Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previše drame oko kvalifikacija.

    Ja od Joke očekujem da bude tu za SP, OI i EP.
    A za kvale neka se dogovore da pokriju 2 asa i ostatak koji se bori za ulazak u najboljih 12.

    Mislim svaka čast svakom NBA igraču koji će doći na kvale, ali ih ne treba sve cimati. I nisu im svima tamo pozicije iste.

    Joka je franchise player, samo neka on nama bude živ i zdrav i da bude tu za velika takmičenja.

    Comment


    • Nije baš tako jednostavno, svi ti avioni i kamioni mogu u trenutku da nestanu, povredi se igrač u nekoj nevažnoj reprezentativnoj kampanji i okončao je karijeru.
      Zato sam za to da najbolji igraju SP i OI, a EP i sve kvalifikacije drugi i treći ešalon igrača.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Nije zato, vec zbog prozora...Njega je drzava i nasi treneri naucili sportu, inace bi timario konje u Somboru..Meni se kenja od ovakvih likova da budem iskren. Licno da sam trener ne bi mi igrao nikada..a menadzeru bi zabranio rad u Megi posto je ono tipicna ergela konja za prodaju, dok ko jebe nas gledaoce..danas ovde, sutra u Mtrovici, Smederevu..cirkus putujuci..takva nam je klupska kosarka..a uskoro i seniorska..kad vidis Skolu, Lavrinovice, Djinobilija, Gasola itd..suze ti krenu..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • + povrediti se moze dok izlazi iz kade, dok hoda, dok prevrce gume..to su izgovori..sad ce mu cilj biti PO ..itd
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Najjače da ga nečemu naučila država.

            Niko od tih momaka ne duguje ama baš ništa ovom raspadu od države, zato svako igranje treba posmatrati kao bonus, a ne neigranje kao veleizdaju.

            Comment


            • Naravno da ih je naucio ceo sistem. Ne bi ovoliko talenata doslo iz Rusije, ima razloga zasto je to tako...i ne treba drzava da ti daje nista i to nema veze sa politikom..drzava je drzava..to sto su je politicari i ovaj trenutni narod sto je ostao u njoj izlostavljali je druga strane medalje..... i nije isto kao sa Novakom, apsolutno nikako...ovo je ipak timski sport i odavde je otisao..Nece ga predsednik drzave finansirati kao dete da igra kosarku pa da kazes drzava je ucinila sve itd...

              Raspad od drzave je izmedju ostalog da neka takozvana opozicija prihvata poziciju zarad sitnih poena, e u tome ti je nevolja...mozda se pronadjes u ovoj recenici..
              Last edited by LosmiSK; 23-08-18, 08:42.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nemam šta ja da se pronalazim.
                Nikome on nije dužan.
                Ako je učio privatno, to je otplatio, a ako je učio državno, onda to vraća kroz poreze.

                Sa druge strane svaki doprinos je čist plus i kapa dole.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nije baš tako jednostavno, svi ti avioni i kamioni mogu u trenutku da nestanu, povredi se igrač u nekoj nevažnoj reprezentativnoj kampanji i okončao je karijeru.
                  Zato sam za to da najbolji igraju SP i OI, a EP i sve kvalifikacije drugi i treći ešalon igrača.
                  Hahahahaha bože dragi. Koji procenat igrača doživi povredu da mu okonča karijeru? Šta će da mu se desi, da ga udari tramvaj na terenu? Pa ništa onda neka ide po kući u antičkom čeličnom oklopu, može da mu se sruši plafon na glavu.

                  Comment


                  • Cooper,

                    Reprezentacija nikad nije tako funkcionisala.
                    To da je on "za velika takmičenja" je upitno, šta su onda drugi igrači. Ko je tu, tu je. Ko je izborio mesto u timu na pripremama, kvalifikacijama, to je igrač u 12.
                    Do sada nije bilo "Hvala ti druže, počinje turnir, vreme je da pakuješ kofere i ideš kući, dolazi Joka da igra. Hvala ti na svemu. Ćao druže".
                    To nije rađeno za mnogoooo veće igrače.

