Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promasio si temu, on je dat kao analogija Djordjevicu. Skariolo je bas, bas los trener za najvisi nivo kosarke. Ocajan zapravo. On je za neku sredinu ACB lige. Dao sam ga kao primer nekoga ko zna da napravi OK hemiju u repki i moze da gura takmicenja od dve nedelje. Ali u svakom pogledu veoma, veoma inferioran trener.

    Ali jebiga, ti mislis da je fenomenalan

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Itudis i Sveropulos imaju opasnu skolu a mislim da nisu ni bili kosarkasi...ne znam tacno..Alimpije je bio asistent Meridijani pre 9 godina...Novi Sad itd...Pa Vosha..Spartak..itd..Igracima je lakse, dobiju sve na gotovs zbog igracke karijere itd...dok se neki treneri muce da dodju do pozicije, doduse neki i ne...
      Ituds je završio DIF u ZG i nije se bavio profi basketom.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Skariolo je prevara od trenera realno...
        Skariolo = Benitez
        Krš stručnjaci

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Ituds je završio DIF u ZG i nije se bavio profi basketom.
          + imao pravog mentora oko sebe.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Eto ljudi giljali da bi stekli nesto i stekli su..Ko preskace stepenice, taj se saplete...uglavnom je tako..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Vi kako postavljate stvari, u Evropi postoji 2 trenera za koje bi se svi slozili da su vrhunski, oko 10 se glodjete (neki kazu da nisu neki jesu), a svi ostali su dunsteri i treneri za dvonedeljno takmicenje iako pripreme traju mnogo duze. Ja ne znam odakle toliko omalovazanje reprezentativnih trenera i njihovih uspeha, kao da je to posao koji svako moze da radi. U svakom slucaju imate vrlo vrlo visoke standarde, kao da je svako od vas doktorirao znanje za nesto sto uglavnom sluzi za zabavu.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Eto ljudi giljali da bi stekli nesto i stekli su..Ko preskace stepenice, taj se saplete...uglavnom je tako..
                Ima onaj urbani mit da je Đinđić između ostalog gledao ko se kako penje stepenicama i to mu je bio jedan od kriterijuma koga će da zaposli u njegovom timu. Preskakanje stepenika je ostavljalo pozitivan utisak na njega
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  + imao pravog mentora oko sebe.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Tako je, nisam hteo da pišem da mu je jedna od prednosti bilo poznavanje SH/HS jezika.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ima onaj urbani mit da je Đinđić između ostalog gledao ko se kako penje stepenicama i to mu je bio jedan od kriterijuma koga će da zaposli u njegovom timu. Preskakanje stepenika je ostavljalo pozitivan utisak na njega
                    Sta pises ti xD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Sta pises ti xD
                      O simbolici.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Što me teraš da odgovaram na pitanja koja imaju očigledne odgovore, znaš i sam da će da boli: EP 2017 je osvojio ko? Ko? Kokoškov, tako je! I ta trenerska klasa se videla i u tom finalu, kad je i bez jednog od dvojice najboljih igrača uspeo da pobedi sa Žganecima, Prepeličima, Dimecima, Vidmarima favorizovanu reprezentaciju Srbije.
                        Btw, Kokoškov je potekao iz Partizana, ne krije da je partizanovac, ali meni očigledno to ne smeta da prepoznam kvalitet, baš kao i slučaju Željka Obradovića, tako da ti ta teorija pada u vodu, kao i sve ostale vezane za ovu temu. Koliko pre 10-ak dana sam kačio klip sa Đorđevićevih 41 poena u finalu protiv Litvanije, i nikad ga nisam osporavao kao igrača, ali kao trenera jesam jer jednostavno prepoznajem odsustvo kvaliteta, u postavci igre, neprepoznavanju situacija na terenu, neadekvatnim ili zakasnelim izmenama i mnogo toga drugog.
                        @Ganac Ne smeta meni Penova boja kože, nego njegov očigledan manjak kvaliteta, sutra da dođu Curry i KD i kažu "hoćemo da igramo za srpsku reprezentaciju" niko ne bi bio srećniji od mene, za razliku od nekih drugih kojima je YU= Srbija, a nacionalizam i rasizam su suštinski identične stvari.
                        Zamolio bih sve koji nekada ne barataju/ne poznaju/cinjenice da ne sire dezinformacije i ne koriste kao izvor informacija Wikipediju koja je poznata po tome da svako moze da pise sta hoce i kako hoce.Igor Kokoskov je igracku profesionalnu karijeru zapoceo u CZ/za koju i navija/ u generaciji Sase Obradovica,Glintica...... koja je prekinta zbog posledica povrede izazvane saobracajnom nesrecom.Niti je dete Partizana kada je trenerski posao u pitanju, vecinu karijere proveo je u OKK Beogradu skoro pet godina , gde je jedno vreme bio i pomocni trener prvog tima.U Partizanu je bio pred sam odlazak u Ameriku i kod njih je proveo nekoliko meseci radeci sa juniorima.
                        Bolje ne pisati nista nego navoditi neke stvari koje su ne istinite.
                        Last edited by ikaluka; 25-02-18, 19:04.

