Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    Cemu ove glupe izjave jokica na medija danu. I da mu jesu pretili to nije nesto sto se iznosi u javnost, posebno ne na medija danu tima. Nisam mu zamerio neigranje jer sak od pocetka to ocekivao i normalno je da je covek tako postupio. Ali ovo mi deluje kao iznosenje prljavog vesa iz kuce. Ne znam u kpm je kontektu bilo ali ovako zvuci odvratno, mogu zamisliti americkoj javnosti kakp to izgleda
    Zvuci bas kako i kad ode Irving u Boston, pa se pale dresovi i preti smrcu i sl. To je taj rad, navikli su oni na tu dramu. A on svakim danom se sve vise udaljava od repke ovim komentarima. Dva puta u 3 godine je out na svoju inicijativu, tako da me ne greje sunce da ce i ubuduce biti redovan.

    Comment


    • Ja mu ne zameram nimalo, odigrao je na OI, osvojio srebro, bio jedan od najboljih, ali ovde većína navijača ima pileći mozak, kao da on duguje bilo kome nešto pa da mora da se odazove na svaki reprezentativni skup. Sigurno ga je to pogodilo i reagovao je iz srca. Inače, danas u emisiji kod Edina i Koleta sam čuo frapantan podatak - na sva četiri četvrtfinalna meča zbirno je bilo oko 5000 navijača, a za polufinale i finale tek nešto više. Ne možeš ljude više tako lako prevariti i prodavati im m... za bubrege.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ja mu ne zameram nimalo, odigrao je na OI, osvojio srebro, bio jedan od najboljih, ali ovde većína navijača ima pileći mozak, kao da on duguje bilo kome nešto pa da mora da se odazove na svaki reprezentativni skup. Sigurno ga je to pogodilo i reagovao je iz srca. Inače, danas u emisiji kod Edina i Koleta sam čuo frapantan podatak - na sva četiri četvrtfinalna meča zbirno je bilo oko 5000 navijača, a za polufinale i finale tek nešto više. Ne možeš ljude više tako lako prevariti i prodavati im m... za bubrege.
        Da li bi moglo bez tog pilećeg mozga, s obzirom da mi se mišljenje o njegovom potezu ni malo ne poklapa sa tvojim, zaključujem da me direktno vređaš pa umem da budem neprijatan. Kažeš ništa ne duguje državi? A ko ga je školovao besplatno?

        Comment


        • Ne krivim ga ni malo sto je otkazao. Svako normalan bi tako postupio. Ali mi je ovo izjavakpja ce kod tih ljudi izazvati samo veci revolt. Dobro smo prosli, cutis i kenjas i ljudi ce zabpraviti da nisi igrao. Potpises sledece godine maksimalu i igras i budes bog. Ovako samo talasa bezveze.
          Bio sam na polufinalu i tu stvarno nije bilo vise od 3-4 hiljade. U finalu je hala bila skoro puna, 2/3 slivenaca i 1/3 nasih navijaca. Da qu turci prosli sigurno bi bilo vise gledalaca, ali to je pitanje za fibu i nema mnogo veze sa ovom pricom

          @la haine

          Nadam se da se zajebavas. Ne kapiram, pa koliki je onda taj dug? To nase besplatno skolovanje inace kosta vise nego u austriji
          Last edited by NateHuffman; 25-09-17, 22:15.

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            Ne krivim ga ni malo sto je otkazao. Svako normalan bi tako postupio. Ali mi je ovo izjavakpja ce kod tih ljudi izazvati samo veci revolt. Dobro smo prosli, cutis i kenjas i ljudi ce zabpraviti da nisi igrao. Potpises sledece godine maksimalu i igras i budes bog. Ovako samo talasa bezveze.
            Bio sam na polufinalu i tu stvarno nije bilo vise od 3-4 hiljade. U finalu je hala bila skoro puna, 2/3 slivenaca i 1/3 nasih navijaca. Da qu turci prosli sigurno bi bilo vise gledalaca, ali to je pitanje za fibu i nema mnogo veze sa ovom pricom

            @la haine

            Nadam se da se zajebavas. Ne kapiram, pa koliki je onda taj dug? To nase besplatno skolovanje inace kosta vise nego u austriji
            Pitaj nekoga ko nema ni takvo obrazovanje koliko vredi. Mnogo se vi zajebavate sa nekim stvarima. Državljanin si ove zemlje, zove te u reprezentaciju, rat, radnu akciju, dužan si da se odazoveš. Nećeš? Vrati pasoš i pali kod onog ko te takvog prihvati.

            Comment


            • Zbog tih sto tako lako zovu tudje sinove u rat dovde smo i dosli! Jebase nam majku takve patriote.

              Sto je najgore ja mislim da jedna ovakva kampanja na mentalnom a i fizickom planu bi mu znacila ako ne vise onda bar kao svo to prevrtanje guma i slicne gluposti. Nikad mi necemo dominirati fizikalijama, a ovakvi uspesi su nevidjeni boost za samopouzdanje.

              Comment


              • Sjašite sa Jokica,on je nesto najbolje sto prezentuje Srbiju posle Novaka,to je momak koji ce biti upamćen kao najbolji visoki igrac iz ovog dela Evrope!

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  Zbog tih sto tako lako zovu tudje sinove u rat dovde smo i dosli! Jebase nam majku takve patriote.
                  Preskoči tu patetiku...