                    Porez ne plaća ovde. Naravno. Porez se plaća tamo gde zarađuješ. Znači u USA.
                    Nebitno, ali eto.

                    Mnogo veći igrači, nisu igrali zbog mnogo manjih stvari.

                    Njemu sve najbolje u NBA, što se mene tiče. I privatno isto.

                    Jedino ti je reprezentacija nešto gde sam biraš hoćeš ili nećeš.

                    Comment


                    • Ne mislim na porez od NBA zarade, već na imovinu i zarade u Srbiji.

                      Kupovaće, ako već i nije, po Srbiji, otvarati nova radna mesta, njegovi će trošiti i unositi novac u zemlju.

                      Mislim, koliko treba jedan klinac da otplati enormno ulaganje u njegove veštine i znanje?

                      Pre će on sve vratiti nego svi mi ovde.

                      Igranje za reprezentaciju je dobrovoljnog karaktera, a mnogi su imali i imaće velike koristi od nje.

                      Ako neko neće, neće, jbg, uvek ima nekoga ko hoće i može.

                      Tako je u svakoj zajednici.
                      Neko dođe pomogne komšiji, neko produži kući.

                      Ko pomogne svaka čast, vratiće mu se.

                      Comment


                      • Tako kad bi se razmialjalo...Znas kao u Tito i ja...ti, ti i ti ste dobrovoljci...

                        Ne mora se nista, eno glupi Ronaldo i Messi idu da igraju sa nekim Linhestajnom..Bolivijom..budale..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Mesi je batalio i u pitanju su različiti karakteri.

                          Ronaldo i Mesi su grabljivice, svaka utakmica, svaki gol, svaki rekord...
                          Pa onda su ogromni brendovi.
                          SP i EP su vrh za fudbal.

                          Dok je NBA vrh za košarku.

                          Jednostavno je tako i dok je tako biće čast kad god neki NBA dođe na reprezentativna okupljanja.

                          Zato kapa dole Novickom, Parkeru, Gasolu, Dijau, Manuu...

                          Ali realnost je da su u manjini, pogotovo ako govorimo o kvalama i EP.

                          Comment


                          • Markanen, Porzingis itd...nije bas da svi odbijaju..ali eto Litvanija i Finska su ulozili u njih pa je osetio neku dozu nacionalizma pa je eto morao da odigra ..Markanen je odigrao i jedan mec kvalifikacija npr..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Mesi je batalio i u pitanju su različiti karakteri.

                              Ronaldo i Mesi su grabljivice, svaka utakmica, svaki gol, svaki rekord...
                              Pa onda su ogromni brendovi.
                              SP i EP su vrh za fudbal.

                              Dok je NBA vrh za košarku.

                              Jednostavno je tako i dok je tako biće čast kad god neki NBA dođe na reprezentativna okupljanja.

                              Zato kapa dole Novickom, Parkeru, Gasolu, Dijau, Manuu...

                              Ali realnost je da su u manjini, pogotovo ako govorimo o kvalama i EP.
                              Šariću i Bogdanoviću, Valanciunasu, Markanenu, Batumu i Gobertu koji dođu u Tuzlu da igraju a imaju mnogo više problema s povredama.
                              Nije Jokić ništa dužan, kad nije došao na EP ne mora više ni dolaziti što se mene tiče. Svašta će smisliti kao razlog, dok je Bobi bio aktuelan naprasno se povrijedio i nosio fantomsku čizmu na nozi, sad ovaj treba lijepo reći ne igra mi se i to ću poštovati, nego li smišljati neke razloge kao da smo retardirani.

                              Comment


                              • Nisam ni napisao da svi odbijaju, već da ima dosta izostanaka i to je jednostavno tako i ne zaobilazi ni nas.

                                I biće sve više izostanaka u budućnosti.

                                Treba to prihvatiti kao normalno stanje i svakom ko se iz NBA odazove reći bravo majstore i hvala.

                                Čitam da ne igra ni onaj Freak za Grke.

                                Comment

                                Working...
                                X