Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LosmiSK, mogao bi sa svojim hejtom na sve sto radi Sale Djordjevic da troskoknes na temu Pomracenje uma, blizu si discipline bacanje trola na tri metra.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by madafaka73 View Post
      Prvo i osnovno, fizički nespremna ekipa. Pad koncenracije i ostalo je povezano sa padom snage. Ne bih ulazio u taktičke zamisli selekora jer ih ne razumem. Imamo li uopšte šanse za odlazak na SP, ako kojim slučajem izgubimo od Grka u Beogradu?
      Mi do kraja kvalifikacija imamo jos 5 utakmica ( 2 x Estonija, 2 x Izrael, 1 x Grcka). Da bi smo sigurno isli dalje trebaju nam 4 pobede. Ukoliko Gruzija izgubi bar jednu utakmicu, protiv Grcke u gostima, dovoljne su i 3 pobede. Grcka se vec plasirala na SP kao i Nemacka tako da je veliko pitanje u kakvom ce sastavu igrati protiv nas u revansu.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        U nedelju 20 i 15 h .Pionir
        Da....zapamtio sam da je bitna utakmica u utorak (hihih) samo sam permutovao 2 desavanja.


        Mi do kraja kvalifikacija imamo jos 5 utakmica ( 2 x Estonija, 2 x Izrael, 1 x Grcka). Da bi smo sigurno isli dalje trebaju nam 4 pobede. Ukoliko Gruzija izgubi bar jednu utakmicu, protiv Grcke u gostima, dovoljne su i 3 pobede. Grcka se vec plasirala na SP kao i Nemacka tako da je veliko pitanje u kakvom ce sastavu igrati protiv nas u revansu.
        Samo i mi cemo igrati u kombinovanom sastavu, a kao takvi smo se mucili i sa mucenom Austrijom
        Last edited by mmajstor; 14-09-18, 13:34.

        Comment


        • Spanci porazom opravili papazjaniji u njihovoj grupi. Porazom od Ukrajine svih 5 preostalih timova su u igri.

          Comment


          • Igra koja se svodi na soliranje i silovanje lopte ,bez odbrane ,neuigrano i bez jasnog plana u igri greska su iskljucivo selektora!
            dugo vremena govorim kako nije pravo resenje jer jos treba da uci ...kad mi kazu ali motivator je ..od toga mi kiselo na k...c krene!

            Comment


            • Jako je teško napraviti igru kada svaki prozor imaš različite nosioce, kada nema prijateljskih za uigravanje.

              Bacih pogled na ostale rezultate kad tamo porazi Francuske, Španije, Hrvatske, Rusije, Slovenije...

              Najbitnije je izboriti plasman, a igra će doći kao što uvek dolazi za velika takmičenja.

              Ponavljam, Sale je od Srbije napravio najbolju reprezentaciju ako izuzmemo Amere, najkonstantniji smo i imamo najviše medalja.

              Ja bih dodao i da igramo lepo kada imamo vremena da se uigramo.

              Comment


              • Hrvati izgubili kuci i pored Bogdanovica, Sarica, Zizica i Zupca. Slovenci su bez Dragica, Doncica i Rendolfa ispusena mustikla...

                Comment


                • Ja ne mogu da budem ni ljut kad izgubimo, a ni da kritikujem bilo kog igrača od kada smo samostalni. Košarku volim neuporedivo više nego fudbal, a trend koji je prisutan poslednjih godina sa neodazivanjem igrača i izmišljanjem razloga za neodazivanje mi ne dozvoljava. Mogu samo da budem zahvalan ovim igračima koji su došli i koji se bore za svoju zemlju. Igrači kao Bobi i Jokić su za mene mrtvi.

                  Comment


                  • Svi igraju sutra? Bice NBA show sutra protiv jakih Estonaca :P
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Kakvo ludilo u nasoj grupi, i Grcka i Nemacka gubili preko 15 razlike, protiv nasih direktnih rivala za to trece mesto. Grci gubili 6 na minut pre kraja. I dadose ipak kos za pobedu iz kontre na uz zvuk sirene. Nemci stigli 20 razlike vodili 88-81 na minut 2 do kraja, Izrael opet poveo. +1 za njih na 0.4s do kraja i imali 2 bacanja. Lik dao prvo, drugo samo da promasi, on promasio ceo obruc, Nemci uzeli TO i alley oop na 0.4s do kraja uspesan za produzetke hahaha. Valjda ce Nemci da dobiju, mnogo srece bi mogli da imamo ako dobiju, sa obzirom na to kako je moglo da bude.


                      Edit: Evo ih Nemci na +9
                      Last edited by colchonero; 16-09-18, 19:06.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Kakvo ludilo u nasoj grupi, i Grcka i Nemacka gubili preko 15 razlike, protiv nasih direktnih rivala za to trece mesto. Grci gubili 6 na minut pre kraja. I dadose ipak kos za pobedu iz kontre na uz zvuk sirene. Nemci stigli 20 razlike vodili 88-81 na minut 2 do kraja, Izrael opet poveo. +1 za njih na 0.4s do kraja i imali 2 bacanja. Lik dao prvo, drugo samo da promasi, on promasio ceo obruc, Nemci uzeli TO i alley oop na 0.4s do kraja uspesan za produzetke hahaha. Valjda ce Nemci da dobiju, mnogo srece bi mogli da imamo ako dobiju, sa obzirom na to kako je moglo da bude.


                        Edit: Evo ih Nemci na +9
                        Dobili Nemci. Neverovatne završnice na ove dve utakmice , prosto ne znaš šta je "luđe"... ipak ovo što su uradili Izraelci se ne viđa tako često .Ostvari se jedina mogućnost da se stigne do izjednačenja.

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Ma i dalje nista nije sigurno. Mi sa kombinovanim sastavom tesko sa bilo kojim prilotivnikom izlazimo na kraj. I sa ovim Estoncima cemo se muciti u gostima, a sa Izraelom sta bude da bude. Sve zavisi od sastava i ko se bude odazvao.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ma i dalje nista nije sigurno. Mi sa kombinovanim sastavom tesko sa bilo kojim prilotivnikom izlazimo na kraj. I sa ovim Estoncima cemo se muciti u gostima, a sa Izraelom sta bude da bude. Sve zavisi od sastava i ko se bude odazvao.
                            Od ovih večeras samo Simke , Jelovac i ova dvojica što su van 12 , Luković i Avramović.

                            Ipak , znače ovi porazi Izraela i Gruzije.
                            Nije gotovo ali dve pobede je lepa prednost

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Da, rezultati su legli kao melem na ranu.

                              Nadam se da ce tu biti i evroligaski igraci... ipak ce biti bitne utakmice. Mada gledam ovog Nedovica, igra 1na1 protiv neukih Estonaca 15 sek do kraja i ne moze da dobaci do obruca...

                              Comment


                              • Bravo Nacionale, rutinski danas ..

                                .. čestitke i mmajstoru, u inat Salohejterima!

                                Comment

                                Working...
                                X