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    Cemu ove glupe izjave jokica na medija danu. I da mu jesu pretili to nije nesto sto se iznosi u javnost, posebno ne na medija danu tima. Nisam mu zamerio neigranje jer sak od pocetka to ocekivao i normalno je da je covek tako postupio. Ali ovo mi deluje kao iznosenje prljavog vesa iz kuce. Ne znam u kpm je kontektu bilo ali ovako zvuci odvratno, mogu zamisliti americkoj javnosti kakp to izgleda
                    Kakvo crno iznosenje prljavog vesa. Dovoljno je da odes na njegov Instagram profil i procitas komentare na poslednje dvije-tri slike. Od prijetnji smrcu, preko psovanja uze i sire familije, do zelja za sto gadnijom povredom u novoj sezoni, sve na izvol'te. Ovima je dovoljno da prekopiraju na Google translate i shvate o cemu se radi.

                    Inace momka ne osudjujem kad znam da bi velika vecina ljudi sa ovih prostora majku rodjenu prodalo za novac, a kamoli uzeli pauzu od reprezentacije kako bi radili na sebi i unovcili sto bolje svoj trud i znoj u bliskoj buducnosti i time obezbijedili i sebe i svoju porodicu.

                    A da ne pricam koliko ce taj njegov napredak znacit i za samu reprezentaciju Srbije, al' jbg, ko razmislja sad o tome.

                    Comment


                    • Originally posted by aquaria View Post
                      Kakvo crno iznosenje prljavog vesa. Dovoljno je da odes na njegov Instagram profil i procitas komentare na poslednje dvije-tri slike. Od prijetnji smrcu, preko psovanja uze i sire familije, do zelja za sto gadnijom povredom u novoj sezoni, sve na izvol'te. Ovima je dovoljno da prekopiraju na Google translate i shvate o cemu se radi.

                      Inace momka ne osudjujem kad znam da bi velika vecina ljudi sa ovih prostora majku rodjenu prodalo za novac, a kamoli uzeli pauzu od reprezentacije kako bi radili na sebi i unovcili sto bolje svoj trud i znoj u bliskoj buducnosti i time obezbijedili i sebe i svoju porodicu.

                      A da ne pricam koliko ce taj njegov napredak znacit i za samu reprezentaciju Srbije, al' jbg, ko razmislja sad o tome.
                      Jbt, nisam znao. Izgleda smo bolesniji narod nego sto sam mislio. A sledece godine ce ga hvaliti kao bobija

                      Comment


                      • Ne krivim ga ni malo sto je otkazao. Svako normalan bi tako postupio.
                        Po tome bi ja sebe okarakterisao kao nenormalan, kao sto bi "nenormalnim" ispale mnogo vece face od Jokica.

                        Oni dobijaju isuvise veliki novac da bi ih trebalo zaliti. U zamenu za taj bolesno ogromni novac, trebalo bi da shvate da su javne licnosti i da kao takve su predmet kritike svakog coveka. I onog bolesnijeg i onog normalnijeg. Od toga na kraju krajeva i zive. Od marketinga, a ne zato sto taj novac svojim radom zasluzuju.
                        A sto se tice kritika, kako sejes tako i zanjes. Da li je neophodno da se priupitamo zasto Bodiroga ili Rebraca nisu imali nijedan takav komentar ili kritiku? Coveku je bitniji novac i slava preko bare, od toga da uradi nesto za sebe na reprezentativnom planu. To su te generacije - Jokic je tek bio rodjen kada je Djordjevic zabio 41 poen u finalu protiv Litvanije. Ne zna on to, nije nikad osetio....on je pravi produkt trenutnog kapitalistickog reality show sveta u kome zivimo. I zasto se cudimo sto place Amerikancima zbog negativnih komentara?

                        Comment


                        • Nisu to negativni komentari...to su toliko bolesne kletve i pretnje da bi, da smo normalna drzavi, ti i takvi momentalno gulili krompir u Padinjaku...Dakle, ako si javna licnost, treba da trpis i da cutis...Dokle? Dok se neka "srbenda" ne zaleti na njega sa nekim oruzjem kad naredni put dodje u svoju zemlju...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Nisu to negativni komentari...to su toliko bolesne kletve i pretnje da bi, da smo normalna drzavi, ti i takvi momentalno gulili krompir u Padinjaku...Dakle, ako si javna licnost, treba da trpis i da cutis...Dokle? Dok se neka "srbenda" ne zaleti na njega sa nekim oruzjem kad naredni put dodje u svoju zemlju...
                            Bolestan novac - bolesni komentari. To je cena. Ili prihvatis igru, ili batalis.
                            Ako je i hteo balans do nekog nivoa onda covek mora imati mnogo mudrije poteze, a ne da prevrce traktorske gume dok nasi igraci treniraju za svoju reprezentaciju. Mislim, sta je ocekivao?

                            Comment


                            • Najsmesnije su ove prijave, a sta je njemu Srbija dala pa da joj ovako vraca Ako cemo da sumiramo sta je dala, ono tu su i ratovi, bombardovanja, sankcije, nemastine, kriminal, korupcija itd. Kolko treba ono Srbija da mu plati?

                              Comment


                              • Jasta...zasluzio je te bolesnike... e zato smo kao narod u govnima kakvim jesmo vec decenijama...

                                A sto se tice toga "duzan je"...to je presmesno...ista prica kao i sa Novakom...ili bilo kojim uspesnim covekom kojem ova zemlja apsoluzno nista nije dala, naprotiv...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X