Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U čiju kategoriju spada Nikola Jokić? [emoji21]

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      U čiju kategoriju spada Nikola Jokić? [emoji21]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Miskovu - pare pre svega.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Bivsi igraci Zvezde i FMP koji odbijaju ucesce u Reprezentaciji.
        I to je u redu sto tako pises?

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ne odbija se učešće po tom osnovu već ako kvalifikacioni "prozor" produvava usred takmičarske sezone EL i NBA. Skoro su prikrivene GTR redakcije graknule kako je pozvano previše igrača Zvezde i FMP-a. U čemu je problem gospodo, pa bolji su?
          Drugo, nijedan igrač, iz bilo kog kluba, ne želi da ga Selektor Bez Kluba (nadalje SBK) ponižava tretmanom u reprezentaciji tako što će prednost imati igrači koji su bliži omiljenoj kombinaciji boja SBK.
          Tako se samo razbija timska hemija, i to je, između ostalog razlog zašto SBK ima taj akronim.
          Last edited by dekkard; 03-07-18, 20:01.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Čitam hvalospeve u medijima, spominje se veliki ugovor a niko da zucne o ne igranju za državne boje.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Realno, baš je loša atnosfera u našoj reprezentaciji, i tako godinama unazad... Ne izvaljuj se više brate mili, 'ebo te lažni Sale i lažni Obradović, toliko nebitan lik.

              hahHHHHhaha, zaneo se dekkard mnogo, uzbudio se... Selektor bez kluba, skraćenica je SBK, a ne SBZ.
              Last edited by mark !t zer0; 03-07-18, 19:57.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Stalkujes me non stop...Prvo ti si na temi Bayern pisao o Salu a on nije bio trener samog Bayerna ..
                Ko te ne zna skupo bi te platio
                Jadan ti od stalkovanja a na temi o Bajernu (koja je u stvari cover-up za velicanje Radonjica) ne propustas priliku da posle svake pobede Bajerna naglasavas kako je on spasilac sezone od Saleta nemaca pojma i njegovog pogibeljnog vodjenja tima.
                Uopste me ne zanimaju raznorazna poredjenja sa ovim ili onim kao i Saletova klupska trenerska karijera. Ako vam se toliko diskutuje o tome otvorite posebnu temu o tome. Ovde bi trebalo da se vodi polemika jedino o njegovom reprezentativnom poslu koji radi, a benchmark za istu su rezultati u protekle 4 godine, i pomak u odnosu na period pre toga, a ne klubaska naklapanja.
                Last edited by mmajstor; 03-07-18, 20:01.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Realno, baš je loša atnosfera u našoj reprezentaciji, i tako godinama unazad... Ne izvaljuj se više brate mili, 'ebo te lažni Sale i lažni Obradović, toliko nebitan lik.

                  hahHHHHhaha, zaneo se dekkard mnogo, uzbudio se... Selektor bez kluba, skraćenica je SBK, a ne SBZ.
                  Hvala na ispravci tebrex, drago mi je da pažljivo čitaš. [emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ne odbija se učešće po tom osnovu već ako kvalifikacioni "prozor" produvava usred takmičarske sezone EL i NBA. Skoro su prikrivene GTR redakcije graknule kako je pozvano previše igrača Zvezde i FMP-a. U čemu je problem gospodo, pa bolji su?
                    Drugo, nijedan igrač, iz bilo kog kluba, ne želi da ga Selektor Bez Kluba (nadalje SBK) ponižava tretmanom u reprezentaciji tako što će prednost imati igrači koji su bliži omiljenoj kombinaciji boja SBK.
                    Tako se samo razbija timska hemija, i to je, između ostalog razlog zašto SBK ima taj akronim.
                    Mogao bi tu tvrdnju da potvrdis spiskom startnih postava, kao i uporednom minutazom igraca sa svih utakmica od kada je Sale Djordjevic Selektor - ako si pratio.
                    Last edited by kronostime; 03-07-18, 20:07.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Bivsi igraci Zvezde i FMP koji odbijaju ucesce u Reprezentaciji.
                      Pa to je 90% repke,osim Gagića, Birča i Milosavljevica

                      Comment


                      • Komso jeli i Bogdan eks ciganin?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ne mora sve da se gleda kroz navijacke boje.
                          Meni prvom Djordjevic nije simpatican, smatram da nije ni neki trener ali isto tako mislim da za reprezentaciju nema boljeg. Vodjenje reprezentacije se razlikuje od vodjenja kluba i Djordjevic tu nema premca. Izuzetan motivator. Jedino bi mogao da pojaca strucni stab sa nekim trenerom(a ne sa Mutom - jer je dovoljno jedan motivator) da nas ne razbijaju na taktickom nivou.

