanzivno dobila u odnosu na DM.
            Sto se tice "vojnika" reprezentacije pa tu su dva igraca dva "pit bula" u odbrani - Lucic i Kalinic u napadu nisu zahtevni ali ce "svoje lopte" iskoristiti. Uvek ce biti prisutni na skoku u napadu...u odbrani su po meni mnogo bolji nego DM i oba igraca su polivalentna Kalina moze na 4 a Lucic mislim da moze i dvojke da cuva ali Djordjevic bira ne neki random forumasi.
            Upravo tako.

            Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Teo,Jovic, Vasa, mozda zbog hronicnih povreda koji vuce Jovic a forme Vase da Sale izbaci Jovica , i time poveca jedno mesto na dvojci na ustrb cistog playa, Ima Bogdana pa i Nedovica ako ga bude vodio da uskoce u ulogu pomocnog playa.
              I ja sam misljenja da ce Gagija voditi, ali je cinjenica da i kada ga je vodio bio 11 ti li 12ti u rotaciji i imao jaku malu ulogu.

              Na 5ici mi je misterija da li ce Jokic ici, Raduljica vrlo lako moze postati novi Stimac koji ce ici radi "hemije". Svaka ekipa ima svog FC3 za svlacionicu.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Milosavljević je jednostavno sve ono što treba imati jedan ozbiljan reprezentativni tim. Borac bez mane i straha koji nikada ne ustukne kad je teško, stani-pani. Nenametljivo koristan u svim fazama košarkaške igre.
                A mnogo se potcenjuje i njegov ofanzivni kvalitet i napadačka sklonost. A nebrojeno puta je čupao Partizan upravo kroz prodor igru i ne mali put šutem za tri.
                Da ne govorim šta predstavlja u odbrambenom smislu.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Pogledaj njegoviu statistiku iz meča sa Grcima kada su igrali Bogdan , Vasa , Jovke , Nedović .Bez učinka , svega 3 m na terenu . A možeš da pogledaš i statistiku sa EP . Gudura je posle EP , dve sezone kod najboljeg trenera u Evropi ...valjda je nešto napredovao ?

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Ako svi budu zdravi, ja ocekujem nesto ovako:

                  Teo, Jovic, Micic
                  Bogdanovic, Nedovic, Guduric
                  Kalinic, Lucic
                  Bjelica
                  Jokic, Bobi, Milutinov

                  Jeste 1 cetvorka ali tu ce koristiti Kalinica i Jokica u nekim situacijama a Bogdama ce koristiti na 3 kao i Tea na poziciji 2. Uglavnom bas ima mnogo opcija da kombinuje ali daj Boze zdravlja i da se svi odazovu pa cemo lako

                  Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                  Slažem se sa ovim u potpunosti.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • .. plašim se da nema šanse da odemo kompletni tj. u najjačem sastavu, nikad nismo.. tako da, biT će neki Simon, Birča, Štime na spisku za Ćinu ..

                    Comment


                    • Teo , Micic , Jovic
                      Bogdanovic , Nedovic , Guduric (Gagi )
                      Kalina , Lucic
                      Bjelica
                      Jokic , Bobi , Milutinov

                      Realno trenutno nas najbolji tim jedina dilema je Gudura ili Gagi

                      Comment


                      • Originally posted by Netz View Post
                        Teo , Micic , Jovic
                        Bogdanovic , Nedovic , Guduric (Gagi )
                        Kalina , Lucic
                        Bjelica
                        Jokic , Bobi , Milutinov

                        Realno trenutno nas najbolji tim jedina dilema je Gudura ili Gagi
                        Jedina bolja trojka od Lučića je Micov ali je ta priča nažalost završena. Mada je i Lučić dovoljno dobar za srebro.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Nije možda u odgovarajućem topiku , Sasa Obradović zameniće Filipovskog na klupi Monaka.
                          Ugovor se obavežava do leta 2021.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • I nije, ili je za topic KK Crvena Zvezda - bivši igrači i treneri ili za Evropska košarka (vesti, transferi...), ali kad si već postavio ovde da prokomentarišemo. Nije iznenađenje, bilo je samo pitanje vremena koji klub/liga će ga privoleti da dođe. Puno sreće u nastavku karijere, znanja ne nedostaje!
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Topic Evropska košarka je slabo posećen tako da nema svrhe tamo postavljati nešto.
                              Monako se usrećio jer bolji JACK POT od angažmana ćelavog nije mogao ubosti.
                              Nema Obradović na raspolaganju loš roster, verujem da mogu nekako ugroziti sa ove distance nedodirljivi Parkerov Asvel.

                              Comment


                              • Korak nazad u karijeri.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X