                        Comment


                        • Originally posted by ikaluka View Post
                          Zamolio bih sve koji nekada ne barataju/ne poznaju/cinjenice da ne sire dezinformacije i ne koriste kao izvor informacija Wikipediju koja je poznata po tome da svako moze da pise sta hoce i kako hoce.Igor Kokoskov je igracku profesionalnu karijeru zapoceo u CZ/za koju i navija/ u generaciji Sase Obradovica,Glintica...... koja je prekinta zbog posledica povrede izazvane saobracajnom nesrecom.Niti je dete Partizana kada je trenerski posao u pitanju, vecinu karijere proveo je u OKK Beogradu skoro pet godina , gde je jedno vreme bio i pomocni trener prvog tima.U Partizanu je bio pred sam odlazak u Ameriku i kod njih je proveo nekoliko meseci radeci sa juniorima.
                          Bolje ne pisati nista nego navoditi neke stvari koje su ne istinite.
                          Hoćeš da kažeš da ima veze i sa Zvezdom i sa Partizanom? Hm, zvuči kao CV idealnog selektora Srbije...
                          E da, piše se neistinite, zajedno
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • "Došao sam u mladi tim Crvene zvezde, bio sam jedan od najnižih tamo. U to vreme sa mnom su igrali i Saša i Nebojša. Kada sam došao u Crvenu zvezdu osećao sam se kao da sam došao u NBA! Sve je bilo tako impresivno i nestvarno."

                            Partizanovac u dusi
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              "Došao sam u mladi tim Crvene zvezde, bio sam jedan od najnižih tamo. U to vreme sa mnom su igrali i Saša i Nebojša. Kada sam došao u Crvenu zvezdu osećao sam se kao da sam došao u NBA! Sve je bilo tako impresivno i nestvarno."

                              Partizanovac u dusi

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                "Došao sam u mladi tim Crvene zvezde, bio sam jedan od najnižih tamo. U to vreme sa mnom su igrali i Saša i Nebojša. Kada sam došao u Crvenu zvezdu osećao sam se kao da sam došao u NBA! Sve je bilo tako impresivno i nestvarno."

                                Partizanovac u dusi
                                Ako hoćeš da ispadneš šmeker (mada male su ti šanse odmah da ti kažem) onda ne izdvajaj ono što ti odgovara, nego pravu poentu tog teksta
                                Životna priča Igora Kokoškova: Zvezda mu izgledala kao NBA, Partizan pomogao da ode u SAD! O udesu koji je sve promenio i putu na „Mars“
                                http://www.mozzartsport.com/kosarka/...na-mars/146429
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X