                          Gledao sam ovu poslednju utakmicu i nismo lose igrali(obzirom na sastav) do epskog raspada u poslednja 2 minuta. Micic ne treba da pokusava da bude heroj sa onim njegovim sutem(bacanje kamena sa ramena). Jelovca nemam hrabrosti ni da pomenem
                          Last edited by Ivan9; 04-07-18, 07:48.

                          Comment


                          • Ako smijem da kazem , ne gadite mi temu sa vasim klubasko ostrascenim raspravama, jer se ne vrti cijeli svijet oko BG blizanaca i podjela koje iz njihovog rivaliteta proisticu. Ja navijam za SRB istom jacinom kao i za CG, tako da me boli uvo iz koga kluba dolazi odredjeni igrac i kakav je njegov klupski doprinos. U reprezentaciji ce imati ulogu kakvu selektor misli da treba da ima. To i jeste pored drugih, bila jedna od bitnih odlika i uslov uspjeha reprezentativnih selekcija decenijama unazad i zbog toga je kosarka za razliku od fudbala i bila uspjesna.
                            Last edited by Nemam_ti_kad; 04-07-18, 08:20.

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Ako smijem da kazem , ne gadite mi temu sa vasim klubasko ostrascenim raspravama, jer se ne vrti cijeli svijet oko BG blizanaca i podjela koje iz njihovog rivaliteta proisticu. Ja navijam za SRB istom jacinom kao i za CG, tako da me boli uvo iz koga kluba dolazi odredjeni igrac i kakav je njegov klupski doprinos. U reprezentaciji ce imati ulogu kakvu selektor misli da treba da ima. To i jeste pored drugih, bila jedna od bitnih odlika i uslov uspjeha reprezentativnih selekcija decenijama unazad i zbog toga je kosarka za razliku od fudbala i bila uspjesna.
                              Takodje! Koga god selektor pozove i ko se odazove za mene je igrac Reprezentacije, a ne Partizana, Zvezde, FMP, Mege.... i cenicu ga prema onome sto pruzi u dresu Reprezentacije i nacinu na koji se odnosi prema istoj.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                Ne mora sve da se gleda kroz navijacke boje.
                                Izuzetan motivator. Jedino bi mogao da pojaca strucni stab sa nekim trenerom(a ne sa Mutom - jer je dovoljno jedan motivator) da nas ne razbijaju na taktickom nivou.m
                                Sale je motivator, Muta ima ulogu zajebanta, a kum Jovica analizu protivnika.
                                Ovo nista nije ispalo kako treba. Ispade da nam treba 4 pobede od narednih 6 utakmica od kojih su 2 sa Grcima. Znaci ne sme biti nijednog kiksa protiv ostalih ni u gostima niti kod kuce. Ako se gospoda ne odazovu bice to vraski tezak zadatak i docice se u situaciju da druga reprezentacija na svetu se mozda nece kvalifikovati na svetsko prvenstvo.

                                Jedan od efekata postupka najboljeg igraca Jokica. Nije nam toliko veliki gubitak u igrackom smislu koliko u smislu pruzanja primera ostalima. Da je najskuplji i trenutno najbolji igrac pored svih miliona odlucio da "gine" za reprezentaciju, vecinu ostalih bi ne samo bila sramota da imaju bilo kakvo opravdanje da ne urade isto, vec bi im bio pravi boost. Tako da je isti postupak ostalih u neku ruku i ocekivan, jer sto je karijera jednog igraca bitnija od karijere ostalih? Pa smo nakon svega dosli u situaciju da za ostale reprezentacije igra mnogo vise i NBA i evroligaskih igraca nego za nasu, sto je sramotno.
                                Djordjevic vise nema instrumenata da ih privoli da igraju. Pre utakmica ih opravdava kao kada roditelj opravdava decu u skoli, da bi ih nakon ovih meceva ocajnicki pozivao u mnozini da se odazovu i pomognu. Kakvi su to NBA ugovori koji sprecavaju nase igrace da igraju, pa ispade da Francuzi i Hrvati potpisuju neke druge ugovore?

                                Comment

                                Working...
                                X