Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grčka je jako dobra reprezentacija i za mene očekivan poraz, pogotovo na strani.

    Treba uzeti u obzir da su Bogi i Beli odavno na rapustu, mislim da su van takmičarskog ritma još od aprila.
    Bogi je imao taj zahvat na kolenu, Beli problem sa vratom, dok se i ostatak tima pred kraj sezone mučio sa povredama, kao Jović, Lučić, Kalinić...

    Sa druge strane Kalates i Slukas su u vrhunskom ritmu već duže vreme, Papanikolau je odlično odigrao na obe strane terena, dok je Printeziz carina.
    Jedino je neprijatno iznenađenje po nas Burusis, oji je jako nezgodan ako krene da pogađa za 3 i izvlači naše centre iz reketa.

    Sve u svemu ovo nije kiks.

    Sad da se zbijemo i da se premamo za Izrael.
    Mislim da ćemo se plasirati na SP i to briše kiks protiv Nemačke.

    Sale, Radule, Simon i ekipa su toliko zadužili da nije fer da ih razvlačimo posle ovakvih poraza.

    Comment


    • Bitno da se kvalifikujemo, nebitno kako

      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • A šta sada treba da se desi da se kvalifikujemo ?

        Comment


        • Da ostanemo najmanje treci....znaci nema vise kikseva.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Sad da se zbijemo i da se premamo za Izrael.
            Mislim da ćemo se plasirati na SP i to briše kiks protiv Nemačke.
            .
            Sve zavisi ko se bude odazvao. Greota je sto ovog puta nismo iskoristili 2 NBA igraca, posto ne verujem da ce se vise odazivati.
            Ko ce igrati protiv Izraela?

            Comment


            • Ma ovaj prozor je tesko sranje,niko od igraca nije 100% spreman,sad ulaze neki od njih u kasne pripreme,ovi sto su u NBA sad uskoro pocinju sa ozbiljnim pripremama. Tesko bas sa ovakvom pripremom i igrom. Pritom,ni Grcka nije imala drugi izgovor i bolje su se snasli nego mi.

              U ovakvom delu treba biti snalazljiv. Sad,sta da se radi,iduce mecevi bicemo spremni svi od trenera do igraca i verujem da nece biti problema. Jesmo u nezgodnoj situaciji ali ne zaboravite ko je zemlja kosarke.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Sve zavisi ko se bude odazvao. Greota je sto ovog puta nismo iskoristili 2 NBA igraca, posto ne verujem da ce se vise odazivati.
                Ko ce igrati protiv Izraela?
                Nije se bas vidjelo da su ta 2 Nba igraci sinoc, posebno Bjeli.
                Tuga sta mu ucinjese nesrecnici iz Minesote

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Nije se bas vidjelo da su ta 2 Nba igraci sinoc, posebno Bjeli.
                  Tuga sta mu ucinjese nesrecnici iz Minesote

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Od versatilnog postao je sablonski igrac. Ali ne treba smeti sa uma da je sam to izabrao.
                  Bogdan nije jos usao u formu. Ovi Grci mahom svi proveli sezonu zajedno u Olimpijakosu ili Panatenaikosu...plus 10saLukas i matori Prduzis kojem smo trn u oku.
                  Nasima treba treninga i bar nekoliko utakmica da profunkcionisu.

                  Comment


                  • Niko i ne kaze da su bolji, daleko od toga...Samo nacin vodjenja tima je bio katastrofalan. Neki nisu ulazili prvo, pa daj u drugom...ovaj igra pleja, pa beka...Pravili nam visak kako su hteli itd...Sustina jeste da je po meni prevagu napravio Sloukas..Pozivanje Raduljice koji igra rekreativnu kosarku vise nema smisla...Neverovatno kako mocan tim imamo ali nikako da se sakupimo..Teo,Bobi,Jokic pa i Micov koji je iz sujete odstranjen itd..Mene samo cudi kako nije zvao Bircevica..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Birča je povređen.
                      Što se sujete tiče, presmešno je pominjanje posle svega u vezi Bobija, Milutinova...

                      Micov je sam sebe eleminisao.
                      Last edited by Cooper; 14-09-18, 09:48.

                      Comment


                      • To sto neko stalno pravi visak ne znaci po difoltu da je tim katastrofalno vodjen, nego ima zilion razloga za tako nesto, a neki su vec izneti. Lose je sto se koristi svaka situacija da bi se dokazivale sopstvene predrasude.

                        Micov nije odstranjen iz sujete, vec zato sto nije za ovaj tim. Jedna od najboljih odluka u reprezentaciji. Raduljica nije nista bio losiji od ostalih, niti je nekom zauzeo mesto nakon otkaza Jokica, Bobija i Kuzmica.
                        Last edited by mmajstor; 14-09-18, 09:54.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Birča je povređen.
                          Što se sujete tiče, presmešno je pominjanje posle svega u vezi Bobija, Milutinova...

                          Micov je sam sebe eleminisao.
                          Kako se Micov eliminisao? Bacio je peskir?

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Kako se Micov eliminisao? Bacio je peskir?
                            Sam je napustio tim u toku priprema za svetsko prvenstvo...valjda je mislio da ce ga neko moliti da se vrati.

                            Comment


                            • Nebitan je za naš tim.
                              Odlične rezultate smo imali i bez njega, a ionako ne bi mogao da igra u sledećem prozoru.

                              Videćemo na šta će ličiti Izrael bez EL igrača.
                              Imamo širu bazu i očekujem pobede i plasman na SP.

                              Comment


                              • Druze, bolje da su zvali nekog mladog, nego Raduljicu, onje bivsi igrac...zeza se previse..njemu svaka cast ali nije on vise za ozbiljnu kosarku...Sto se tice Micova, sve se moze resiti nekako, ne mora odmah na prvu loptu..resi se sve zbog viseg interesa....

                                Meni je takodje neverovatno koliko je Kalina pao posle titule sa Fenerom..slabo igra bas...nije mi vise pokretan toliko...Nedovic za repku lose igra...sad kad ja to navodim deluje da je do svakog igraca..Saletu svaka cast ali evidentno je doslo do zasicenja..Ti Grci su igrali srcem i mudima..

                                Ali dobro, ne kritikujem ja samo Djordjevica, u sirem smislu..vec ovo poslednje vreme od kad ga je uzdrmala kosarka, ova iz klubova gde je popio dva samara, vise nije sav svoj...Lose vodi, deluje kao da nema motiva..uzeo je 3 srebra i to je to..sad nek da nekom ko ima veliku volju...a on neka ode u partizan i neka krene od pocetka, korak po korak i neka vraca, vec vidljivo gubljenje samopouzdanja...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X